top of page

Destiny 2 Oyuncusu Titan'ını Cyberpunk 2077'den Adam Smasher'a Dönüştürüyor

Bir Destiny 2 oyuncusu, Cyberpunk 2077 kötü adamı Adam Smasher'a dayanan özelleştirilmiş bir kostüm biçiminde Night City'nin karanlık tarafının bir dokunuşunu oyuna getirdi . Kostüm, devasa, sibernetik olarak güçlendirilmiş haydutu çağrıştırmak için Titan sınıfı bir Muhafız için tasarlanmış Destiny 2 zırh parçalarını kullanıyor.

Bungie oyunun devasa zırh parçaları seçimini daha da genişlettikçe Destiny 2'nin oyuncu ifade potansiyeli büyümeye devam ediyor. "Transmog" olarak da adlandırılan oyun içi zırh süsleme sistemi sayesinde oyuncular giydikleri herhangi bir zırhı kazandıkları herhangi bir zırh gibi gösterebilirler. Destiny 2 gölgelendirme sistemiyle birleştiğinde, deneyimli oyuncular belirli bir görünüm elde etmeye çalışırken veya Geleceğe Dönüş'ten Marty McFly gibi tanınmış bir karakterin cosplay'ini yaparken aralarından seçim yapabilecekleri çok sayıda seçeneğe sahip olurlar .


Yeni bir cosplay özelleştirmesinde, bir Destiny 2 oyuncusu Cyberpunk 2077'nin ağır adamı Adam Smasher'a dayalı kendi özelleştirilmiş Titan'ını yarattı . Özelleştirmelerini RastaDino kullanıcısı olarak DestinyFashion subreddit'ine gönderdiler ve gönderilerine Smasher'ın Cyberpunk 2077'deki ilk repliklerinden birine atıfta bulunarak başlık verdiler ; Smasher, bir karaktere "et parçası" diyerek hitap ediyordu.


Destiny 2 Adam Smasher Kostümü Gerçek Şey Kadar Artırılmış GörünüyorRastaDino'nun Adam Smasher Destiny 2 kostümü, Titan'ın boyutunu ve hacmini maksimize etmek için tasarlanmış bir dizi parça kullanır, Smasher'ın kapsamlı sibernetik yükseltmelerini daha iyi yansıtmak için. Görünümün anahtarı, The Witch Queen genişlemesinde tanıtılan Veritas Miğferinin kafatası benzeri görünümüdür . Scarlet Semblance gölgelendiricisi ile donatıldığında, miğfer Titan'ın yüzünün kısmen et ve deriden oluşmuş gibi görünmesini sağlar ve Adam Smasher'ın kalan birkaç organik bileşeninden bazılarını çağrıştırır.

Bu arada, kıyafetin geri kalanı kollardaki Dark Age Gauntlets, BrayTech Sn0Boots ve tüplerle süslenmiş Interlaced Mark sınıf öğesinden oluşuyor. Mekanik hacmin son parçası, Hazardous Propulsion Exotic Titan göğüs parçasına kozmetik bir ekleme olan Momentous Potential süslemesinden geliyor . Baş hariç, tüm kıyafet, Adam Smasher'ın sibernetik vücudunun militarize edilmiş renk şemasına uyan siyah ve kırmızı Carbon Blood gölgelendiricisiyle renklendirilmiştir.

DestinyFashion subreddit'indeki diğer oyuncular RastaDino'nun çalışmalarını övdü. Birçok kişi, göğüs parçasının düşmanlara güçlü roketler yükleme ve fırlatma yeteneği sayesinde, Hazardous Propulsion'ın kıyafetin Egzotik zırh parçası olarak dahil edilmesini oldukça uygun buldu. Cyberpunk 2077'de Adam Smasher, Cyberpunk 2077'nin sonunda boss dövüşü sırasında oyunculara bir füze yağmuru fırlatabiliyor . Bazı oyuncular şaka yollu, popüler Dunemarchers bacağı Exotic'i kullanan bir kostüm versiyonu istedi, böylece yerleşik Sandevistan hız arttırıcı implantını kullanarak Smasher gibi cosplay yapmak daha iyi olacaktı.

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page