top of page

Destiny 2 7.3.6.1 Güncellemesini Yayınladı

Destiny 2, çok sayıda aktiviteyi güncelleyen, popüler Whisper egzotik görev peynirini düzelten ve çok daha fazlasını içeren 7.3.6.1 Güncellemesini yayınladı.ÖNE ÇIKANLAR
 • Destiny 2 güncellemesi 7.3.6.1 tüm oyunculara geliyor ve çeşitli etkinliklere çeşitli ayarlamalar ve düzeltmeler getiriyor.

 • Solucanın Fısıltı ayrıcalıklarını amaçlanandan daha hızlı kazanmaya yönelik popüler bir peynir stratejisi kaldırıldı.

 • Güncelleştirmeler Pota bırakma cezaları, Iron Banner düşme oranları ve daha akıcı bir oyun deneyimi için Onslaught modundaki sorunları düzeltir.


Bungie, Destiny 2 için 7.3.6.1 güncellemesini yayınlayarak , The Whisper görevindeki popüler bir istismarın düzeltilmesi de dahil olmak üzere popüler oyundaki çeşitli aktivitelere yeni bir ince ayar ve değişiklik dalgası getiriyor. Yeni güncellemenin yanı sıra bu hafta Destiny 2 cephaneliğine iki ek BRAVE silahı daha eklendi. Mountaintop ve Midnight Coup artık mevcut ve oyuncuların ilgili görevleri tamamlamaları halinde, holofoil god roll versiyonunu kazanma şansı için Onslaught'tan uyumlanıp farmlanabilecekler.


Genel olarak, Into The Light güncellemesinin Destiny 2 üzerinde bir bütün olarak çok olumlu bir etkisi oldu ve görünüşe göre oyuncu tabanını yeniden canlandırdı. Zamanlama bundan daha iyi olamazdı çünkü The Final Shape'e sadece birkaç hafta kaldı ve son Destiny 2 yayını , The Dread adlı bir düşman grubunun yanı sıra temel olarak şunları yapabilen yeni bir Prismatic alt sınıfı da içeren tonlarca yeni genişletme içeriğini ortaya çıkardı: Herhangi bir Işık ve Karanlık yeteneğini karıştırıp eşleştirerek son derece özelleştirilebilir bazı oyuncu yapılarına yol açabilirsiniz. Bu arada Bungie, bu hafta gelen en son yamayla oyunu güncel tutmaya ve oyunun çeşitli alanlarında bazı önemli ayarlamalar yapmaya devam ediyor.


Her ne kadar bu ayın başlarında Destiny 2'ye yönelik 7.3.6 Güncellemesi kadar büyük olmasa da , bu son güncelleme oyunda bir takım önemli değişiklikler yapıyor. Crucible için pes edenlerin cezaları artık karakter başına değil hesap düzeyinde uygulanacak şekilde genişletildi ve oyuncuları maçlardan erken ayrılmaktan caydırmak için daha sert cezalar sunuldu. Benzersiz Iron Banner silahları Tusk of the Boar ve Multimach CCX'in oyuncular için sık sık ödüllendirilmediğine dair şikayetlerin ardından Bungie, düşme oranını artırdı, bu nedenle Iron Banner bu sezon son kez geri geldiğinde, oyuncular çok daha iyi bir şansa sahip olacak. onları kazanın.Destiny 2 Güncellemesi Whisper Mission Cheese'i Düzeltiyor


Destiny 2'ye yakın zamanda eklenen Into The Light içeriğinde de ayarlamalar yapıldı. Onslaught için iki sorun düzeltildi, ancak en büyüğü, Piramit boss odalarından kaçmadan önce ana alana giden portalın kapanması durumunda oyuncuların savunma yükseltmeleri satın almasını engelleyen sorundu. Son zamanlarda oyuncular, Destiny 2'nin The Whisper egzotik görevinde Kahinleri vurarak, Solucanın Fısıltısı için bir dizi özgün avantajı amaçlanandan çok daha erken kazanmalarına olanak tanıyan kullanışlı bir peynir keşfettiler . Bu son güncellemeyle her iki yönteme de yama uygulandı, dolayısıyla görev artık amaçlandığı gibi çalışıyor olmalı.


Tekrar oynanabilirliği yüksek Onslaught modu, yeni silahlar dağıtma deneyiminin ne kadar ödüllendirici olduğu sayesinde oyuncuları meşgul etmeye devam ediyor. Efsanenin zorluğu aynı zamanda oyuncuları 50 dalganın tamamından geçmek için en iyi stratejileri ve donanımları bulmaya çalışırken meşgul ediyor. Özellikle bir oyuncu yakın zamanda çoğu kişinin imkansız olduğunu varsaydığı şeyi yaptı ve Nightstalker Hunter ve el topu odaklı yapıyı kullanarak Onslaught'un Legend versiyonunu tamamen tek başına tamamladı . Başarı, topluluğun çoğunu hayrete düşürdü; pek çok kişi, aktiviteyi bitirmenin gerçekten yalnızca 3 kişilik bir ateş ekibinin yardımıyla mümkün olduğunu varsaydı.


Destiny 2 Güncellemesi 7.3.6.1 Yama Notları

AKTİVİTELER 

POTA

GENEL

 • Bırakma cezaları artık karaktere değil hesaba uygulanıyor.


DEMİR AFİŞ

 • Henüz edinmemiş oyuncular için Tusk of the Boar ve Multimach CCX'in düşme oranları artırıldı.

KADER 2: IŞIĞA


SALDIRI

 • Ana savaş alanına giden portalı kaçıran oyuncuların satın alma aşaması boyunca takılıp kalması sorunu düzeltildi.

 • Etkinliği seçerken Onslaught'un Osiris Denemeleri sembolünü göstermesi sorunu düzeltildi.

EGZOTİK GÖREVLER


FISILTI

 • Yalnızca Oracle'ı kıran oyuncunun ödül almasına neden olan sorun çözüldü.

 • Bir Oracle'ı kıran oyuncunun amaçlanandan daha fazla ödül alabilmesi sorunu düzeltildi.

OYUN VE YATIRIM


SİLAHLAR

 • Oyuncuların Cascade Point avantajı için sınırsız çalışma süresi elde edebilmesine neden olan sorun çözüldü.

 • Kullanıcı arayüzü/UX

ATEŞ TİMİ BULUCU

 • Vanguard Ops çalma listesi için Fireteam Finder listesi oluşturmanın söz konusu çalma listesinden rastgele bir aktivite başlatmaması sorunu düzeltildi.


GENEL

 • Şampiyonlar Salonu'nda Shaxx'in hologramlarıyla etkileşimde bulunulduğunda yanlış karakter animasyonunun oynatılmasına neden olan sorun çözüldü.

7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page