top of page

Diablo 4 Wardwoven Sandıklar Nasıl Açılır

Ödül olarak daha da değerli öğeler almanıza yardımcı olmak için Diablo 4'te Wardwoven Sandıklarını nasıl açabileceğinizi ve içindeki ganimeti nasıl alabileceğinizi burada bulabilirsiniz.Diablo 4'ün 3. Sezonu oyunculara pek çok aktivite sunsa da, post-hikaye oyunundaki oyuncuların temel hedefi gizemli Mahzenler ve Wardwoven Sandıklardaki ödüllerdir. Oyuncular , Vault'lardan veya Kabus versiyonlarından herhangi birini tamamlayarak ücretsiz bir sandık açabilir ve ödül olarak birçok değerli eşya alabilirler. Ancak normal bir sandığın yanında her zaman açılması çok daha zor olan bir veya daha fazla Wardwoven Sandık bulunur.


Kasalar tuzaklarla dolu olduğundan, bu mekanizmalardan kaynaklanan hasarlardan kaçınmanın oyuncuyu ödüllendireceğini hayal etmek zor değil. Elbette kolay bir mücadele değil ancak yolun sonunda tüm ödülleri almak isteyen oyuncuların ellerinden gelenin en iyisini yapması gerekiyor.


Diablo 4'te Wardwoven Sandıklar Nasıl AçılırDiablo 4'te Wardwoven Sandıklarını açmak için oyuncuların mümkün olduğunca çok sayıda Zoltun's Warding yığınını kaydederken Mahzenleri tamamlamaları gerekir. Aynı zamanda her Wardwoven Sandığının seviyeye ve içerdiği ödüllere bağlı olarak kendi fiyatı vardır. Böylece, daha yüksek Dünya Seviyelerindeki Mahzenlere katılarak veya Kabus Mahzenlerini tamamlayarak, yolun sonunda iki veya daha fazla sandık bulabilir ve bunları aşağıdaki fiyata açabilirsiniz:


Sıradan Sandık : Bu sandığı açmak için Zoltun's Warding gerekmez.

Dünya Seviye 1 ve 2 Sandığı : Bir Zoltun's Warding Yığını kurtarılmalıdır.

Dünya 3. Seviye Sandığı : Dört adet Zoltun's Warding Yığını kurtarılmalıdır.

Dünya 4. Kademe Sandığı : 10 Zoltun's Warding Yığını kurtarılmalıdır.


Bu nedenle, Mahzenleri tamamladıktan sonra tüm sandıkları açmak için oyuncuların yaklaşık 15 Zoltun's Warding'e ihtiyacı olacak. Oyuncuların, her mücadelenin başında Zoltun Kulle Heykeli ile etkileşime girmesi ve bu güçlendirmeden daha fazla yığın elde etmek için kutsamanın karşılığında Koruma İncilerini feda etmesi gerekir. Her İnci, oyuncuya üç Zoltun's Warding yığını verecek. Bu incileri elde etmeye gelince, oyuncular onları Mahzen'in sonundaki sandıklarda bulabilir veya Arcane Tremors sırasında Herald of Malphas mini patronunu yenerek alabilirler.


Daha önce de belirtildiği gibi, bir tuzaktan hasar alan oyuncu bir kutsama yığınını kaybeder. Tuzakların çeşitliliği sizi onları incelemek için çok zaman harcamaya zorlasa da, sonunda onların nasıl çalıştığını öğreneceksiniz ve neredeyse her şeyden kaçınabileceksiniz. Ayrıca oyun, oyuncuları Zoltun Kulle Heykeli'ne aynı anda kaç tane inci yerleştirebilecekleriyle sınırlamıyor. Basitçe söylemek gerekirse, heykele düzinelerce inci bağışlayabilir ve tuzaklara dikkat etmeden Mahzen'den geçmeye yetecek kadar kutsama yığını alabilirsiniz.


Tabii ki, bu yöntem oldukça pahalı ve zaman alıcıdır çünkü uzun süre Pearl of Warding'i yetiştirmeniz gerekecek . Ancak bu aynı zamanda tüm tuzakları hızlı bir şekilde öğrenip bunlara alışmanıza ve gelecekte tüm ödülleri çok daha düşük maliyetlerle almanıza da olanak tanır.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page