top of page

Disney Dreamlight Valley: Armutlu Ters Kek Nasıl Yapılır

Ters Armutlu Kek, Disney Dreamlight Valley'de yapabileceğiniz birçok leziz yemekten biridir. İşte tatlının tarifi.Disney Dreamlight Valley, sevimli kuş dekorasyonuyla güzel Armut Ters Çevrilmiş Kek de dahil olmak üzere enfes kek tarifleriyle dolup taşıyor. Burası A Rift in Time Genişlemesi'ne özel bir çöl ; dolayısıyla Disney Dreamlight Valley'de Armutlu Ters Kek'in nasıl yapılacağını ve hangi malzemelere ihtiyacınız olacağınımerak edebilirsiniz


Üç yıldızlı bir yemek olan Pear Upside-Down Cake, Disney Dreamlight Valley'de üç yıldızlı tarifler yapmak istiyorsanız elinizin altında bulunması gereken kullanışlı bir tariftir . Hazırlanması özenli bir yemek gibi görünse de, göründüğü kadar zor değil ve sadece birkaç malzeme gerektiriyor.


Disney Dreamlight Valley'de Armutlu Ters Kek Nasıl YapılırDisney Dreamlight Valley'de Armutlu Ters Kek yapmak için aşağıdaki malzemelerden birine ihtiyacınız var:


  • Yavru Armut

  • Buğday

  • Yumurtalar


Bu malzemeleri çırpmak, üstünü süsleyen kuş şeklindeki sevimli armutla muhteşem, altın görünümlü bir pasta yaratır. Armutlu Ters Kek yenildiğinde +1.218 enerjiyi geri kazandırır veya 345 Altın Yıldız Parasına satabilirsiniz . Oyun ayrıca Armutlu Ters Kek yapmanın en zorlu kısmının, muhtemelen güzel tasarımıyla işinizi mahvetmemek olduğunu belirtiyor.


Disney Dreamlight Valley'de Armutlu Ters Kek MalzemeleriDisney Dreamlight Valley'de Armutlu Ters Kek yapmak için aşağıdaki Eternity Isle ve Plaza malzemelerine ihtiyacınız var :


Nestling Armut Nasıl Gidilir?


Nestling Pear, Disney Dreamlight Vadisi'ndeki bir meyve türüdür ve kuş şeklindeki tasarımı, yemeğin gerçekten şarkı söylemesini ve öne çıkmasını sağlar. Nestling Armutlarını Overlook'taki veya Eternity Isle'daki Harabelerdeki ağaçlardan toplayabilirsiniz . Bu ağaçlar bonsai şeklindeki görünümleriyle ve her dalda narin bir şekilde oturan küçük turuncu kuşlarıyla dikkat çekiyor. Nestling Armut ağaçlarını hasat etmek size her seferinde iki Nestling Armut verir ve ağaçlar her 35 dakikada bir meyvelerini yeniden doğurur. Çok fazla Nestling Çiftiniz varsa, her birini 25 Gold Star Coin'e satabilir veya +300 enerji yenilemek için yiyebilirsiniz. Nestling Armutlarını Disney Dreamlight Valley'in Nestling Krepi gibi diğer tatlı tariflerini yapmak için de kullanabilirsiniz .Buğday Nasıl Elde Edilir


Temel ve ucuz bir kek malzemesi olarak Armutlu Ters Kek yapmak için Buğday'a da ihtiyacınız var. Buğday Tohumlarını Huzurlu Çayırdaki Goofy'nin Durağından 1 Gold Star Coin karşılığında satın alabilirsiniz . Bu tezgahı tamamen yükselttiyseniz, stokta mevcut olduğunda 3 Altın Yıldız Parası karşılığında burada tamamen yetiştirilmiş Buğday satın alabilirsiniz. Buğdayın büyümesi uzun sürmez, ancak onu hazır olarak satın almak daha da hızlıdır.

Yumurta Nasıl Alınır?


Son olarak Plaza'daki Chez Remy's Restaurant'tan satın alabileceğiniz tencereye bir parti Yumurta eklemelisiniz . Yumurtalar, Disney Dreamlight Valley'deki diğer malzemelerle karşılaştırıldığında oldukça pahalıdır . Ancak, eğer paranız yetiyorsa, bunları stoklamaya değer çünkü bunlar sadece Armutlu Ters Kek gibi keklerde değil, oyundaki pek çok yemek tarifinde de kullanılıyor.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page