top of page

Demon Slayer, Swordsmith Village Arc Prömiyer Tarihini Dramatik Bir Fragmanla Duyurdu

Demon Slayer 3. Sezon için Swordsmith Village Arc, bir çıkış tarihi ve beklenen hikayeyi sergileyen dramatik yeni bir fragman alıyor.

Demon Slayer, 3. Sezon Swordsmith Village Arc'ın çıkış tarihini açıkladı.

Crunchyroll'a göre seri , Demon Slayer mangasının merakla beklenen hikayesini 9 Nisan Pazar günü 23:15 JST'de bir saatlik özel bir prömiyer bölümü olarak uyarlayacak. Yepyeni bir fragman, hayranları Tanjiro Kamado ve ekibinden harika animasyonlu aksiyon sahneleriyle dalgalandırdı. Fragman ayrıca MAN WITH A MISSION ve Milet'in yeni açılış tema şarkısı "Kizuna no Kiseki"yi de önizledi. Demon Slayer'ın anime uyarlamasının arkasındaki animasyon stüdyosu Ufotable, Swordsmith Village Arc için ilk önemli görseli yayınladı. Haruo Sotozaki, dizinin yönetmenliğini yapmaya devam ediyor.


Demon Slayer 3. Sezon Sinema Gösterimi

Swordsmith Village Arc resmi olarak 9 Nisan'a kadar başlamayacak olsa da , Demon Slayer hayranları Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - "To the Swordsmith Village" ın 3 Mart'ta gösterime girecek ilk bölümünü deneyimleyebilirler. ve Entertainment District Arc'ın 11'i ve Swordsmith Village Arc'ın ilk bölümü, tümü yeniden düzenlenen sesle 4K çözünürlükte sunuldu. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - "To the Swordsmith Village" filminin gösterimleri 3 Şubat'ta Japonya'da başlarken, 18 Şubat'ta LA prömiyeri yapıldı . hikaye."


Japonya'nın Taishō döneminde geçen Demon Slayer , bir iblis ailesini vahşice öldürdükten sonra Demon Slayer Corps'a katılan Tanjiro Kamado'yu takip ediyor. Saldırıdan kurtulan tek kişi, insanlığından çok az şey koruyan bir iblise dönüşen Tanjiro'nun küçük kız kardeşi Nezuko Kamado'dur. Tanjiro, ailesinin ölümünün intikamını almaya ve kız kardeşini geri getirmenin bir yolunu bulmaya kararlıdır. Koyoharu Gotouge, manga serisini yazdı ve resimledi.


Demon Slayer mangası 15 Şubat 2016'da başladı ve toplam 23 ciltle yayınını 18 Mayıs 2020'de tamamladı. Ufotable tarafından bir anime uyarlaması 6 Nisan 2019'da başladı. 2020 anime filmi Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train dünya çapında gişe hasılatı yaptı ve daha sonra 2. Sezon için anime TV dizisine uyarlandı.

Demon Slayer, Crunchyroll ve Hulu'da akış için kullanılabilir.

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page