top of page

Cyberpunk 2077 Geliştiricisi, Keşfedilmemiş 'Phantom Liberty' Sırrını Tanıtıyor

Dogtown'un her köşesini sırlar için taramalarına rağmen, Cyberpunk 2077 oyuncularının gözünden bir gizem kaçmış gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077'nin kreatif direktörü Igor Sarzyński, Phantom Liberty arayışında henüz ortaya çıkarılmamış son sırlardan biri gibi görünen şeyler hakkında ipuçları vererek hayranlarını cezbetmek için Twitter'da paylaşım yaptı. Onun gönderisi, başka bir geliştiricinin Cyberpunk 2077 evreninde henüz hiçbir oyuncunun keşfedemediği çok sayıda yakından korunan sırrın bulunduğunu ortaya koymasından birkaç gün sonra ortaya çıktı .

Cyberpunk 2077 , Eylül 2023'te Phantom Liberty DLC ile yeniden canlandırıldığından beri hayranlarını beklenmedik sürprizlerle sürekli memnun etti. Paskalya yumurtaları ve referans meraklıları için oyun, özellikle genişleyen Night City ve yeni tanıtılan Dogtown bölgesinde bir keşif hazinesi haline geldi. Hideo Kojima'nın Cyberpunk 2077'deki şaşırtıcı minyatürü , Batman'in ikonik aracı Batmobile'ın dahil edilmesi ve ölümsüz "mavi hap mı yoksa kırmızı hap mı?" ikilemi gibi çok sayıda ikonik örnek var. The Matrix'ten . Tam da hayranlar oyunun tamamen araştırıldığına, Cyberpunk 2077'nin tüm gizemlerinin ve Paskalya yumurtalarının açığa çıkarıldığına inandıklarında, oyunun kreatif direktörü Igor Sarzyński, Twitter'da şifreli bir mesaj yayınlayarak durumu tersine çevirdi. Sarzyński'ye göre Dogtown'da her oyuncunun gözünden kaçan, anlaşılması zor bir gizem kalıyor, çünkü "Phantom Liberty" ifadesi oyunun içinde bir yerde gizli. Sarzyński iki ipucu verdi: Bu dünya içi bir görünüm ve unvan düşüşü sayılmıyor.

Daha fazla ayrıntı ve ek ipuçları için baskı yapıldığında Sarzyński, gizli başlığın Phantom Liberty görev serisinde ortaya çıktığını doğruladı. Geliştirici, gönderisiyle hayranlarıyla dalga geçtiğinden beri, oyuncular bu son sırrı bulmak için Dogtown'u özenle yeniden oynuyor ve inceliyorlar. Ve Sarzyński'ye göre, bir kişi cevaba oldukça yaklaştı: Twitter kullanıcısı Vesn4, V, Kırık Kanatlı Kuşlar görevinin başlangıcında alınan parçayı başlatırken "Phantom Liberty" kelimelerinin ekranda geçici olarak göründüğünü kaydetti.


Her ne kadar açılış ekranı kod adı Phantom Liberty'nin sırrını ortaya çıkarmaya yönelik en umut verici ipucu gibi görünse de bu, Sarzyński'nin oyunculara taktığı yakalanması zor gizli unvan düşüşü değil. Aynı Twitter başlığında Sarzyński, muhtemelen Vesn4'ün Kanatları Kırık Kuşlar kod adına ilişkin gözlemine yanıt olarak "Konudaki biri gerçekten yakın" diyerek daha da ipucu verdi."Hayalet Özgürlük" Nerede?

Şu anda Cyberpunk 2077 meraklıları, Dogtown içinde ve çevresinde bulunması zor Phantom Liberty sırrını ortaya çıkarma arayışlarına devam ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde, bu son gizli özelliğin arayışı beklenenden daha uzun sürecek gibi görünüyor; Sarzyński, cevabı doğrudan açıklamak yerine ipuçları vermeyi tercih ediyor. Bununla birlikte, sağlanan tüm ipuçlarını bir araya getiren oyuncular, Vesn4'ün keşfinde olduğu gibi ekranda görüntülenmek yerine, Cyberpunk 2077 dünyasının bir yerinde yazılı "Phantom Liberty" kelimeleriyle karşılaşmayı tahmin edebilirler .


0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page