top of page

Cyberpunk 2077 Romantik Seçenekler Katman Listesi

Romantizm, Cyberpunk 2077 deneyiminin sadece küçük bir parçası olabilir ancak oyuncuların dikkatini çeken birkaç önemli karakter var.

CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077'si pek çok açıdan kötü bir üne sahip olabilir ancak romantik seçenekleri hayranlar tarafından az çok iyi karşılandı. Geniş kapsamlı RPG'nin sorunları iyi bir şekilde belgelendi, ancak Cyberpunk 2077 piyasaya sürülmesiyle kaybettiği iyi niyetin bir kısmını hâlâ geri almayı başardı ve birçok oyuncu, yaklaşmakta olan Phantom Liberty genişletme paketinin onları nereye götürebileceğini görmekten heyecan duyuyor. İsimsiz bir devam filminin de ufukta görünmesiyle işler fikri mülkiyet konusunda iyiye gidiyor olabilir ama en azından temel oyun bazı şeyleri doğru yaptı.

Gündelik bağlantılardan anlamlı bağlantılara ve aradaki her şeye kadar Cyberpunk 2077 , oyunculara romantik olarak kiminle karşılaşacakları konusunda seçim şansı sunuyor. Elbette tek başlarına da oynamayı seçebilirler ancak rol yapma oyunlarında romantizm her zaman popüler bir unsur olmuştur. V'nin vücudunun cinsiyetine ve seçtikleri sese bağlı olarak seçenekler arasında bir miktar özgürlük bulunan Cyberpunk 2077'nin çeşitli aşk ilgi alanları , oyuncuların izlemeyi seçebilecekleri ilişkiler için bazı ilgi çekici yollar sunuyor.


S-Katmanı

Judy Alvarez - Muhtemelen oyuncu topluluğunun en popüler seçeneklerinden biri olan Judy Alvarez , onunla aşk yaşama seçeneği olmasa bile göze çarpan bir Cyberpunk karakteridir . Oyuncular, zorlu Braindance teknisyeniyle oyunun başlarında tanışıyor ve o da bundan sonra pek çok hikaye görevi için ortaya çıkıyor. Başlangıçta biraz korumacı ve huysuz olabilir ama hikayesi ilerledikçe ve V ile birlikte travmatik deneyimlerden daha fazlasını yaşadıkça, oyuncular onun daha yumuşak tarafını görmeye başlıyor. Her ne kadar Judy sadece kadın sesine ve vücut tipine sahip bir V ile romantik olsa da, kesinlikle en üst düzey seçeneklerden biri.

Panam Palmer - Eski bir Göçebe ve Aldecaldos çetesinin bir parçası olan Panam , V'nin yolculuğunda büyük rol oynayan bir başka Cyberpunk NPC'sidir . Tıpkı Judy gibi Panam da kolay bir yolculuk geçirmedi ve kesinlikle kendine nasıl bakacağını biliyor. Diğer romantik seçeneklerin aksine, Panam'ın karakteri ve arka planı ayrıntılı ve duygusal açıdan ilgi çekici hissettiriyor ve erkek vücut tipine sahip bir V olarak oynamayı seçen oyuncular, hikaye ilerledikçe onun birçok farklı yönünü görebilecekler. Panam aynı zamanda çoğunlukla Night City'nin dışındaki bölgelere odaklanan tek ana romantik seçenek olduğundan, Badlands'i keşfetmek için harika bir kanal görevi görüyor.


A Katmanı

River Ward - Kadın vücut tipine sahip V'ler için, River tek erkek romantizm seçeneğidir. Bu NCPD memuru, yasalara pek uymayan kahraman için iyi bir engeldir ve oyuncuların hikaye boyunca otomatik olarak karşılaşmayacağı tek ana romantik seçenektir. Kişisel görev zinciri, özellikle Judy ve Panam gibi karakterlerle karşılaştırıldığında kısa olabilir, ancak doğru ve yanlış konusundaki net anlayışı, onu Night City'nin diğer sakinlerinin çoğundan ayırıyor ve onu dünyadaki gerçekten iyi birkaç insandan biri yapıyor. oyun. Oyuncular Cyberpunk 2077'de River'ın peşine düşerlerse , yolculuklarının sonuna doğru bazı büyük taleplerde bulunurlar, ancak hikaye tamamlanırken V'nin kararları üzerinde yaratabileceği etki göz önüne alındığında bu, romantizmin biraz daha incelikli ve ağırlıklı görünmesine neden olur.


