top of page

Cyberpunk 2077 PC'de Yeni Bir Başarıya Ulaştı

Cyberpunk 2077, Steam'de Son Derece Olumlu incelemelere ulaştı. Cyberpunk 2077, CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve 2020'de piyasaya sürülen bir aksiyon RPG'sidir. Night City'de geçen oyuncular, ileri teknoloji, kurumsal açgözlülük ve toplumsal çalkantılarla dolu bir dünyada dolaşan paralı asker V rolünü üstleniyor. Açık dünya oynanışı, dallara ayrılan diyalogları, farklı karakter sınıflarını ve dövüşü içerir.

Cyberpunk 2077, çok sayıda hata ve eksik özellik nedeniyle felaket bir lansmanla inişli çıkışlı bir yolculuktan geçti. Ancak oyunun geliştiricileri, kendisini birden fazla güncelleme ve yama aracılığıyla oyunu geliştirmeye adadılar. Daha yeni hataları ve sorunları gideren Cyberpunk 2077'nin 2.12 güncellemesini Şubat 2024'te yayınladılar . Başlangıçtaki aksaklıklara rağmen oyun gelişmeye devam etti ve son çabalar Steam platformunda dikkate değer bir başarı ile sonuçlandı.Cyberpunk 2077 Nihayet Son Derece Olumlu Eleştirilere Ulaştı

Geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077'nin "Son İncelemeler" kategorisindeki sıralaması Steam'de "Son Derece Olumlu"ya ulaştı . Steam'deki bu başarı, son 30 gün içinde gönderilen 7.103 kullanıcı incelemesinin %95'inin olumlu olması ve "Son Derece Olumlu" sınıflandırmasına yol açması ile rakamlarda açıkça görülüyor. Cyberpunk 2077'nin Steam'deki tüm zamanların değerlendirmeleri artık "Çok Olumlu" ve 651.068 yorumun %83'ü olumlu. Bu olumlu karşılama, oyunun sorunlu çıkışıyla tam bir tezat oluşturuyor. CDPR Yardımcı Oyun Direktörü Paweł Sasko, son Twitter gönderisinde oyunculara ikinci bir şans için teşekkür etti.Birkaç inceleme bombalama olayından sonra Cyberpunk 2077'nin Steam'de genel olarak "Çok Olumlu" statüsü alması iki buçuk yıl sürdü . Bu duruma ulaşmak için geliştiricilerin, oyunu tüm platformlarda oynanabilir hale getirmek amacıyla çeşitli yamalar ve hata düzeltmeleri yayınlaması gerekiyordu. Oyunun fiyatı da başlangıç ​​fiyatı oldukça yüksek olmasına rağmen birkaç kez düşürüldü.

Steam'de "Son Derece Olumlu" incelemelerin elde edilmesi, oyunculara ek içerik sağlayan Phantom Liberty genişletme DLC'sinin 2023 sonlarında piyasaya sürülmesinden çok sonra geldi. Cyberpunk 2077'nin Phantom Liberty DLC'si oyunun itibarını daha da artırdı. Yeni oyun seçenekleri, özellikler ve iyileştirmelerle DLC, oyunculara zenginleştirilmiş bir oyun deneyimi sunarak önceki eleştirileri potansiyel olarak ortadan kaldırıyor.

İnceleme bombalamaları ve hataların yanı sıra oyun aslında harika bir ortam sunuyor. Cyberpunk 2077, oyunculara zengin ve sürükleyici bir deneyim sunan çevresel hikaye anlatımıyla ünlüdür . Night City , karmaşık ayrıntılar ve hikaye anlatma ipuçlarıyla dolu, özenle hazırlanmış bir ortam sunan, Cyberpunk 2077 için canlı ama cesur bir arka plan görevi görüyor .

6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page