top of page

Disney Dreamlight Valley Lucky Dragon Güncelleme Yama Notlarını Ortaya Çıkarıyor

Disney Dreamlight Valley , 26 Haziran 2024'te yayınlanacak olan Lucky Dragon güncellemesinin yama notlarını paylaştı. Bu yeni güncelleme, Disney Dreamlight Valley'e çok sayıda hata düzeltmesi ve oynanış değişikliği getiriyor ; buna oyunun düzenleme modu ve iyileştirmeler de dahil. oyun içi gardırobun yanı sıra yeni köylülerin ve yeni bir Diyarın gelişi.

Disney Dreamlight Valley , piyasaya sürülmesinden bu yana oyuncu tabanında yaratıcılık ve topluluk duygusu yaratmayı başardı. Oyuncular, piyasaya sürüldükten sonra oyuna ve tanıdık karakter kadrosuna anında aşık oldular; Disney Dreamlight Valley, Disney hayranlarının keyif alabileceği parlak, renkli ve davetkar bir oyun alanı olarak hizmet veriyor. Tamamen 2023'te piyasaya sürülen geliştiriciler, Disney Dreamlight Valley'e inanılmaz miktarda destek vererek oyuncuların geri gelmesini sağlamak için çok çeşitli özellikler ekledi. Geçtiğimiz yıl boyunca temel deneyim büyük ölçüde iyileştirildi ve Disney Dreamlight Valley'in yaklaşan Lucky Dragon güncellemesi, yükseltmelerin devamını sağlayacak şekilde hazırlandı.


Disney Dreamlight Valley ekibi , oyuncuları "Disney Mulan'ın büyüsünü deneyimlemek" için Dream Castle'daki yeni Diyar'ın kapısından içeri girmeye davet ediyor ! Bu yeni güncellemede oyuncular, Disney Dreamlight Valley'in yeni konumu olan Mulan's Realm'i ziyaret edebilir ve yeni bir eğitim kampı alanında becerilerini test edebilir. Bu yeni güncelleme, Disney Dreamlight Valley'e , oyunun zaten etkileyici olan Disney karakterleri koleksiyonuna katılacak olan Mulan ve Mushu adlı iki yeni karakter ekliyor . Yeni bir Yıldız Yolu da tanıtılacak ve Mulan için yeni bir Rüya Stili gibi ödüller içerecek.

Bu yeni güncelleme aynı zamanda Disney Dreamlight Valley hayranlarının , 14 Haziran'da gösterime girmesinden bu yana gişede hakimiyet kuran Pixar filmi Inside Out 2'nin çıkışını kutlamalarına da olanak tanıyor . Inside Out 2'yi temel alan yeni bir oyun içi etkinlik de buna dahil edilecek. Yeni güncelleme, oyuncuların yeni duygu temalı yoldaşların kilidini açmasına olanak tanıyor. Oyuncular ayrıca Pride'ı yeni bir ücretsiz ürün koleksiyonuyla kutlayabilecekler.

Yeni güncelleme 26 Haziran 2024'te kullanıma sunulacak ve Disney Dreamlight Valley'in oyuna çeşitli yeni özellikler ekleyen ilk ücretli genişletme geçişini takip ediyor. Buna ek olarak, Disney Dreamlight Valley'in Düzenleme Modu büyük ölçüde yükseltildi ve oyuncuların oyun içi menüye dönmeden seçilen mobilya öğesinin kopyalarını yerleştirmeye devam etmelerine olanak tanındı. Seçilen mobilya parçalarını, oyuncular onlara sahip olduğu sürece çoğaltma yeteneği de eklendi. Ek olarak, Disney Dreamlight Valley'in Düzenleme Modunda kamera hızları değiştirilerek kameranın yakınlaştırıldığında daha yavaş, uzaklaştırıldığında ise daha hızlı hareket etmesi sağlandı.


