top of page

Disney Dreamlight Valley: Halkınızın Benim Halkımla Konuşmasını Sağlayın Görev Rehberi (Mike'ın Son Dostluk Görevi)

Mike'ın Disney Dreamlight Valley'deki son Dostluk Görevi için çeşitli insanlarla sohbet etmeniz ve kendiniz bir temsilci olmanız gerekiyor.Önceki Dostluk Macerasında oyuncular bir Komik Buluşma ve Selamlama Dekoru hazırladılar ve Vanellope'u Disney Dreamlight Valley'deki komedi kulübüne davet ettiler . Her iki Soytarı da sahneye çıkacaklarına söz verdi ancak Vanellope işleri biraz değiştirmek istedi, sorun da burada başladı.


Mike Wazowski için son Dostluk Görevi olmasına rağmen, Halkınızın Benim Halkımla Konuşmasını Sağlayın Görevi, çoğunlukla diyalog içerdiğinden muhtemelen en kolay olanıdır. Çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok, sadece A noktasından B noktasına gidin ve Disney Dreamlight Valley'deki birkaç köylüyle konuşun .


Disney Dreamlight Valley'de İnsanlarınızın Benim İnsanlarımla Konuşmasını Nasıl Tetikleyebilirsiniz?


Disney Dreamlight Valley'de Halkınızın Benim Halkımla Konuşmasını Sağlayın Dostluk Görevini tetiklemek için, Hayalperestlerin Mike maksimum Dostluk seviyesi 10 olana kadar Mike ile takılmaları gerekir . Görev, Mike'ın gösterisine ısınmasıyla ve seni Vanellope'u kontrol etmeye göndermesiyle başlıyor.Prenses sizinle doğrudan konuşmayı reddediyor ve menajeri Scrooge McDuck ile konuşmanızı istiyor. Scrooge, oyuncular ona Cheesecake yemeği sunmadıkça Vanellope'un başlamayacağını söyleyene kadar Scrooge ile biraz sohbet edin.


Disney Dreamlight Vadisi'nde Cheesecake Nasıl YapılırCheesecake'in hazırlanması oldukça kolaydır çünkü malzemelerinin çoğunu Disney Dreamlight Valley'de bulmak zor değildir . Tarif için gerekli malzemeleri şu şekilde bulabilirsiniz:


  • Peynir: Chez Remy Pantry'den satın alın.

  • Buğday: Goofy'nin Huzurlu Çayırdaki Tezgahı.

  • Şeker Kamışı: Dazzle Plajı'ndaki Goofy'nin Durağı.

  • Herhangi Bir Meyve: Elma, Üzüm, Çilek vb. gibi köyde mevcut olan meyvelerden birini seçin.Yemek tamamlandıktan sonra onu başka bir koşul isteyen Vanellope'ye verin. Artık açılış gösterisini yapmak istemiyor ama bunun yerine Mike ile aynı anda performans sergilemek istiyor . Bu mesajı ikincisine iletin, o da Sulley'nin onun menajeri olurken siz onun menajeri olacağına karar verir.Kıyafetlerinizi Mike'ın önerdiği stile göre değiştirin ve Sulley ile Scrooge'un konuşmasını dinleyin. Scrooge, Vanellope'un istediği gibi performans göstermesini ister, yoksa çekip gideceklerdir. CEO onunla mantık yürütmeye çalışıyor ancak McDuck reklama çoktan başladıklarını iddia ediyor.


Disney Dreamlight Valley'de Tüm Vanellope Promosyon Posterlerini Nerede Bulabilirsiniz?Bilgiyi Mike'a aktardıktan sonra yüzünün çıkartmaları dağıtıyor ve bunları Vanellope'nin Tanıtım Resimlerine koymanızı söylüyor. Toplamda dört poster var:


  • Plaza: Scrooge's Store'un orijinal konumunun yakınındaki dilek kuyusunun karşısında.

  • Huzurlu Çayır: Goofy'nin evinin önünde.

  • Dazzle Plajı: Huzurlu Çayır'a giden merdivenlerin yanı.

  • Cesaret Ormanı: Goofy's Stall'ın orijinal konumunun karşısında.İşiniz bittiğinde Mike'ın evine gidin ve Vanellope sayesinde evin plastik tavuklarla dolu olduğunu görün. Ortalığı temizleyin ve video kamerayı almak için Sulley ile konuşun. Kamerayı evine kuracak ve oyuncuları performansı izlemeye davet edecek olan Mike'a verin.Sulley ve Mike'ın evine girin ve Vanellope ile Mike arasındaki konuşmayı izleyin. Bir süre sonra, bir anı yakalamak için video kamerayla etkileşime geçin; konuşmanın geri kalanını dinlemek için kalabilir veya dışarı çıkabilirsiniz. Son adım olarak, Görevi tamamlamak ve ödül olarak bir kıyafet almak için devasa Billboard'u Mike'ın evinin yakınına yerleştirin.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page