top of page

Cyberpunk 2077 Hala Keşfedilmemiş Paskalya Yumurtalarını Saklıyor

CD Projekt Red, son derece başarılı aksiyon RPG oyunu Cyberpunk 2077'nin hayranlarının oyunun tüm sırlarını henüz keşfetmediğini doğruladı.

CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077'si hala içinde henüz keşfedilmemiş Paskalya yumurtalarını saklıyor. Başarılı bilimkurgu RPG hayranlarının, Cyberpunk 2077'nin yıllar önce piyasaya sürülmesine rağmen, oyunda saklı olan tüm sırları ortaya çıkarmak istediklerinden yapacak daha çok işleri var gibi görünüyor .

Hatalar ve aksaklıklar dışında, Cyberpunk'ın lansman sırasında bile her zaman bolca bulunduğu bir şey varsa o da Paskalya yumurtalarıydı. Oyun, ağzına kadar incelikli popüler kültür referansları, kamera hücreleri ve hatta gizemli, açıklanamayan ayrıntılarla dolu. Oyuncular, geliştiricilerin hem Cyberpunk'ın hem de genişleme paketi Phantom Liberty'nin kuytu köşelerinde sakladığı her küçük ayrıntıyı bulmak için her yeri araştırdı . Oyunun hevesli hayranları, Paskalya yumurtalarının Grand Theft Auto: San Andreas'a ve hatta son aylarda keşfedilen The Matrix'e atıfta bulunarak bugün hala sırlarını açıklamaya devam ediyor. Ancak bu sırlardan bazıları beklenmedik yerlerde bulundu, hatta bunlardan biri oyunun başlangıç ​​ekranında bile gizlendi. Topluluğun her şeyi bulma çabalarına rağmen, Cyberpunk'ta kendileri için yeni Paskalya yumurtaları keşfetmek isteyenler hala şanslı gibi görünüyor. Cyberpunk üzerinde çalışan bir geliştirici olan yardımcı oyun direktörü Pawel Sasko, oyunda hala keşfedilmemiş Paskalya yumurtalarının saklı olduğunu ortaya çıkardı. GDC 2024'te IGN ile konuşan Sasko, Cyberpunk'ta , hatta ana oyunda bile "henüz bulunmayan birkaç şeyin daha olduğunu" açıkladı . Daha sonra, keşfedilmemiş bu Paskalya yumurtalarının henüz kamuya açıklanmamış olmasına rağmen, bunun onları hiç kimsenin bulamadığı anlamına gelmediğini açıkladı. Aksine, daha önce internette paylaşılmadılar.


Cyberpunk 2077 ve Phantom Liberty'de Tonlarca Paskalya Yumurtası Var

​​Sasko, bu gizli sırların ne olduğuna dair herhangi bir ipucu vermedi, ancak Phantom Liberty'de telefonda kullanılabilecek bazı keşfedilmemiş telefon numaralarının hala bulunduğunu ima etti . Oyuncuların Cyberpunk'ın genişleme paketinde telefonun dahil olduğu bir dizi Paskalya yumurtasını zaten keşfettiği göz önüne alındığında, bu pek de sürpriz olmamalı. Phantom Liberty'de sarı bir telefon kulübesinden belirli telefon numaralarını arayan hayranlara bir dizi küçük, güzel Paskalya yumurtası ikram edilecek. Bunlardan biri CDPR'nin diğer büyük franchise'ı The Witcher'a göndermeydi , diğeri ise Johnny Silverhand ve onun oyun içi grubu Samurai'ye göndermeydi. ​CD Projekt Red geçtiğimiz günlerde Cyberpunk için artık büyük bir içerik güncellemesi yapmayacağını açıklasa da bilim kurgu RPG'si önümüzdeki yıllarda da haberlerde olmaya devam edecek gibi görünüyor. Cyberpunk 2077'de daha fazla keşfedilmemiş Paskalya yumurtasının onaylanmasıyla birlikte hayranlar, geliştiricilerin bu oyuna gizlice soktuğu her şeyi ortaya çıkarmak için muhtemelen uzun zaman harcayacak.3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page