Disney Dreamlight Valley Yama Notları

Yeni içerik

- Yeni bir Diyar kapısı açılıyor! Mulan'ın Diyarı'nı ziyaret edin ve yemyeşil dağlarla çevrili rustik bir eğitim kampında becerilerinizi test edin.

- İki yeni karakter! Mulan ve Mushu eşit ölçüde kararlılık ve ruhla gelirler. Yepyeni Dostluk Görevlerine katılın ve bu ikisini Vadi'ye davet ederken benzersiz yeni öğeler kazanın.

- Yeni Yıldız Yolu - Majesteleri ve Manolya - Mulan için Rüya Stilinden Vadinizi süsleyecek yüzen uçurtmalara ve kağıt fenerlere kadar çok çeşitli yeni ödüller sunuyor.

- Disney ve Pixar'ın Inside Out 2'sinin çıkışını oyun içi bir etkinlikle kutlayın. Yeni Duygu temalı Hayvan Yoldaşlarının kilidini açmak için filmden ilham alan anıları tamamlayın.

- Bir dizi oyun içi kodla alınabilecek yeni, ücretsiz öğelerden oluşan bir koleksiyonla Gururunuzu gösterin. 27 Haziran'da daha fazla ayrıntı (ve kodlar) içeren blog yazısını kaçırmayın!

- Yeni İmza Paketi ile plajda geçireceğiniz bir güne hazırlanın! Disney'in Lilo & Stitch oyunundan ilham alan premium Island Getaway House Bundle, Stitch için Dream Style, plaj kenarındaki Ev Stili ve sörf tahtası Planörünün yanı sıra adadan ilham alan giyim eşyaları ve mobilya.

- Remy'nin Özel Teslimatlar tekrarlanabilir görevleriyle Remy'nin mutfak hizmetlerini genişletmesine yardımcı olun. Özel ödüller karşılığında Vadi çevresindeki Köylülere yemek siparişleri teslim edin.

- Sabırsızlıkla beklenecek haftalık rotasyonlar! Premium Dükkândaki yeni isteğe bağlı öğelerin (bazı geri dönen favorilerin yanı sıra) yanı sıra yeni haftalık DreamSnaps mücadeleleri ve ödüllerini de takip edin.

- Yeni gönderi uyarısı! Scrooge McDuck's Store'da yeni bir ürün partisi satışa sunuldu!


İyileştirmeler

- Düzenleme Modu, bu öğenin bir veya daha fazla ek kopyasına sahip olduğunuz sürece, belirli bir mobilya öğesinin kopyalarını Mobilya menüsüne dönmeden yerleştirmeye devam edebilmeniz için ayarlandı.

- Düzenleme Modunda seçtiğiniz yerleştirilmiş bir mobilya öğesini, bu öğenin bir veya daha fazla ek kopyasına sahip olduğunuz sürece "çoğaltma" yeteneği eklendi.

- Yeterli kopyaya sahip olduğunuz sürece, belirli bir yol veya çitin tüm bağlantılı parçalarını farklı bir stille değiştirme yeteneği eklendi.

- Ana yönlerde döşeme bazında yerleşimi daha kolay ayarlamak için bir denetleyici kullanırken ayarlanmış yol ve çit yerleşimi.

- Düzenleme Modunda bir mobilya öğesinin üzerine gelindiğinde benzer öğeleri görüntüleme seçeneği eklendi.

- Bir kontrol cihazı kullanılırken dış mekanlarda Düzenleme Modu kullanılırken imleç ekranın ortasında kalacak şekilde ayarlandı.

- Düzenleme Modunda kamera hızları ayarlandı, böylece kamera yakınlaştırıldığında daha yavaş hareket edecek ve uzaklaştırıldığında daha hızlı hareket edecek.

- Düzenleme Modundayken oyun kullanıcı arayüzünü gizleme yeteneği eklendi.


DÜŞ NAKİLLERİ:

- Mevcut Mücadele menüsündeki kullanıcı arayüzü iyileştirildi ve belirli bir mücadele için zorunlu ve bonus etiketlerinin okunması daha kolay hale getirildi.

