top of page

Cyberpunk 2077: Judy'yi Nasıl Romantize Edebilirsiniz?

Cyberpunk 2077, oyuncuların Judy gibi karakterlerle daha yakın olmalarını sağlayan bir romantizm mekaniğine sahip ancak önce birkaç gereklilik var.


Cyberpunk 2077 , kendisinden önceki birçok oyun gibi, oyunculara birçok karakterle aşk yaşama fırsatı sunuyor. Oyuncuların hikayede ilerlerken karşılaştıkları ilk karakterlerden biri olan Judy, Cyberpunk'ta romantize edilebilecek karakterler arasında yer alıyor ancak oyuncuların o noktaya gelmeden önce epeyce şey yapması gerekecek.


Cyberpunk 2077'nin başlarında  oyuncular Moxes üyesi ve yetenekli Braindance teknisyeni Judy Alvarez ile tanışacaklar. Başlangıçta hikayenin ayrılmaz bir parçası, ancak oyuncular onun için birkaç görevi tamamladıktan sonra oyunun ilerleyen zamanlarına kadar onunla aşk yaşamaya çalışamayacaklar.

Yeni başlayanlar için, oyuncuların Judy ile aşk yaşayıp yaşamayacaklarını belirleyecek büyük bir gereklilik var ve oyunun başında seçtikleri cinsiyet de bu. Cyberpunk 2077  cinsiyeti benzersiz bir şekilde ele alsa da Judy yalnızca kadın cinsel organına sahip karakterlerle romantize edilebilir.

Oyuncuların bu tür bir karakter kullandığını varsayarsak, Judy için bir dizi görevi tamamlamaları gerekecek. Bunların hiçbiri ana iş olan Aradaki Boşluk tamamlanana kadar mevcut değildir, bu nedenle oyuncular o noktaya kadar hikayeyi tamamlamaya odaklanmalıdır. Daha sonra Judy, gerçek hayattaki 10 saatin ardından oyuncuyu arayacak ve birçok yan işin ilkini teklif edecek. Bu görevler sırasında Judy'ye nazik davranmak ve genel olarak hedeflerine ulaşmak için onunla birlikte çalışmak önemlidir, çünkü ona karşı fazla düşmanca davranmak romantizm seçeneğini kilitleyecektir.


İlk yan işe Şimdi Her İki Taraf adı veriliyor ve bu sırada oyuncular Judy'nin sevdiği birinin kaybıyla başa çıkmasına yardım edecek. Bu görev yeterince kolaydır ve oyuncular Judy'ye iyi davrandıkları sürece bir sorun yaşanmayacaktır. Gerçek hayattan 12 saat sonra onlara Ex-Factor yan işi verilecek ama bu sefer önemli bir seçim var. Oyuncular Woodman'ı bağışlamayı veya öldürmeyi seçebilirler ve Judy ile aşk yaşamak isteyenler onun yanında yer almalı ve onu öldürmelidir. İki buçuk saat sonra, Judy için oyuncuların ödemeyi kabul etmeyi veya reddetmeyi seçebileceği başka bir görev olan Talking About a Revolution kullanıma sunulacak. Bu seçimin önemli olup olmadığı belli değil ancak ödemeyi reddetmek kesinlikle güvenli bir seçenek


Son olarak oyuncuların, Bulut'un bağımsızlığını ilan etmesine izin vererek Balık burcu görevini tamamlamaları gerekecek. Bundan sonra zincirdeki son görev mevcut olacak. Piramit Şarkısı sırasında oyuncular Judy ile dalış yapmayı seçebilirler ve görevin sonunda onunla aşk yaşama seçeneği ortaya çıkacaktır. Ertesi sabah oyuncular bunun tek gecelik bir ilişki mi yoksa Judy ile bir ilişki mi başlatacağını seçebilirler .

bottom of page