top of page

Destiny 2, İtibar Hatasını Düzeltiyor ve Tüm Sınıflar İçin 'Bonus Haftalar'ı Duyurdu

📝 ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Bungie, Destiny 2'nin temel aktivitelerinde Titan ve Avcılara Warlocklardan daha fazla destek veren itibar hatasını düzeltti.

  • Artık tüm sınıflar Crucible, Vanguard Ops ve Gambit'ten aynı itibarı alacak ve bonus haftalar planlanıyor.

  • Bazı oyuncular kazara oluşan güçlendirmelerin düzeltilmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı, ancak çoğu oyuncu daha hızlı ödüller bekliyor.


Bungie, Destiny 2 Echoes: Act 1 sırasında oyuncuları etkileyen itibar hatasının düzeltildiğini ve stüdyonun tüm sınıflar için "itibar bonus haftaları" planladığını duyurdu. Daha önce, hata Titanlar ve Avcılara Destiny 2 temel aktivitelerinde büyük itibar artışları verirken, Warlocklar için itibar kazanımları normal ve amaçlanan oranda tutuluyordu.

Destiny 2: The Final Shape'in piyasaya sürülmesinden sadece bir hafta sonra , Bungie Destiny 2'nin hikayesinin devamı olarak Episode: Echoes'u yayınladı . Echoes Act 1'de, Muhafızlar Witness'ın yenilgisinden sonra bilinen muazzam bir güç kaynağı olan Echo'yu takip etmek için Nessus'a geri dönerler. Yeni hikaye görevlerinin yanı sıra, oyuncular Destiny 2 yeni bir destana girerken yeni silahlara ve teçhizata, yeni Egzotiklere ve çok daha fazlasına erişim kazanırlar. Ancak, ilk Bölümün yayınlanması aynı zamanda Destiny 2'de Warlock'ları geçen ay hayal kırıklığına uğratan bir itibar hatası da getirdi . Warlock'lar Titanlar ve Avcılar tarafından geride bırakılmış gibi hissettiler, çünkü son iki sınıf itibar tabanlı ödülleri çok daha hızlı kazanabiliyordu.


Destiny 2 Team Twitter hesabı 9 Temmuz'da Titanlar ve Avcılar için itibar artışı hatasının son haftalık sıfırlamayla düzeltildiğini doğruladı. Bundan sonra, Destiny 2'deki üç sınıfın da Crucible, Vanguard Ops ve Gambit'teki temel aktivitelerden aynı miktarda itibar alması gerekiyor. Dahası, Bungie oyundaki tüm temel aktiviteler için telafi olarak "itibar bonus haftaları" planlıyor ve tüm sınıflar için itibar artışları sağlıyor. Stüdyo, oyuncuların itibar artışlarının ne zaman yayınlanacağını beklemeleri için bir zaman çerçevesi vermedi, ancak Bungie hayranları gelecekteki duyurular için bizi izlemeye devam etmeleri konusunda uyarıyor.


Destiny 2, Son Hata Düzeltmesinin Tazmini Olarak İtibar Bonus Haftaları AlıyorBazı Destiny 2 oyuncuları, Bungie tarafından kazara kazanılan itibar artışlarının düzeltilmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı ve diğerleri itibar artışlarının kalıcı olması ve Warlock'lara da verilmesi gerektiğine inanıyor. Ancak, Destiny 2 topluluğundaki birçok oyuncunun oyunun temel aktivitelerine yakında gelecek olan itibar artışlarını hala dört gözle beklediği anlaşılıyor. Bu artışlar, oyuncuların Destiny 2'de Grandmaster Nightfalls'tan ve diğer üst düzey aktivitelerden daha hızlı ödül kazanmalarına yardımcı olacak.


Destiny 2 Episode: Echoes Act 2, Salı, 16 Temmuz'da yayınlanacak ve güncelleme muhtemelen daha fazla hata düzeltmesi içerecek. İlk perde gibi, Echoes Act 2 de oyuncuların keşfedebileceği haftalık hikaye görevleri ve içerikler sunacak. İtibar artırma haftaları potansiyel olarak Echoes Act 2 veya Act 3 sırasında gerçekleşebilir ve Bungie, planları kesinleştiğinde hayranlara bir güncelleme verecek.

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page