- Oylama ve Ödüllendirme menülerine belirli bir mücadele için DreamSnap gönderiminizi görüntüleme yeteneği eklendi.

- DreamSnaps gönderim penceresinde bir fotoğraf gönderiminin yerine getirdiği bonus etiketlerinin sayısını görüntüleme yeteneği eklendi.

- Kamera menüsüne, oyuncuların DreamSnaps gönderimleri sırasında Touch of Magic mobilya öğelerini görünmez hale getirmesine olanak tanıyan bir geçiş eklendi.

- Scrooge McDuck's Store'da kıyafet veya mobilya siparişi verirken mevcut DreamSnaps mücadelesiyle ilgili öğeleri gösteren yeni bir filtre eklendi.

- Oyuncuların DreamSnaps gereksinimlerini karşılamak için kişisel tarzlarından ödün vermelerine gerek kalmaması için saç stillerinden ve sakallardan etiketler kaldırıldı.


VADİ ZİYARETLERİ:

- Vadi Ziyaretleri sırasında Goofy's Stall'da eşya satın alma ve satma yeteneği eklendi.

- Vadi Ziyaretleri sırasında Hayvan Yoldaşlarının sizi takip edebilmesi özelliği eklendi.


PREMIUM MAĞAZA:

- Seçilen öğenin daha büyük bir görünümünü sağlamak için Premium Dükkân önizleme sayfası kullanıcı arayüzü iyileştirildi.


DİĞER:

- Kum Saati aracının dikkat dağıtmayı sınırlandıracak şekilde aktif olarak donatılmaması durumunda ortaya çıkan zaman yarıklarının boyutu azaltıldı. Kum Saati takıldığında zaman yarıkları normal boyutlarına dönecektir.

- Premium Dükkândan bir eşya satın alırken veya bir eşya içeren bir sandığı açarken "ödül" ekranı iyileştirildi, oyuncuya her bir ödülün daha geniş bir görünümünü sağladı ve bu eşyaların her birini doğrudan bu ekrandan donatmasına veya kullanmasına olanak tanıdı .

- Bulut Kaydetme menüsüne Disney Dreamlight Valley haber bültenine kaydolma seçeneği eklendi .


Hata düzeltmeleri

- Tüm platformlarda kilitlenme oranlarını azaltmak için daha fazla optimizasyon yapıldı. Bu konuyu yakından takip etmeye devam ediyoruz ve gelecekteki güncellemeler için ek optimizasyonlar araştırıyoruz.

- “Bir Hikayenin Filizlenmesi” görevi: Hikaye Kitabı Sayfalarının gece dikenlerine takılıp kalabileceği bir sorun düzeltildi.

- “Kahraman Gaston mu?” Görev: Kazılan hazinelerin görevin tamamlanmasında sayılmaması sorunu düzeltildi.

- “Uçan Metal Rahatsızlığı” görevi: Bazı oyuncuların kum taşları tarafından engellenmesi sorunu düzeltildi.

- "Köy Projesi: Güneş Taşını Restorasyon" görevi: Şafak Parçasının tanınmamasına neden olan ve görev ilerlemesini etkileyen bir sorun düzeltildi.

- “Ursula ile Anlaşma” görevi: Bazı oyuncuların dördüncü kristali kaideye yerleştirememesi sorunu düzeltildi.

- “Pençelerden Kaçış” görevi: Gülme Katı temizliğinin tamamlanmış olarak kaydedilmesini engelleyen bir sorun düzeltildi.

- Dış mekanlarda belirli tarifleri (örneğin kekleri) pişirirken oyunun çökmesine veya donmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

- Nesnelerin oyun kamerasıyla çarpıştıktan sonra kaybolması sorunu düzeltildi.

- Çeşitli elbiselerin ve çorapların avatarın modeli ve diğer kıyafetlerle birleşmesi sorunu düzeltildi.

