top of page

Dünyanın En Büyük K-Pop Grubu Popüler Jujutsu Kaisen Karakterine Referans Veriyor

Sosyal medyadaki anime ve K-pop hayranları, bir erkek grup vokalistinin en sevdiği Jujutsu Kaisen karakterine gönderme yapmasıyla iki kat heyecan yaşıyor.K-pop grubu BTS'den vokalist Jungkook yakın zamanda hayranların en sevdiği Jujutsu Kaisen karakteri Satoru Gojo'ya gönderme yaptı ve bu an viral oldu sosyal medya.


Anime ve K-pop hayranları, hafta başında Jungkook'un yeni bir kamera arkası videosunda Gojo'nun ikonik el işaretini taklit etmesiyle çok sevinmişti. Jungkook, "Standing Next to You" şarkısı için Usher'la işbirliği yaparken görüldü. remix müzik videosunda, Gojo'nun Infinite Void alan genişletme tekniğini uygulamak için parmaklarını yüzünün önünde çaprazlıyor. Hayranlar bunu hemen fark etti ve heyecanlarını X'e (eski adıyla Twitter) ve diğer sosyal medya platformlarına taşıdı.


Jungkook'un popüler karaktere olan hayranlığı pek de sır değil; yıldız önceki gönderisinde en sevdiği animenin Jujutsu KaisenJujutsu Kaisen ve Gojo takıntısıyla desteklemek isteyen ilk hayranlar CBR'lere göz atabilir Jujutsu Kaisen: Nereden Başlamalı, Ne Bilmeli ve Nasıl İzlemeli.

BTS genel olarak animasyonun büyük hayranlarıdır ve 3DCG Bastions serisi için Crunchyroll ile iş birliği yapmaktadır. birçok şarkıda yer alırken, Jungkook ünlü Chainsaw Man'nin açılış teması "Kick Back"i yorumladı. ; "Standing Next to You" müzik videosu; 1 Aralık 2023'te serbest bırakıldı. Jungkook ve Jimin yakın zamanda zorunlu hizmet için Güney Kore ordusuna katıldı.


Crunchyroll, Jujutsu Kaisen animesinin tüm sezonlarını yayınlıyor; burada seri şöyle anlatılıyor: "Yuji Itadori, muazzam fiziksel güce sahip bir çocuk. Tamamen sıradan bir lise hayatı yaşamasına rağmen. Bir gün lanetlerin saldırısına uğrayan bir sınıf arkadaşını kurtarmak için Ryomen Sukuna'nın parmağını yer ve laneti kendi ruhuna alır. O andan itibaren Ryomen Sukuna ile aynı bedeni paylaşıyor. Büyücülerin en güçlüsü Satoru Gojo'nun rehberliğinde Itadori, lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Jujutsu Lisesi'ne kabul edilir... ve böylece bir laneti kovmak için lanete dönüşen bir çocuğun kahramanca hikayesi başlar. asla geri dönemezdi."


K: X (eski adıyla Twitter)

10 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page