top of page

Cyberpunk 2077'de Kanunla Savaştım Nasıl Tamamlanır

Bu kılavuz, diğer yararlı bilgilerin yanı sıra Cyberpunk 2077'deki "Kanunla Savaştım" işi için adım adım talimatlar sağlayacaktır.

Cyberpunk 2077'de popüler şarkıların adını taşıyan pek çok konser bulunduğundan , “I Fought the Law” konserinin adını The Clash'ın aynı isimli şarkısından alması şaşırtıcı olmasa gerek. Bu işi ilginç kılan şey onu Fixer yerine Elizabeth'ten alacak olmanız .

Cyberpunk 2077'de " Kanunla Savaştım" işini alabilmek için önceden "Savaş Zamanında Yaşam" işini tamamlamanız gerekiyor. Bu iş halledildikten sonra Elizabeth Peralez sizi kocasıyla görüşmeye arayacak. Bu iş hakkında daha fazla bilgi edinmek ve diğer yararlı bilgilerin yanı sıra bunun nasıl tamamlanacağını öğrenmek için okumaya devam edin.


“Kanunla Savaştım” Gösterisini Tamamlamak için Adım Adım Talimatlar


“Kanunla Savaştım” işini tamamlamak için yapmanız gerekenler:


 1. Elizabeth ve kocası Jefferson ile şahsen tanışın.

 2. Night City Belediye Başkanının ölümünü öğrenmek için çiftle birlikte arabaya binin.

 3. Belediye başkanının ölümünün doğal olmadığından şüphelendiklerinden, sizden belediye başkanına yapılan önceki suikast girişiminin Braindance'ini araştırmanızı isteyecekler.

 4. Aşağıdaki ipuçlarını belirlemek için Braindance'i araştırın : - Ses Katmanı: 0:15 - Belediye Başkanının Konuşması - Görsel Katman: 1:00 - Gölgeli Şekil - Görsel Katman: 1:00 - CCTV Monitörü

 5. Braindance'ı analiz ettikten sonra ilgilendiğiniz iki kişiyi öğreneceksiniz: River Ward ve Peter Horvath.

 6. Jefferson size Ward'ın iletişim bilgilerini gönderecektir; onu aramalısın . River Ward sana onunla Chubby Buffalo'da buluşman talimatını verecek.

 7. Chubby Buffalo'da River Ward'la tanışın ve suikastçı Peter Horvath hakkında daha fazlasını keşfettikten sonra onunla ekip kurun. Burada işvereniyle veya Ward'ın muhbiriyle tanışmak arasında seçim yapabilirsiniz.

 8. İşverenle görüşmeyi seçerseniz fazla bilgi alamazsınız, ancak Horvath hakkında daha fazla bilgi edinecek ve Ward'ın arabasına dönerken silahlı çatışmaya gireceksiniz. Ancak Streetkid'in yaşam yolunu seçerseniz , kavgadan konuşarak kurtulabilirsiniz.

 9. Muhbirin işyerine gidin ve kaçarken onu kovalayın.

 10. Muhbir Neil, Kızıl Kraliçe'nin Yarış Kulübü ve belediye başkanının ölümünden sonra nasıl kapatıldığı hakkında bilgi verecek.

 11. Yeni konuma gidin ve Ward'ı bekleyin.

 12. Depoyu çevreleyen kırık çitlerden geçerek depoya girin.

 13. Bir konteynerin arkasındaki kapıyı bulmanıza yardımcı olan tarama özelliğini kullanarak kulübü deponun ortasına yerleştirin.

 14. İki düşmanı ortadan kaldırın veya gizlice yanlarından geçin.

 15. Ceza almayacağınız için güvenlik kameralarını devre dışı bırakın veya tüm düşmanları ortadan kaldırın.

 16. Bir bilgisayar bulmak için sol taraftaki merdivenlerden arka odaya gidin.

 17. Belediye başkanının nasıl öldüğünü ve Ward'ın ortağının örtbas olayına nasıl dahil olduğunu gösteren bir video bulmak için bilgisayarı inceleyin.

 18. Ward, ortağıyla bu olayı örtbas etme konusunda yüzleşecek ve bu iş bittiğinde Elizabeth seni arayıp evine davet edecek.


Gösteriyi tamamladığınızda XP, Eddie'ler ve Jefferson'un daireniz için yaptığı belediye başkanlığı kampanyasına ilişkin bir poster ile ödüllendirileceksiniz.

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Komentarze


bottom of page