B-Katmanı

Meredith Stout – Oyuncuların Meredith'le uzun ve samimi bir ilişkisi olmasa da romantik karşılaşmaları yine de etki yaratabilir. Militech'in Kıdemli Operasyon Müdürü, kendisine isim yapmaya çalışan bir paralı asker için en bariz ortak seçimi gibi görünmeyebilir, ancak eşleştirmeyi bu kadar ilginç kılan da budur. Herhangi bir V, Meredith'le motel odasında tanışma şansına sahip olabilir ve bu tek seferlik hiçbir koşula bağlı olmayan bir ilişki olduğundan, diğer karışıklıklardan biraz farklı bir şey sunabilir. Bazıları ayrıca Meredith'in Phantom Liberty'ye geri dönebileceğini ve bunun da kısa ömürlü romantizme başka bir boyut katabileceğini teorileştirdi .

Kerry Eurodyne - Johnny Silverhand'in rock and roll geçmişinden geri dönen bir yüz, eski grup arkadaşı ve Samurai Kerry'nin eski üyesi, yalnızca karşılık gelen vücut ve ses türüne sahip erkeksi V'ler için geçerlidir . Oyuncular, Second Conflict'ten başlayarak, yol boyunca birkaç ilgi çekici değişiklik ve dönüşle birlikte Kerry ile ilgili bir dizi farklı yan görevin keyfini çıkarabilirler. Sadece bu değil, aynı zamanda oyuncuların da keyif alabileceği, teknelerin yakılmasını içeren, oldukça benzersiz ve sıcaklığı yükselten samimi bir karşılaşma var. Sonu diğer seçenekler kadar umut verici ya da duygusal değil ama Kerry yine de Cyberpunk 2077'nin en ilgi çekici hikâyelerinden bazılarını temsil eden harika bir karakter.


C-Katmanı

Rogue Amendiares - Johnny'nin geçmişine bir gönderme olan Rogue, Afterlife gece kulübünün sahibi ve asi rock'çının eski sevgilisidir. Oyuncular dikkatli olmazlarsa Johnny ve Rogue arasındaki romantik yan hikayeyi kaçırabilir ve bu iki eski aşkı yeniden bir araya getirme şansını kaçırabilirler. Rogue ile ilgili görevler, oyunculara Johnny'nin karmaşık geçmişine göz atmanın yanı sıra Johnny ile arkadaşlıklarını güçlendirme şansı da veriyor. Kısa ömürlü olabilir ve başlangıç ​​tarihinden sonra pek gelişmeyebilir, ancak Rogue'la kaçış hâlâ unutulmazdır ve Johnny'nin daha gerçek bir karaktere dönüşmesine yardımcı olur.


Joytoys - Aslında resmi bir aşk seçeneği olmasa da Joytoys, Night City'nin çalkantılı toplumunun kaçınılmaz bir parçasıdır. Cyberpunk 2077'nin en yürek parçalayıcı görevlerinden biri olan Otomatik Aşk ve ilgili görevler , sıklıkla iftiraya uğrayan bu seks işçilerinin etrafında şekilleniyor ve V ayrıca bu hizmetleri kendisi için de temin etmeyi seçebilir. Bu geçici romantizm türü hikaye üzerinde çok fazla bir etki yaratmayabilir, ancak oyuncuların V'lerinin kişisel hikayesine nasıl yaklaşmak istediklerine dair başka bir seçim katmanı ekler.


Ruby - Başka bir göz açıp kapayıncaya kadar kaçıracağınız romantizm, Johnny V'nin vücudunu kontrol ederken oyuncular A Cool Metal Fire görevinde Ruby ile yalnızca kısa bir kaçamak yaşayabilirler . Arabadaki kısa kargaşa ve ardından gelen kaza, karşılaşmaya kesin bir son verdi ve hatta Jeremiah Grayson hayatta kalırsa Ruby, V'ye yardım ettiği için oyunun ilerleyen bölümlerinde ölebilir. Bu, Cyberpunk 2077'nin en unutulmaz veya anlamlı ilişkisi olmasa da V ve Johnny'nin bir bedeni paylaşmasının zorluklarını ve bunun romantizm ve arzu gibi yönleri nasıl karmaşık hale getirebileceğini vurgulayan bir bölüm.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments