top of page

Disney Dreamlight Valley Oyuncusu Meadows Biyomunu Dekore Etmek İçin 1000 Saat Harcadı

Bir Disney Dreamlight Valley oyuncusu, Peaceful Meadows biyomunu ağzına kadar dekore etmek için 1000 saat harcıyor ve neredeyse eşya sınırına ulaşıyor.  • Bir Disney Dreamlight Valley oyuncusu, tek bir biyomda 1000 saat harcayarak titizlikle dekore edilmiş köylerini bir videoda sergiliyor.

  • Oyuncuya göre, üç biyomda 4.200'den fazla öğe kullanıldı ve bunların çoğunluğu etkileyici Meadows biyomunun dekorasyonuna gitti.

  • Oyuncuların köylerini kişiselleştirmelerine, benzersiz ve temalı tasarımlar yaratmalarına olanak sağlamak için Disney Dreamlight Valley'e çeşitli öğeler ve özellikler eklendi.


Bir Disney Dreamlight Valley oyuncusu, köylerini dekore etmek için 1000 saat harcadıklarını vurguladı. Disney Dreamlight Valley, oyunculara biyomlarla yapacakları şeylerde bir miktar özgürlük sağlıyor ve bu hayran, ilkinin neredeyse tamamını süsledi.


Disney Dreamlight Valley ilk olarak erken erişimde yayınlandı ve topluluğun oyunun geleceğini şekillendirmesine yardımcı oldu. Zamanla güncellendiğinden, Aralık 2023'teki tam sürümünden önce oyuna birçok öğe ve bazı özellikler eklendi. Disney Dreamlight Valley'de oyuncuların, köylerini diğer oyuncuların köylerinden öne çıkarmak için kullanabileceği birçok öğe var. Oyuncular evlerini ve köylerini Süper Mario Dünyası gibi görünecek şekilde dekore ettiler , tren arabalarını , çay fincanı gezilerini ve daha fazlasını yaptılar. Bunun ötesinde bazı oyuncular karakterlerini Cersei Lannister, Hercules ve Tiana'ya benzeyecek şekilde özelleştirdiler. Bir oyuncu, oyundaki ilk biyomlardan birini titizlikle özelleştirmek için 1000 saat harcadı.


Reddit kullanıcısı Mellypepper5 kısa süre önce Disney Dreamlight Valley Peaceful Meadow biyomunu vurgulayan bir klip paylaştı. Video, oyuncunun piknik alanını ve Çayır Göleti'nde bulunan Scalawag'ın Botunu göstermek için Mini'nin yanından geçmesiyle başlıyor. Biyomlarının merkezi alanına ulaşan oyuncu, aralarında Disney Dreamlight Valley'in Goofy Stall'ının da bulunduğu çok sayıda bank, elektrik direği ve bir ticaret alanı gibi davranan tezgahları sergiliyor . Birçok dikili taş ana yolun dışına yerleştirilmiş, tabelalar ise yol tarifi sağlamaya yardımcı oluyor. Yol, Mickey'nin evine yaklaşırken bir meyve bahçesinin içinden dolaşmaya başlar, Goofy's ise bir karavana ev sahipliği yapar. Bu Huzurlu Çayır'da normalden daha fazla kelebek var ve oyuncular bunu çok fazla çiçek ve daha az ağaç olmasına bağlıyor.


Bu Huzurlu Çayırı Yapmak İçin Hangi Öğeler Kullanıldı?


Bu Huzurlu Çayır, her biri çevresine uygun bir eve sahip olan Disney Dreamlight Valley karakterleri Buzz, Goofy, Mini ve Mickey'ye ev sahipliği yapıyor. Bu biyomu doldurmak için kullanılan mobilyaların ötesinde Mellypepper5 ayrıca çalılar, çiçekler ve kayalar gibi çok sayıda peyzaj öğesi de kullandı. Huzurlu Çayır'ın bu çekiminde kullanılan diğer öğeler arasında Arazi Scooter'ı, Bol Kadife Çiçeği Sepeti, Fıçılar, Rahat Refakatçi Evi, Zarif Gazebo, Piknik Battaniyesi, Tek Çit Direği ve daha fazlası yer alıyor. Reddit kullanıcısına göre, çoğu Barışçıl Çayır'da olmak üzere yalnızca üç biyomda 4.200 öğe kullanıldı.Mellypepper5 biyomunu ziyaretçilere açtığından, hayranlar bunu kendileri keşfederek onu nasıl kopyalayacakları konusunda daha iyi bir fikir edinebilirler. Gameloft, Disney Dreamlight Valley'i güncellemeye devam ettiği için oyuna daha fazla öğe eklendikçe öğe sınırlaması artabilir. Bu, Reddit kullanıcısının Barışçıl Çayır'ı daha da genişletmesine neden olabilir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page