top of page

Diablo 4 1.3.5 Güncellemesini Yayınladı

Diablo 4, Blizzard'ın aksiyon RPG'sine çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmelerin yanı sıra önemli bir özellik ekleyen 1.3.5 güncellemesini yayınladı.  • Diablo 4'ün 1.3.5 güncellemesi, sürükleyici bir deneyim için doğru yansımalar ve ayrıntılı gölgelerle görselleri geliştirerek ışın izleme desteği getiriyor.

  • Diablo 4 Sezon 3 için yeni yamalar, patronları zayıflattı, Uber Unique'leri toplamanın yeni yollarını tanıttı ve daha iyi bir oyun deneyimi için sorunları düzeltti.

  • Nisan ayı başlarında yapılacak olan Diablo 4 test sunucusu, Uber Lilith'te büyük bir değişiklik de dahil olmak üzere 4. Sezon için heyecan verici ayarlamalar vaat ediyor.


Diablo 4 , Nvidia'nın ışın izleme teknolojisi desteğinin eklenmesi olan 1.3.5 güncellemesini yayınladı. Diablo 4, piyasaya sürülmesinden aylar sonra ışın izlemeyi memnuniyetle karşılasa da , Diablo 4'ün piyasaya sürülmesinden bu yana başka bir Nvidia teknolojisi mevcut. Spesifik olarak oyuncular, Diablo 4'te oyun sırasında kare hızı ve düşük seviye GPU'larda çözünürlük gibi özellikleri iyileştirmek için tasarlanmış bir teknoloji olanDLSS 3 özelliklerinden zaten yararlanabiliyorlardı


Yılın başında Blizzard, güncellemelerle sürekli değişime uğrayan Diablo 4 Sezon 3'ü piyasaya sürdü. Diablo 4 Sezon 3'ün ilk güncellemelerinden biri , Diablo 4'ün yeni patronlarından biri olan ve çok fazla hasar verdiği için oyunculara zor anlar yaşatan Son of Malphas'ı zayıflattı . Şubat ayında Diablo 4 oyuncularının çiftçilik yoluyla Uber Unique'leri elde etmesinin yeni bir yolunu sunan 1.3.2 yamasıyla bir başka büyük değişiklik daha yaşandı . Bu ayın başlarında Diablo 4 , Seneschal ile ilgili birçok sorunu giderdi ve 1.3.4 güncellemesiyle oyunun erişilebilirlik özelliklerinde iyileştirmeler yaptı.


Diablo 4, 1.3.5 güncellemesini yayınladı ve yamanın en büyük haberi, Blizzard'ın aksiyon RPG'sine ışın izlemenin eklenmesi oldu. Diablo 4'teki ışın izleme desteği birkaç gün önce Nvidia tarafından açıklandı ve oyunun görsel deneyimini iki yeni efektle geliştirme sözü verildi. Işın izleme sayesinde Diablo 4 oyuncuları zırh ve su gibi farklı oyun öğeleri için daha doğru yansımalar deneyimleyerek keşif ve savaşları daha heyecanlı hale getirecek. İkinci ışın izleme efekti, daha ayrıntılı hale gelecek ve Diablo 4 deneyimini daha da sürükleyici hale getirecek olan gölgelerin iyileştirilmesine odaklanıyor.


Işın izleme desteğinin sunulmasıyla birlikte Diablo 4 yama 1.3.5'te bazı hata düzeltmeleri yapıldı. Yamayla giderilen sorunlardan biri, Diablo 4'ün en son eklentilerinden biri olan ve Portal kozmetiklerini uygulamayan Gauntlet'e Portal girişiydi . Diğer bir sorun ise Körler Yolu zindanının ikinci bölümünde bazı elitlerin ortaya çıkmasıydı ve bu da doğru şekilde gerçekleşmedi. Ayrıca Diablo 4 güncellemesi 1.3.5, yama notlarında açıklanmayan performans, görsel ve kararlılık iyileştirmeleri yaptı.Diablo 4'e bir güncelleme daha gelirken , önümüzdeki haftalar oyunculara daha da heyecan verici haberler vaat ediyor. Bu hafta Diablo 4'ün , Nisan ayı başlarında tüm oyunculara açılacak olan test sunucusunun yama notlarını açıklayacağı söyleniyor. PTR'nin açılmasıyla Diablo 4 topluluğu, Uber Lilith'te büyük bir değişiklik de dahil olmak üzere 4. Sezon için vaat edilen çeşitli ayarlamaları test edecek .


1.3.5 Yapı # 51501 (Tüm Platformlar) - 26 Mart 2024

OYUN GÜNCELLEMELERİ

Yama 1.3.5. Desteklenen tüm platformlara Raytracing'i ve Ambient Occlusion ve Contact Shadows güncellemelerini sunar. Daha fazla ayrıntı için lütfen bu makaleyi ziyaret edin.

HATA DÜZELTMELERİ

Eldiven'e Portal girişinde Portal kozmetiklerinin uygulanmaması sorunu düzeltildi.

Ceset Tendril'leri 'Etkileşim' ile aynı anahtar bağlamayla donatıldığında belirli şeylerle etkileşim kurma yeteneğinin çalışmaması sorunu düzeltildi.

Bazı seçkinlerin Körler Yolu zindanının ikinci yarısında düzgün bir şekilde ortaya çıkamaması sorunu düzeltildi.

Bazı mezar taşı kozmetiklerinin Dolapta görünmeme sorunu düzeltildi.

Çeşitli performans, kararlılık ve görsel iyileştirmeler.
1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page