top of page

Cyberpunk 2077 Devam Oyununun İlk Oynanış Detayları İnternete Sızdı

Orion kod adlı Cyberpunk 2077 devam oyununa ilişkin ilk oynanış ayrıntıları ve oyunla ilgili diğer bazı bilgiler internete sızdırıldı.

Cyberpunk 2077 devam oyunuyla ilgili ilk oynanış ayrıntıları , CD Projekt Red'in yakın zamanda duyurulan bazı iş ilanları sayesinde internete sızdırıldı. Yeni ortaya çıkan listelerin varlığı, Cyberpunk 2077 devam filminin üretim öncesi aşamasının artık hızlandığına işaret ediyor.

CDPR, Ekim 2022'de Cyberpunk 2077'nin devamı olan Orion kod adını resmi olarak duyurdu. İlk oyunda olduğu gibi, Orion projesi de ön prodüksiyona başlamadan önce onaylandı ve stüdyonun yetenek bulmanın daha kolay olacağı fikri ortaya çıktı. Varlığı kamuoyunun bildiği bir oyun üzerinde çalışın.


Yakın zamanda Boston'da açılan CDPR Kuzey Amerika stüdyosu ve Vancouver merkezli kardeş şubesi artık projeyle ilgili çeşitli pozisyonların reklamını yapmaya başladı. Geliştiricinin web sitesinde 6 Şubat'ta ortaya çıkan 18 açılış, Cyberpunk 2077'nin devam oyununun Unreal Engine 5 tarafından destekleneceğini yineliyor, ancak aynı zamanda yaklaşan oyunla ilgili seçilmiş birkaç oynanış detayını da ortaya koyuyor.


Spesifik olarak, projedeki lider sistem tasarımcısına ait bir reklam, oyunun işçilik özelliği içereceğini belirtirken diğer iki liste, CDPR'nin bir kez daha hikaye anlatımını senaryolu oyun etkinlikleri ve ara sahnelerin bir kombinasyonu yoluyla yapmayı planladığını gösteriyor. Cyberpunk 2077'deki en heyecan verici ara sahneler bile , oyunun sonlarındaki birkaç istisna dışında kontrolü tamamen oyuncunun elinden alamadı; bunlardan biri Phantom Liberty'de tanıtılmıştı. Orion ara sahnelerinden birkaç kez bahsedilmesi, önceki oyunda da olduğu gibi, karakter animasyonlarının kısmen hareket yakalamalı olacağını ima ediyor.


Cyberpunk 2077 Devam Özellikleri  • işçiliği sistemi

  • açık dünya etkinlikleri

Listelere göre, açık dünya etkinlikleri Cyberpunk 2077'nin devamında da geri dönecek . Açılışların açıklamaları bazı ek ayrıntılar içerse de, geri kalan bilgiler yalnızca etkileşimli diyalog sistemi, oyun dünyasındaki belgeleri keşfetme ve okuma yeteneği ve RPG unsurları gibi daha bariz eklemeleri doğruluyor. CDPR daha önce ikinci Cyberpunk oyununun Witcher benzeri bir evrimi hedefleyeceğini , yani selefinin iyi karşılanan unsurlarını büyük ölçüde sağlam tutarken kutudan çıktığı haliyle iyi çalışmayan kısımlarını iyileştirmeye odaklanacağını söylemişti. .

Yeni duyurulan iş ilanlarından kaçının çeşitli üst düzey pozisyonların reklamını yaptığı göz önüne alındığında, projenin henüz başlangıç ​​aşamasında olduğu anlaşılıyor. Bu durum ve AAA geliştirme döngülerinin uzamaya devam etmesi gerçeği göz önüne alındığında, Orion projesi için bekleme süresi, nihayet piyasaya çıkmadan yaklaşık sekiz yıl önce duyurulan Cyberpunk 2077 için olan bekleme süresinden bile daha uzun olabilir.

5 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page