top of page

Demon Slayer Hayranları, İlk Gösterimden Sonra Kılıç Ustası Köyü'nü Dolandırıcılık Olarak Eleştirdi

Bazı Demon Slayer hayranları, son To the Swordsmith Village teatral taksitinin tam bir film olmadığını keşfettikten sonra öfkeli.


En son Demon Slayer projesi, devam eden dizinin teatral taksitinden hoşlanmadıklarını ifade etmek için sosyal medyayı kullandıkları için bazı hayranların bunun bir aldatmaca olduğunu ilan etmesine neden oldu.


Bir dizi anime hayranı , yakın zamanda ABD'de piyasaya sürülen Demon Slayer To the Swordsmith Village tiyatro projesinin yayınlanmasıyla ilgili hayal kırıklıklarını Twitter'da ilan etti . Kullanıcılar, tamamen orijinal bir film olacağına inandıklarını iddia ederek filmin reklamlarına aldandıklarını hissettiler, ancak bunun "Entertainment District" Arc'ın son iki bölümünün ve "Swordsmith Village" ın ilk bölümünün bir derlemesi olduğunu öğrendiler. "Ark.


Demon Slayer Hayranları Yanıltılmış Hissetti

Kızgın hayranlar, iki özet bölümü ve dizinin yaklaşan sezonuna yalnızca küçük bir bakış için tam fiyat ödemek zorunda hissettiklerini iddia ettiler. Hatta bir kullanıcı giriş ve çıkışların kullanımına dikkat çekti ve bunları "süreyi uzatma" çabası olarak gördü. Birçoğu, başkalarını projeyi izlemek için sinemaya gitmeleri konusunda uyarmaya çalıştı, hatta bir kullanıcı bunu "iğrenç bir aldatmaca ve zaman kaybı" olarak nitelendirdi.


Gösterinin arkasındaki animasyon stüdyosu Ufotable , daha önce Demon Slayer The Movie: Mugen Train ile seri için uzun metrajlı projeler yayınlamıştı . Ancak organizatörler, To The Swordsmith Village'ın orijinal bir film olacağına asla söz vermediler. Bunun yerine, amaç her zaman "Entertainment District" Arc finalini ve şovun üçüncü sezonunun çıkışı için bir başlangıcı özetlemekti.


Demon Slayer's Swordsmith Arc hakkında

Yaklaşan Swordsmith Village Arc, Tanjro, Inoske ve Zenitsu'nun eğlence bölgesine sızmak ve orada gizlenen iblis tehdidini öldürmek için Sound Hashira Tengen Uzui ile iş birliği yaptığı Entertainment District Arc'ı doğrudan takip ediyor . Önümüzdeki sezon, Tanjiro'nun kendisi ve Genya adlı başka bir genç avcı, kılıç ustası köyünü Üst Seviye İblislerden korumak için Sisli Hashira Muichiro Tokito ve Aşk Hashira Mitsuri Kanroji ile birlikte çalışırken izleyecek.

Koyoharu Gotogue tarafından yazılan ve Weekly Shōnen Jump'ta tefrika edilen Demon Slayer , 2016'dan 2020'ye kadar yayınlandı. Dizi, bir gün eve gelen ve küçük kız kardeşi Nezuko dışında ailesini bir iblis saldırısından sonra ölü bulan Tanjiro adında genç bir adamı konu alıyor. saldırıdan sonra bir oldu. Daha sonra Demon Slayer Corps'un bir parçası olarak kız kardeşini iyileştirmek ve elinden geldiğince çok iblis öldürmek için bir yolculuğa çıkar.


Demon Slayer'ın "Swordsmith Village" Arc'ı bir saatlik ilk bölümünü 9 Nisan 2023'te yayınlayacak.

10 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page