top of page

Diablo 4: Kasaba Portalınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Diablo 4'te varsayılan mavi Kasaba Portalını kullanarak oynamaktan sıkıldıysanız, burada size bu hızlı seyahat özelliğini nasıl özelleştireceğinizi göstereceğiz.Oyuncular, Diablo 4'te Sanctuary'de seyahat ederken karakterlerini kendi zevklerine göre özelleştirebilecekler . Ancak ilerledikçe, Portal'ı özelleştirmek de dahil olmak üzere önünüze daha fazla olası seçenek açılacaktır. Bu nedenle bu kılavuzda Diablo 4'te Kasaba Portalınızı nasıl değiştireceğinizi anlatacağız .


Oyuncular, en yakın kasabaya hızlı bir şekilde ulaşmanın en uygun yolu olduğundan, Kasaba Portalını sıklıkla kullanırlar. Bu nedenle saatlerce oynadıktan sonra aynı Portala bakmaktan yorulmanız şaşırtıcı değil. Neyse ki geliştiriciler bu hızlı seyahat özelliğini kişiselleştirme fırsatı sağladı.


Diablo 4'te Şehir Portalınızı Nasıl Değiştirirsiniz?Varsayılan olarak Kasaba Portalı oldukça sıkıcı olan mavi bir oval gibi görünür. Ancak görünüşünü tamamen değiştirebilirsiniz. Ve elbette bu, işlevselliğini hiçbir şekilde etkilemeyecektir çünkü yine de bölgenin ana kasabasına ışınlanacaksınız. Diablo 4'te Şehir Portalınızı değiştirmek için Gardırop menüsünü ziyaret etmeniz ve mevcut efekt seçeneklerinden birini seçmeniz yeterlidir .


Ancak yeni oyuncular için bu biraz belirsiz olabilir. Sonuçta Diablo 4 menüsü oldukça kafa karıştırıcı olduğundan şu adımları takip etmek isteyeceksiniz:


  • Kyovashad gibi büyük şehirlerden birine seyahat edin ve Gardırop'a gidin.

  • Özelleştirme menüsünü açmak için onunla etkileşim kurun.

  • Ardından Efektler sekmesine gidin.

  • Bundan sonra Şehir Portalı özelleştirmesini açın ve mevcut seçeneklerden birini seçin.

  • Son olarak Diablo 4'te değiştirmek için Kasaba Portalını Uygula'ya tıklayın.


Göründüğü kadar basit. Sadece birkaç tıklamayla sıkıcı mavi Portal kan kırmızısına veya ne istersen ona dönüşecek.


Diablo 4: Daha Fazla Kasaba Portalı Seçeneğinin Kilidini AçmaDiablo 4'teki Kasaba Portalınıza yeni efektler kazandırmak için Savaş Biletinde ilerlemeniz gerekir . Ne yazık ki, diğer Şehir Portalı seçenekleri başlangıçta oyunculara sunulmamaktadır. Ancak geliştiriciler bunları hem temel Battle Pass hem de Premium için ödül olarak ekliyor. Yani ücretsiz sürümde bile Şehir Portalını özelleştirebilirsiniz.


Diablo 4'te Kasaba Portalınızı nasıl değiştireceğiniz hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . Bu özelleştirme oynanışı etkilemese de oyunun keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Bu nedenle Portal efektlerini almak ve kullanmak için tavsiyelerimize uyun.


3 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page