top of page

Don't Starve Together, Ölü Nasıl Diriltilir

Don't Starve Together oynarken kötü bir kaderle karşılaştınız mı? Endişelenmeyin; rehberimiz yaşayanlar diyarına geri dönmenize yardımcı olacak.Don't Starve Together, popüler hayatta kalma oyununu birkaç büyük değişiklikle birlikte bir ortak maceraya dönüştürüyor. Örneğin, orijinal Don't Starve'da öldüğünüzde, bir mihenk taşını etkinleştirmediğiniz veya bir öğe bulmadığınız sürece ölüm, oyununuzun sonunu işaret eder.


Ancak Don't Starve Together'da ölen arkadaşlarınız, oyuncuları takip etmek ve dünyadaki eşyalara musallat olmak için dünyanın dört bir yanında dolaşan hayaletler olarak geri dönüyor. Don't Starve Together'da nasıl dirilileceği hemen belli değil ama biz burada devreye giriyoruz. Don't Starve Together'da nasıl diriltileceği konusunda yardım için aşağıdaki kılavuza göz atın.

30 Aralık 2023'te Gabrielle Castania tarafından güncellendi: Don't Starve Together'da Kış Bayramı etkinliğinin gerçekleşmesi ve bazı karakterler için yeni beceriler sunan son güncellemeyle birlikte, Don't Starve'da nasıl canlanacağımıza dair rehberimizi güncelliyoruz. Mümkün olduğu kadar güncel olmasını sağlamak için birlikte.

Dokunma Taşıyla Nasıl Diriltilir


Hayalet olduğunuzda kendinizi biraz kaybolmuş hissedebilirsiniz. Hiçbir şeyle anlamlı bir şekilde etkileşim kuramazsınız ( genellikle pek bir işe yaramayan, rahatsız edici nesneler dışında ).


Bununla birlikte, bir Touch Stone'a hayalet olarak rastlarsanız , Don't Starve Together'da yeniden canlanmak için onun üzerinden süzülün ve ona musallat olun .


Hayat Veren Muska Nasıl YapılırHayat Veren Muska, Don't Starve Together'da hayaletlerin canlandırmak için kullanabileceği bir eşyadır .


Prestihatitator'da prototip oluşturulduktan sonra Magic sekmesinde bulunurlar .

Bir Hayat Veren Muska yapmak için ihtiyacınız olacak:

Bir Kırmızı Mücevher

İki Kabus Yakıtı

Üç Altın Külçe


Don't Starve Together'da Hayat Veren Bir Muska kullanarak yeniden canlanmak, Touch Stone'a benzer: hayata geri dönmek için Muska'ya uğramanız yeterlidir.


Et Heykeli Nasıl YapılırDon't Starve Together'da canlandırmak için kullanabileceğiniz başka bir eşya da Et Heykelidir , göründüğü kadar tüyler ürpertici.

Prestihatitator'da Magic sekmesinde yapılabilirler . _ Aşağıdakileri kullanarak bir Et Heykeli oluşturabilirsiniz:


Dört Sakal Kılları

Dört Pano

40 Sağlık


Don't Starve Together'da her Effigy , bir kişiyi canlandıracak şekilde ayarlanacak ve bunu yaparken 40 Sağlık kaybedeceksiniz .


Anlatımlı Bir Kalp Nasıl YapılırDon't Starve Together'da yeniden canlanmanın son yolu bir arkadaş tarafından gerçekleştirilmelidir ; artık kolay kolay rahatsız edilmenize gerek yok.

Don't Starve Together'da canlanmak amacıyla bir Telltale Heart oluşturmak için şunlara ihtiyacınız var:


Bir Örümcek Bezi

Üç Kesim Çim


Bir Hayalet Kalbi, onları geri getirmesi için bir hayalete verilebilir, ancak bunu yapan kişi bu süreçte 40 Sağlık kaybeder .

Ancak veren kişi, arkadaşını geri getirdiği için 80 Sanity kazanacaktır .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page