- Daisy'nin yeni Butik Mücadelesinin kabul edilebilmesi için kalan süreyi paylaşmaması sorunu düzeltildi.

- Sonsuzluk Adası kapısının kapalı kalması sorunu düzeltildi.

- Belirli diyalog seçeneklerinin seçilememesi sorunu düzeltildi.

- Scrooge McDuck Mağazasında kapıdan çıkmayı zorlaştıran bir sorun düzeltildi.

- Sihirli Dokunuş kapısının, avatarın evindeki temel kapının yerini alamamasına neden olan sorun düzeltildi.

- Çilek Şekeri Parçası ve Çilek Çikolatalı Şeker Parçası'nın yer değiştirmesi sorunu düzeltildi.

- Belirli görevlerdeki ilerlemenin oyunun çökmesi nedeniyle engellenmesi veya görevin bir sonraki adıma geçerken aynı anda oyunun kapanması sorunu düzeltildi.

- Avatarın enerjisinin, evlerine girildiğinde yeniden dolmaması sorunu düzeltildi.

- Oswald'ın haritanın dışında ortaya çıkması sorunu düzeltildi.

- Belirli denetleyicilerin MacOS'ta tanınmasını engelleyen bir sorun düzeltildi.

- Vadideki bazı binaların, özellikle de Köylü evlerinin kaybolmasına neden olan sorun düzeltildi.

- Sarı ve Mavi Benekli Yolun doğru şekilde görüntülenmemesi sorunu düzeltildi.

- Mistik Mağaranın amaçlanandan daha karanlık görünmesi sorunu düzeltildi. Aydınlatması ayarlandı.

- Scrooge McDuck'ın Mağazasında eldivenlerin ve bileziklerin havada asılı durmasına neden olan sorun çözüldü.

- Scrooge McDuck Mağazası'ndaki menüye göz attıktan sonra avatarın dokusunun ara sıra değişmesine neden olan sorun düzeltildi.

- Eternity Isle'daki Scrooge McDuck Mağazasından çıktıktan sonra ortam aydınlatmasının değişmesine neden olan sorun düzeltildi.

- Eternity Isle'ın Lagoon bölgesinde avatarın zaman zaman yerden yukarıda kalması sorunu düzeltildi.

- Camera Royal Aracının görsel efektlerinin sürüş sırasında görülebilmesi sorunu düzeltildi.

- Brokolinin zemin dokusunun yanlış görüntülenmesi sorunu düzeltildi.

- Düzenleme Modunda seçilen öğelerin yarı saydam olmaması sorunu düzeltildi.

- Oyuncunun evinin içindeyken güneş ve ayın görülebilmesi sorunu düzeltildi.

- Görevler sırasında Köylüler arasındaki tartışmaların, oyuncunun konuşma alanını terk etmesi durumunda duraklatılmaması ve istenildiği gibi devam etmemesi sorunu düzeltildi.

- Kenarlıklı Yaprak Dağılmış Yolun kenarlık ve yol arasında boşlukla görüntülenmesi sorunu düzeltildi.

- Şort giymenin avatarın bacaklarının yanlış görünmesine neden olabileceği bir sorun düzeltildi.

- Sürüşe uygun olmayan turistik mekanlarda "Binmek için kamerayı kullanın" mesajının görüntülenmesi sorunu düzeltildi.

- Oswaldian Tramvayı'nın işlenip yerleştirildikten sonra Tramvay Rayları ile doğru şekilde hizalanmaması sorunu düzeltildi.

- Vadi Ziyaretlerinde oyuncular arasındaki senkronizasyonu etkileyen birden fazla sorun düzeltildi.

- Kararlılık iyileştirmelerinin yanı sıra ses, görsel, yerelleştirme, oyun kumandası kontrolü ve kullanıcı arayüzü sorunlarıyla ilgili çeşitli ek hata düzeltmeleri.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page