top of page

Diablo 4: Beceriler Nasıl Atanır?

Diablo 4'te becerileri beceri yuvalarına atamak birkaç düğmeye basmak kadar kolaydır, ancak kafanız karıştıysa bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.Diablo 4 hikayesinde ilerleyerek ve seviye atlayarak , kullanmadan önce uygun yuvalara atamanız gereken birçok becerinin kilidini açabilirsiniz. Elbette oyun, başlangıç ​​seviyeleri kazandıkça yeni becerileri slotlara yerleştirecek ve aslında önerilen seti oldukça uzun süre kullanabilirsiniz. Ancak her sınıf için çok çeşitli beceri dallarına erişim size huzur vermeyecek, kafanızı düşüncelerle ve kaybolan potansiyelle dolduracaktır.


İyi haber şu ki, beceri yuvalarına beceri atamak birkaç düğmeye basmak kadar kolay. Sadece seviye atlayarak daha fazla becerinin kilidini açmanız gerekir ve istediğiniz herhangi bir yapıyı oluşturabilirsiniz.


Diablo 4'te Becerilerinizi Nasıl Atayabilirsiniz?Beceri atamadan önce Beceri Atama menüsünü nasıl açacağınızı bilmelisiniz. Platformunuza ve kısayol tuşlarına bağlı olarak bu adım her oyuncu için farklı olabilir. Karakter Menüsünü açmanız ve kendinizi Yetenekler menüsünde bulana kadar birkaç sekme sağa gitmeniz gerekiyor. Sonra sağ alt köşeye bakın ve Beceri Atama menüsünü açmaktan hangi düğmenin sorumlu olduğunu göreceksiniz.


Artık Diablo 4'te becerilerinizi atamak için ihtiyacınız olan tek şey, Beceri Atama menüsünü açmak ve beceriyi istediğiniz yuvaya çekmek. Oyuncular, becerileri altı temel beceri yuvasından herhangi birine ve bazen de seçilen sınıfa bağlı olarak ek pasif beceri yuvalarına yerleştirebilirler . Yalnızca parlak renkli becerileri atayabileceğinizi, gri simgelerin ise kullanılamayacağını belirtmekte fayda var. Ancak endişelenmeyin, seviye atlayarak bunlara erişebileceksiniz.


Bir beceriyi bir yuvaya atayamıyorsanız, muhtemelen seviyeniz çok düşüktür ve bir sonraki yuvaya ancak hikayede ilerleyerek ve seviye atlayarak erişebilirsiniz. Durumunuz bu değilse belki de ana yuvaya yerleştirmek istediğiniz beceri ek bir beceridir. Basitçe söylemek gerekirse, örneğin bir sihirbaz olarak oynarken karakterinizin ek pasif yetenekleri vardır. Normal becerileri pasif yuvalara atayamayacağınız gibi, bu pasif yetenekleri de ana yuvalara koyamayacaksınız .


Diablo 4'te becerilerin nasıl atanacağı hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . İşlem basittir, bu yüzden oyunun tadını çıkarın ve seviye atlayın; bu konuyla ilgili sorularınızın çoğu muhtemelen kendiliğinden kaybolacaktır.


5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page