top of page

Destiny 2, 2025'te Gelecek Önemli Yeni İçerikleri Tanıtıyor

The Final Shape'in yayınlanmasının ardından Bungie, Destiny 2'nin 2024 ve sonrasında nereye gideceğini özetliyor, sonraki 3 içerik bölümünün ana hatlarını çiziyor ve ardından geleceklerle ilgili bilgi veriyor. Destiny 2 topluluğundaki heyecan tüm zamanların en yüksek seviyesinde görünüyor, çünkü The Final Shape büyük bir gecikmenin ardından nihayet piyasaya sürüldü ve çoğu kişi için bu noktaya kadar olan yolculuğu tamamlamaya değer bir deneyim sundu. Bu genişleme, The Witness'la heyecan verici bir final savaşının yanı sıra, oyuncuları harekât sona erdikten sonra da meşgul etmeyi amaçlayan zengin bir içerik ekledi.

The Final Shape'in on yıl süren Light and Darkness destanına nihayet son vermesiyle birlikte hayranlar, çevrimiçi oyunda sırada ne olacağını merak etmeye başladı. Geçtiğimiz yıl Bungie, geleneksel Destiny 2 sezonlarından Episodik içeriğe geçiş yaptığını duyurarak hayranlara planlarıyla dalga geçmişti , ancak o zamanlar ayrıntılar oldukça zayıftı. The Final Shape'in çıkışıyla birlikte oyuncular, Bölüm 1: Echoes için Failsafe ve Nessus varış noktasına vurgu yapan biraz daha fazla ayrıntı gördü. Artık yeni bir fragman sayesinde hayranlar Bungie'nin Destiny 2'yi bundan sonra nereye götürmeyi planladığını daha iyi anlıyor .


Yeni bir Destiny 2 fragmanında gösterilen Bungie, stüdyonun daha önce açıkladığı üç yeni bölümün her birini ayrıntılı olarak anlattı. 11 Haziran'dan itibaren Bölüm 1: Yankılar başlayacak ve oyuncuları, Vex'in varış yerindeki büyük değişikliklerin ortasında garip davranmaya başladığı Nessus'a geri getirecek. Destiny 2 oyuncuları bir kez daha Failsafe olarak bilinen kaotik yapay zeka ile çalışacak ve oyuncuların, gizemli yeni bir düşman ve kayıp uygarlık ortaya çıkmadan önce puanları ele geçirirken düşman dalgalarıyla savaştığı 3 kişilik, arena tarzı yeni bir aktiviteye katılacak.Destiny 2 Bölüm Yol Haritası

  • 1. Bölüm: Yankılar

  • 2. Bölüm: İntikam

  • 3.Bölüm: Sapkınlık

  • 2025 ve Sonrası: Kod Adı Sınırları

Revenant olarak bilinen Bölüm 2, yeni bir yuva aramaya devam eden Düşmüş düşman grubuna odaklanıyor. Bungie, 2. bölümü, House of Light lideri Misraaks'ta görülen tekno tarzıyla karıştırılmış vampirler gibi karanlık fantastik temalara sahip olarak tanımlıyor. Bu bölüm boyunca, oyuncular iksir yapımına katılacak, savaş ve yağmalamaya özel geliştirmeler yapabilecekler; bu geliştirmeler, oynarken ne tür uğraşlar peşinde koşmak istedikleri konusunda daha fazla karar verme yetkisi verecek. Bu sezonun en büyük kötü yanı, Forsaken genişleme paketinden Fikrul ve Scorned Barons'un eski lideri olan ve şimdi bir Uyanmış Gözetleme Kulesi'ne taşınan Fikrul'dur; Bungie, korku türünden alınan tasarım ilhamlarına sahip olduğunu belirtti.

Son olarak Bölüm 3'ün adı Heresy'dir ve açıklanan üçlünün en benzersizi olabilir. Bu bölüm yalnızca Hive Pantheon'a odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda orijinal Destiny'deki çok popüler olan Dreadnaught destinasyonunu da geri getiriyor . Ancak, kapıları ve gizemleri açan yeni bir "eski güç" var; Bungie'nin ortaya çıkarılacak pek çok sır barındıracak şekilde tasarladığı Dreadnaught ve kemikleri açığa çıkaracak şekilde soyulmuş gibi görünen yeni silahlar da dahil.

Ancak üç bölümün açıklanmasının ardından Bungie, sonunda Destiny 2 hayranları için büyük bir teaser bırakarak 11. Yıl içeriğinin olacağını ve bunun şu anda Codename Frontier olarak bilindiğini açıkladı. Ne yazık ki başka hiçbir şey açıklanmadı ve topluluk bunun başka bir bölüm ya da daha önemli bir şey olarak ne anlama gelebileceği konusunda sonsuz spekülasyonlara maruz kaldı.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Komentarze


bottom of page