top of page

Dark and Darker Mobile Yeni Sidekick Özelliğini Ortaya Çıkarıyor

Dark and Darker Mobile, hayranların bu yılın sonlarında sabırsızlıkla bekleyebileceği, platforma özel bazı heyecan verici özellikleri ortaya koyuyor.  • Dark and Darker Mobile, platforma özgü yeni özellikler sunuyor.

  • Buna, oyuncuların yapay zeka kontrollü yoldaşlar alabildiği yeni bir Sidekick sistemi de dahildir.

  • Krafton, mobil lansmanın Dark and Darker serisinin izleyici kitlesini genişleteceğini umuyor.


Dark and Darker Mobile, oyunun platforma özgü bazı özelliklerini doğrulayan yepyeni bir fragman yayınladı. Dark and Darker Mobile, viral olan fantastik çok oyunculu oyun Dark and Darker'ın mobil versiyonudur. Dark and Darker, geçen yılki ilk erken erişim lansmanından bu yana heyecanla bekleniyordu ve Dark and Darker Mobile, benzersiz çıkarma oyununa daha fazla oyuncuyu tanıtma konusunda uzun bir yol kat edecek.


PC Dark and Darker oyunu Ironmace tarafından geliştirilirken, Dark and Darker Mobile geliştirmesi Bluehole Studio tarafından yürütülüyor. Dark and Darker Mobile ilk olarak geçen yıl Krafton tarafından duyurulmuştu ve oyunun 2024'te piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Dark and Darker Mobile'ın hâlâ kesin bir çıkış tarihi yok ancak artık hayranlar mobil tekliften ne bekleyecekleri konusunda daha iyi bir fikre sahip. konsol muadilinden nasıl öne çıkacağı açısından.


Dark and Darker Mobile, oyuncuların bilgisayar kontrollü düşmanlarla ve diğer oyuncularla mücadele ettiği çok oyunculu bir RPG olması açısından orijinal oyunun temel oynanışını koruyor . Dark and Darker Mobile, özel ödüllere sahip üst düzey oyun sonu zindanları, oyunculara nasıl oynamak istedikleri konusunda seçim yapma olanağı tanıyan PvE ve PvP'ye özel zindanlar ve oyuncuların yapay zeka kontrollü yoldaşlarla takım oluşturmasına olanak tanıyan mobile özel Sidekick sistemini içerir. seviyeye yükseldi.


Karanlık ve Karanlık Mobil Fragman


Dark and Darker Mobile çıktığında oyuncuların yapacakları ilk şey karakterlerini oluşturmak ve sınıflarını seçmek olacaktır . Oyuncular, her biri kendi becerilerine sahip olan Savaşçı, Barbar, Düzenbaz, Korucu veya Rahip sınıfları arasından seçim yapabilecek. İki aktif beceri herhangi bir zamanda donatılabilir ve oyuncular seviye atladıkça daha fazla pasif beceri kullanılabilir. Dark ve Dark Mobile oyuncuları, daha güçlü ekipmanlar toplayarak ve tüccarlardan ekipman satın alarak avantajlar elde edebilir.


Krafton , Dark ve Darker Mobile'ın lansmanının fikri mülkiyeti daha genel bir kitleye tanıtacağını umuyor . Oyunun PC versiyonu yasal sorunlar nedeniyle Steam'de mevcut değil . Oyunun PC'nin en büyük dijital dağıtım platformunda bulunmamasına rağmen Dark and Darker testleri devam etti, ancak oyunun Steam'de mevcut olması durumunda daha da büyük bir hit olacağı aşikar. Dark and Darker'ın Steam'e dönüp dönmeyeceği henüz belli değil ancak bu arada Dark and Darker Mobile , birçok oyuncunun seriyi ve benzersiz çıkarma oynanışını ilk kez keşfetmesine yardımcı olma konusunda uzun bir yol kat edebilir.


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page