top of page

Cyberpunk 2077'de Sasquatch Nasıl Yenilir?

“Çizgide Yürüyorum” görevi sırasında Sasquatch'i nasıl öldüreceğinizi veya gizlice geçeceğinizi ve diğer faydalı bilgileri öğrenin.

Cyberpunk 2077, oyuncuların daha fazlası için geri dönmesini sağlayacak unutulmaz görevlere ve düşman türlerine sahip . Böyle bir görev olan "Çizgide Yürüyorum", Matilda K. Rose ile yüzleşmeden önce çok sayıda düşmana karşı gitmeyi içerir. Tanklı canavar aynı zamanda Sasquatch olarak da bilinir ve birçok oyuncuya paralarının karşılığını verdi.

Sasquatch yakın mesafeden savaşmak için acımasız olabilir ama biraz planlamayla yenilebilir. Bu, oyuncuların görevi tamamlamaya çalışmadan önce iyi donanıma sahip olduklarından emin olmaları gerektiği anlamına gelir. Kolay bir başarı olmasa da, bu kılavuz diğer yararlı bilgilerin yanı sıra Cyberpunk 2077'de Sasquatch'i yenmenin kolay bir yolunu sunuyor.


Sasquatch Nasıl Öldürülür veya Gizlice Geçilir

Sasquatch'i öldürmek için şu basit adımları izleyin:

  1. Canavarın arkasına gizlice girin ve keskin nişancı tüfeği gibi uzun menzilli bir silah kullanarak sırtındaki mor kristali vurun, ardından onu alt edin.

  2. Sasquatch, kristali yok ettikten sonra sağlığına kavuşamayacak. Artık oyuncular onun yıkıcı saldırılarından kaçınmak için güvenli bir mesafede kalarak onunla savaşabilirler. Onu sersemletmek için menzilli silahlar ve Kısa Devre gibi hileler kullanın.

  3. Düşman hızlı bir şekilde ışınlanabildiği ve saldırabildiği için oyuncular ona karşı koymaya çalışmak yerine uzaklaşmalıdır.

  4. Onu mümkün olduğu kadar çabuk indirmek için kafasından vurmaya öncelik verin. Oyuncular onu öldürdükten sonra M-10AF Lexington Tabanca ve daha fazlası gibi benzersiz öğeler için vücudunu yağmalayabilirler.Not : Büyük hasar vermek için çevreyi patlayıcı variller gibi bir kaldıraç olarak kullanın. Ayrıca Mantis Kılıçları veya Yangın Bombaları gibi yangın hasarı veren silahlar kullanın.

Boss Dövüşü Nasıl Atlanır?


Şaşırtıcı bir şekilde, boss savaşından tamamen gizlilik yoluyla kaçınmanın bir yolu var .

Oyuncular tiyatro girişine doğru giderken çok fazla gürültü yapmaktan veya dikkat çekmekten kaçınmalıdır. Doğru yapılırsa V, Matilda'yı kolaylıkla geçebilir. Bu geçici çözüm, Matilda'yı gizlice atlatmak için bilgisayar korsanlarına ve donanıma yatırım yapmayı içerir. Çatışmadan kaçınmak istemeniz anlaşılır olsa da, oyuncular daha sonra işinize yarayabilecek bazı muhteşem ganimetleri kaçıracaklar.

Seçim ne olursa olsun, Sasquatch'i geçtikten sonra oyuncular büyük bir komployu çözmeye bir adım daha yaklaşacak ve bu da V'nin beynini yok eden çipin tedavisini bulmasına yol açabilecek.


53 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page