top of page

Disney Dreamlight Valley: Fransız Makaronları Nasıl Yapılır

Disney Dreamlight Valley'de pek çok farklı makarna türü vardır ve Fransız Makaronları da bunlardan biridir.Disney Dreamlight Valley, çikolatadan baharatlıya ve ötesine kadar ağız sulandıran tatlılar listesinde çeşitli Makaron tarifleri içerir. Fransız Makaronları, A Rift in Time güncellemesindeki Eternity Isle tarif koleksiyonunun bir parçası olarak yemek kitabınıza ekleyebileceğiniz başka bir Makaron yemeğidir. Daha önce başka çeşitler pişirdiyseniz malzemelerini tahmin edebileceğiniz gibi, Disney Dreamlight Valley'in her geçen gün büyüyen enfes yemeklerindeyer alan bu kadar çok malzemeyle Fransız Makaronlarının nasıl yapıldığını da merak edebilirsiniz.


Fransız Makaronları aynı zamanda iki yıldızlı bir Disney Dreamlight Valley tarifidir ve yapımı çok kolaydır, yalnızca birkaç malzeme gerektirir, bu nedenle Dreamlight görevlerini veya ilgili Yıldız Yolu'nu işaretlerken yardımcı olabilir. En parlak renkli yemek olmasa da yine de oldukça çekiciler.


Disney Dreamlight Valley'de Fransız Makaronları Nasıl YapılırDisney Dreamlight Valley'de Fransız Makaronları yapmak için yalnızca iki malzemeye ve ayrıca Zamanda Yarık'a erişime ihtiyacınız olacak :


  • Badem

  • Yumurtalar


Bu mutfak malzemelerini birleştirerek, gerçek hayatta tipik olarak vanilya aromasına sahip olan altı soluk, altın renkli Fransız Makaronundan oluşan bir set ortaya çıkıyor. Başka birine veremeyecek kadar iyi göründüklerine karar verirseniz, 1.461 enerjiyi geri kazanmalarını sağlayabilirsiniz . Alternatif olarak, yemeği Goofy's Stall'da satmaya karar verirseniz, 340 Gold Star Coin karşılığında satılır . Bu, diğer yemeklerle karşılaştırıldığında oldukça küçük bir değişiklik, ancak tarifin yalnızca birkaç temel malzeme gerektirdiğini düşünürsek yine de oldukça makul bir miktar.


Disney Dreamlight Valley'deki Makaron MalzemeleriDisney Dreamlight Valley'in Makaronlarını yapmak için Plaza ve Eternity Isle'dan aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak :


Yumurtalar


Yumurtaları Plaza'daki Chez Remy's Restaurant mağazasından tanesi 220 Gold Star Coin karşılığında satın alabilirsiniz . Bu size altı yumurtadan oluşan bir paket verir, ancak bunları tek tek bölmenin bir yolu yoktur, üstelik buna da gerek yoktur. Pişirme kabına sadece bir paket ekleyebilirsiniz. Yedeklemeniz gereken Gold Star Coin'leriniz varsa her zaman yumurta stoklamakta fayda vardır; zira bunlar Disney Dreamlight Valley yemek tariflerinin çoğunda , özellikle de diğer kek, bisküvi ve tatlı türlerinde bulunur.Badem


Badem elde etmek için onları Eternity Isle'da yetişen belirli ağaçlardan almanız gerekir. Özellikle, Disney Dreamlight Valley'in Otlaklar , Koru, Lagün ve Gezinti Alanı'ndaki Wild Tangle Biome'da yetişen bademleri bulabilirsiniz . Ayrıca Fransız Makaronları yaparken tencereye yalnızca bir bardak badem eklemeniz gerekir ve genellikle gelecek partiler için hasat edilecek bol miktarda badem bulunur.


Badem aynı zamanda diğer Disney Dreamlight Valley Macaron tariflerinin yanı sıra Disney Dreamlight Valley'in Kavrulmuş Bademleri gibi Eternity Isle koleksiyonundaki diğer yemekler için de kullanışlıdır .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page