top of page

Disney Dreamlight Valley'de Hazine Avı Nasıl Tamamlanır

Disney Dreamlight Valley'deki Hazine Avı sırasında oyuncular, Scrooge McDuck'ın Vadide bir yerde saklı gömülü bir hazineyi bulmasına yardım etmelidir.Güven Glade'inin kilidini açtıktan ve Disney Dreamlight Valley'de Scrooge McDuck ile 8. Seviye Dostluğa ulaştıktan sonra, " Hazine Avı " adlı bir Dostluk Görevine erişim kazanacaksınız . Başlamak için, cimriyi bulup Ursula'nın ona hediye ettiği altın para hakkında konuşmalısınız. Scrooge McDuck, madalyonun Köyde bir yerde saklanan daha büyük bir hazineyle bağlantılı olduğuna inanıyor.


Scrooge McDuck " Hazine Avı "ndaki ilk konuşmasının ardından altın parayı ona verir. Daha sonra, envanter ekranını açın ve Uzun Zamandır Kayıp Hazinenin Anısını görüntülemek için öğeyi inceleyin. Bu Anı üç mekanın fotoğrafını gösterecek: Güven Kayranı , Merlin'in çalışma odası ve Dazzle Plajı . Buna göre fotoğrafta gösterilen her biyoma gitmelisiniz.


Disney Dreamlight Valley'de Hazine Avı Görevi İpuçları Nerede Bulunur?Güven Glade'sinden başlayarak bölgenin kuzey kısmına gidin . Haritayı açtığınızda biyomun sol üst köşesinde küçük bir gölet göreceksiniz. " Hazine Avı " görevini ilerletmek için ilk ipucunu bulmak için bu göletin hemen üstündeki ışıltılı düğümü kazın . Youtube kanalı GosuNoob, Merlin'in Huzurlu Çayır'daki evine girmenizi ve masasının sağ bacağının önündeki kağıt parçasını almanızı öneriyor . Bu kağıt parçası " Hazine Avı " Dostluk Görevindeki ikinci ipucunu işaret ediyor.


Son olarak doğuya, Dazzle Plajı'na gidin. Barışçıl Çayır'ın doğusundaki patikadan biyoma girin. Daha sonra, parlak bir düğüme gömülü üçüncü ipucunu bulmak için soldaki uçurum duvarının yakınındaki kumlu alanı araştırın.


Hazine Avı Görevi Nasıl Tamamlanır


Üç ipucunun hepsini topladıktan sonra Scrooge McDuck'a dönün ve ona Disney Dreamlight Valley'deki " Hazine Avı " nı tamamlaması için kağıt parçalarını verin . Daha sonra cimri, Vadi'nin bir haritasını oluşturmak için ipuçlarını bir araya getirdiğini ortaya çıkaracaktır. Daha sonra, " Hazine Avı Bölüm 2 " nin Anahtar Parçalarını ve Sandığını bulmanızı sağlayan giyilebilir bir gözlük olan Lenses of Shadow'u almak için Merlin ile konuşun .


YouTube Kanalı GosuNoob'a göre, ilk parça Glade of Trust'ın sağ alt köşesinde , ikincisi ise Forest of Valor'un sağ alt köşesinde bulunabilir . Son olarak, sandık Frosted Heights'ın sağ üst köşesinde bulunabilir . Bu eşyaları keşfettikten sonra iki Altın Külçe yapın ve Scrooge ile konuşarak Disney Dreamlight Valley'deki " Hazine Avı Bölüm 2 " yi tamamlayın .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments