top of page

Doom 3: Tüm Dolap Kodları

Bulabileceğiniz her mermi, zırh noktası ve sağlık, Doom 3'ü oynarken çok daha değerli olacak. Depo odalarını bulun!Doom 3 , Mars'ta geçen klasik bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu zorlu bir oyundur ve bir Kabus senaryosunda yenmek neredeyse imkansızdır. Şans eseri, oyun tasarımcıları her seviyeye dağılmış malzeme ve mühimmat dolapları bıraktılar. Yaşamı sürdüren bu önbellekler, bize Kızıl Gezegenden kaçmak için savaşma şansı veren değerli cephane, zırh ve sağlık paketleri sağlıyor.


Çoğu dolabın, ürünleri almak için bir erişim koduna ihtiyacı vardır ve bazı kodlar diğer dolaplarda tekrar kullanılabilir. Hayatta kalmanızı biraz daha kolaylaştırmak için her seviyedeki her dolabın kodları aşağıda verilmiştir. Şimdi yola koyul, Denizci!


Mars Şehri

Bakım BölmesiDeniz Kuvvetleri Komutanlığından nöbetçi botu Bakım bölmesine kadar takip ettikten sonra , giriş kapısından Locker 001 görülecektir . Bakım odasının en sağ köşesindedir. Merdivenlerden alt kata inin, sağa dönün ve küçük merdivenlerden yukarı çıkın.


Dolap 001 tam karşınızda olacak. Henüz almadığınız bir tabancanın mühimmatının bulunduğu dolabı açmak için 3-9-6 kodunu kullanın .


Mars Şehri Alt Sistemi (Mars Yeraltı)

Enerji Stabilizasyon ÜnitesiYakınsama Odası 1'den Enerji Stabilizasyon Birimi'ne girdiğinizde sağa dönün ve yandaki kapıyı görene kadar koridoru takip edin . Bu kapıdan geçmeden önce sola bakın, içinde saklama dolabı bulunan küçük bir girinti göreceksiniz.


Dolap 023 uzak duvarda bir saklama sandığının yanındadır. Depolama sandığı üzerindeki PDA, içinde biraz av tüfeği cephanesi, zırh parçaları ve bir ilaç paketi bulunan dolabı açmanız için size 5-3-1 kodunu verecektir.


Yeraltı Güvenlik Kontrol NoktasıZırhınızın, tabancanızın ve cephanenizin size ilk verildiği yer burasıdır . Bilgisayar terminalini kullanarak kapının kilidini açmak için bu güvenlik odasına geri döneceksiniz. Bilgisayardayken imlecinizi "Mars Şehri Alt Seviye Erişimi" yazan başlığa getirin . Bu, altı seçenekli bir menü açacaktır.


"Giriş Dolapları" nı seçtiğinizde Dolap 1 ve Dolap 2'nin durumunu gösteren bir ekran göreceksiniz. Dolap 2'nin kilidi zaten açık ve boş, bu nedenle cam muhafazayı açmak için "Dolap 1"i seçin. Güvenlik odasından çıkın ve Dolap 1'e erişmek için sola doğru daire çizin.


Mars Şehri

RevirRevire girdiğinizde sol duvarda Dolap 017 görünür . Açmak için 3-4-7 kodunu kullanın . Dolapta makineli tüfeğiniz ve av tüfeğiniz için zırh, ilaç paketi ve mühimmat bulunur.


Ayrıca soyunma odasının karşısındaki duvarda sağlık ocağı bulunmaktadır.


Deniz KomutanlığıDeniz Komutanlığına ulaşmak şu anki hedefinizdir. Oraya vardığınızda Çavuş Kelly ekranda belirecek ve size yeni bir görev verecek.


Deniz Komutanlığı salonunun karşısında Silah Depolama Odası bulunmaktadır . Cephaneliğin kapısını açmak için 5-8-4 kodunu kullanın . Bu odada zırh, ilaç paketleri ve cephane bulunmaktadır.


UAC Yönetimi

Alpha Laboratuvarları KoridoruAlpha Labs Koridoruna girdiğinizde sağa dönün ve tekrar hafifçe sağa dönene kadar koridoru takip edin . Önünüzde bir ofis göreceksiniz. Ofise girin ve odanın sol arka köşesine bakın. Orada yanında Locker 013 bulunan bir kapı göreceksiniz .


Dolap 013'ü açmak için 5-8-6 kodunu kullanın . İçeride av tüfeğiniz ve makineli tüfeğiniz için zırh, el bombaları ve mühimmat bulacaksınız. Bu el bombalarının ilk sayısı!


Kuzey KoridoruVeri Kütüphanesinden Kuzey Koridor'a girdiğinizde merdivenlerden yukarı çıkın ve koridordan sola dönün. İlk sağa dönün ve küçük bir ofise girene kadar düz yürüyün. Ofisin en sağ duvarında Marslı Buddy Depolama Dolabı'nı göreceksiniz.


Bu dolaplar diğerleri gibi numaralandırılmamıştır ancak tüm Marslı Dost Dolapları aynı kodu paylaşmaktadır: 0-5-0-8. Bu kodu oyun boyunca bulunan birkaç Martian Buddy dolabında kullanın.


Bu dolap size bir Gatling silahı ve az miktarda cephane verir . Ancak endişelenmeyin, ilerledikçe tonlarca daha fazla cephane bulacaksınız. Sağlığa ihtiyacınız varsa dolabın karşısındaki masada ilaç paketleri var.


8 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page