top of page

Cyberpunk 2077: Dogtown'a Nasıl Girilir?

Night City'nin daha önce oyunda ima edilen çirkin yanını keşfetmek için Cyberpunk 2077'de Dogtown'a nasıl gireceğinizi öğrenin.Cyberpunk 2077'de keşfedilecek canlı ve hareketli bir şehir var ve hâlâ keşfedilmeye değer pek çok sır var. Oyuncuların bugüne kadar keşifler yapmasına rağmen CD Projekt RED, Dogtown'u Phantom Liberty DLC'si ile tanıştırarak şehri genişletti .


Dogtown, Night City'nin geri kalanı kadar gösterişli olmayabilir ama keşfetmeye değer. Ancak bazı oyuncular ilk etapta Dogtown'a nasıl girileceğini bilmiyor. Cyberpunk 2077'de Dogtown'a nasıl gireceğinizden emin değilseniz , bunu nasıl yapabileceğinizi burada bulabilirsiniz.


Cyberpunk 2077'de Dogtown'a ErişimDogtown'a erişmeden önce Phantom Liberty DLC'sini satın almanız gerekeceğini belirtmekte fayda var . DLC'yi satın aldıktan sonra, "İletim" konserine kadar yeni bir kaydetmeye veya bir kaydetme noktasından başlamalısınız. Bu sorun halledildikten sonra Dogtown'a girmek için şu adımları izleyin:


  • “Transmission” işini tamamladıktan sonra So Mi'den (diğer adıyla Songbird) gelen çağrıyı kabul edin . Sizden Dogtown'un girişinde onunla buluşmanızı isteyecek.

  • "Dog Eat Dog" gösterisine başlayın ve güneye, Pacifica'ya doğru ilerleyin.  • Dogtown girişine ulaşın ve Songbird'ü bulmak için sağa dönün.

  • Dogtown'a giriş noktasını bulmak için gizlice dolaşın.

  • Songbird, birkaç düşmanla birlikte avluda size rehberlik edecek, ancak pişmanlık duymadan gizlice geçebilir veya onları ortadan kaldırabilirsiniz.

  • Avlunun diğer tarafındaki garaj kapısına ulaşın ve başkanın uçağının sokaklara çarpmasını izlemek üzere çatıya çıkın.

  • Ara sahne, Dogtown'da olduğunuzu belirten Phantom Liberty başlık ekranıyla sona erecek.


Dogtown çok büyük bir alan olmasa da yapılacak çok şey var. Bölge yan gösteriler, Militech Kasaları , Militech Veri Terminalleri ve daha fazlası gibi etkinliklerle doludur . İçiniz rahat olsun, DLC her fırsatta beklentilerinizi karşılayacak ve aşacaktır. Night City kadar parlak ve çekici olmayabilir ancak bol içeriğiyle oyuncuları kesinlikle meşgul edecektir.
21 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page