top of page

Diablo 4: Öğe İstatistikleri Nasıl Yeniden Kaydedilir

Diablo 4'te 25. seviyeye ulaşan oyuncular, para ve daha nadir malzemeler harcayarak eşya istatistiklerini yeniden düzenleyebilirler. İşte bunu nasıl yapacağınız.En nadir eşyaları bulabilmenize , onlara ideal yönler kazandırabilmenize ve en iyi mücevherleri ekleyebilseniz bile , bazen bu, yapınızı tamamlamak için yeterli değildir. Daha doğrusu, sorun daha temel yönlerde, yani istatistiklerde yatıyor olabilir. Yapınıza uygun olmayan mükemmel eklentiler, elde edilmesi onlarca saat süren bir eşyadan kurtulmanıza neden olabilir. Neyse ki Diablo 4'te en az 25. seviyeye ulaşan oyuncular, para ve daha nadir malzemeler harcayarak eşya istatistiklerini yeniden düzenleyebilirler . Bu mekanik RNG'ye dayanıyor, çok fazla yatırım gerektiriyor ve oyunun ileri safhalarında vazgeçilmez olacak.


Diablo 4'te Öğe İstatistiklerinizi Nasıl Değiştirirsiniz?Diablo 4'teki diğer birçok mekanik gibi , belirli bir NPC, yani Okültist, eşya istatistiklerinin yeniden düzenlenmesinden sorumludur . Bu büyülü zanaatkar, yönler ve işaretler konusunda usta olarak oyuncuya daha aşinadır. Ancak hemen hemen her öğenin özelliklerini de değiştirebilir. Öğe istatistiklerinizi nasıl değiştireceğinize ilişkin adım adım talimatlar aşağıda verilmiştir:


  • Okültist'in kilidini açmak için en az 25. seviyeye ulaşın veya Güç Unsuru Kodeksi'ni edinin ve ardından onu büyük şehirlerden birinde bulun.

  • NPC ile konuşun ve sihirli bir dairenin arka planında bir kılıç resminin bulunduğu en sağdaki sekmeye gidin.

  • Herhangi bir Nadir veya Efsanevi öğeyi boş yuvaya yerleştirin.

  • Artık öğenizin yeniden kaydetmek istediğiniz üç ekinden birini seçebilirsiniz. İyi haber şu ki, Sezon 3'ün çıkışıyla birlikte, değiştirilebilir bir ek seçerken nihai sonuç için olası tüm seçenekleri görebilirsiniz. Bu şekilde, yapınız için en iyi değişimi elde etmek için hangi ekin yeniden kaydırılması gerektiğine karar verebilirsiniz.

  • Yeniden kaydetmek istediğiniz istatistiği seçip işlemi onaylayarak daha önce gördüğünüz listeden üç alternatif istatistikten birini seçebilirsiniz. Artık istediğinizi seçebilir veya tüm seçenekleri reddedebilir ve önerilenlerden hiçbiri size uymuyorsa eski eki bırakabilirsiniz.


Bu yeniden kayıtla ilgili birkaç önemli noktayı belirtmekte fayda var. İlk olarak, yeniden kayıt istatistiklerinin maliyeti nispeten yüksektir ve altının yanı sıra Fiend Roses ve Forgotten Souls gibi nadir eşyaları da içerebilir . Yeniden kaydolmak için harcanan para ve öğeler, yeni bir ek almanıza veya orijinal eki bırakmanıza bakılmaksızın kaybolacaktır. Neyse ki, bu sistemin yeniden kayıt sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur, bu nedenle istediğiniz kadar deneyebilirsiniz.


Diablo 4'te eşya istatistiklerini yeniden kaydetme hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . Elbette bu ucuz bir şey değil, çünkü devasa bir listenin içinden ideal ekleri bulmak kolay değil. Ancak bu, oyunun ilerleyen safhalarında yapınızı güçlendirmenin başka bir iyi yoludur.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page