top of page

Cyberpunk 2077: Satori Katanası Nasıl Alınır?

Düşmanlarınızı kolayca parçalamak için Cyberpunk 2077'de Satori Katana'yı nasıl alacağınızı öğrenin.

Cyberpunk 2077, oyunculara oyunu istedikleri gibi oynama konusunda tam özgürlük veren birkaç oyundan biridir. İster Cyberpsycho gibi düşmanları ortadan kaldırmak isteyin, ister gizli rotayı tercih edin, dilediğinizi yapmakta özgürsünüz. Neyse ki Cyberpunk 2077, oyunculara bunu mümkün kılmak için gerekli araçları sağlıyor; bunlar olmadan oyunun başarılı olması pek mümkün değil. Yapılar ve silahlar söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olacak. Ancak en ilgi çekici olanları Samuray yapılarıdır . Etkili bir Samuray yapısına sahip olmak istiyorsanız Satori Katana'yı edinmelisiniz. Satori Katana oyunun başlarında mevcut olduğundan birçok oyuncu onu ele geçirme fırsatını kaçırıyor. Ancak her şey kaybolmadı, çünkü bu kılavuz diğer yararlı bilgilerin yanı sıra Satori Katana'yı edinmeyle ilgili bilinmesi gereken her şeyi kapsayacaktır.


Cyberpunk 2077'de Satori Katana'yı Alma Adımları

Phantom Liberty piyasaya sürülmeden önce oyuncular Satori Katana'yı yalnızca "The Heist" konseri sırasında aşağıdaki adımları izleyerek elde edebiliyorlardı:

  1. “Heist” konserine başlayın.

  2. Yorinobu Arasaka'nın odasında gizlice dolaşmanız gereken kısma gelene kadar işin bitmesine izin verin .

  3. Yorinobu ve Saburo arasındaki konuşmayı dinleyin.

  4. Yorinobu, Saburo'yu öldürene kadar bekleyin ve ardından T-Bug'ın talimatlarını takip etmek yerine çatıya çıkan merdivenleri kullanın.

  5. Artık çatıya erişebilmeniz için cam kapının kilidi açılacaktır. Saburo'nun AV'sini koruyan iki korumayı ortadan kaldırın.

  6. AV'yi açın ve Satori Katana'yı alın.

Phantom Liberty DLC sayesinde Satori Katana da dahil olmak üzere daha önce kaçırdığınız benzersiz silahlara sahip olabilirsiniz. DLC, Dogtown'a bu silahları alabileceğiniz benzersiz bir satıcı ekledi ve onu yeraltı pazarındaki EBM Petrochem Stadyumu'nda bulabilirsiniz. Satıcıyla konuşun ve oyundaki en iyi silahlardan bazılarını ele geçirebileceksiniz.


Neden Cyberpunk 2077'de Satori Katana'yı almalı?

Samuray yapınız için Satori Katana'yı almayı düşünmeniz için birkaç neden:

  • Silahın yüksek Kritik Hasarı vardır.

  • Silahın hasarını artırmak için Kritik Oranı biriktirecek şekilde yapınızda değişiklik yapabilirsiniz.

  • Yıkıcı sonuçlar için Efsanevi Satori Katana'yı üretebilirsiniz.
13 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page