top of page

Crunchyroll, En Yeni Sword Art Online Filminin Yayın İlk Gösterimini Ekliyor

Sword Art Online Progressive serisinin son filmi Scherzo of Deep Night, sonunda hem altyazılı hem de dublajlı versiyonlarıyla Crunchyroll'a geliyor.Sword Art Online Progressive - Deep Night'tan Scherzo artık ilk kez Crunchyroll'da izlenebiliyor.


Crunchyroll, Sword Art Online Progressive: Aria of a Starless Night'ın heyecanla beklenen devamı olan oyunu 15 Şubat'ta saat 17:00 PST'den itibaren programına ekledi. Reki Kawahara'nın hafif roman serisine dayanan Progressive filmleri , orijinal hikayenin yeni yönlerini ortaya çıkarmak için Sword Art Online'ın ünlü "Aincrad" hikayesini yeniden ele alıyor. Scherzo of Deep Night'ın hem altyazılı hem de dublajlı versiyonları , Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Yeni Zelanda, İskandinavlar, Latin Amerika ve Avrupa (İtalyanca konuşulan, İspanyolca konuşulan ve Portekizce konuşulan Avrupalılar hariç) dahil olmak üzere çoğu büyük bölgedeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir. ülkeler).


Sword Art Online serisi, binlerce oyuncuyu sanal dünyasına hapseden çevrimiçi bir oyun etrafında dönüyor. Tek çıkış yolu , 100 farklı kata sahip devasa bir yüzen zindan olan Aincrad'ı fethetmektir . Kaçmaya kararlı olan Kirito adlı beta testçisi, Aincrad'ı temizlemek için Asuna adlı genç bir kadınla güçlerini birleştirir. Ancak kısa süre sonra Aincrad Kurtuluş Takımı ile Ejderha Şövalyeleri Tugayı (başlangıçta aynı amaç için çalışan iki lonca) arasındaki gergin çatışmanın ortasında kalırlar. Kirito ve Asuna, çatışmayı yönetmeye çalışırken yavaş yavaş Aincrad'ın derinliklerine doğru ilerlerken, özgürlüklerinin anahtarını tutan gizemli zindan hakkında daha fazla şey öğrenirler.


Deep Night'tan Scherzo'nun yapımcılığını , orijinal 2012 Sword Art Online TV dizisinde de çalışan aynı stüdyo olan A-1 Pictures üstlendi . Yıldızsız Gecenin Aria'sının yönetmeni Ayako Kohno, Scherzo için yönetmen koltuğuna geri döndü . Yukito Kizawa da aynı şekilde senaryoyu yazmak için geri döndü. Kento Toya ( Sword Art Online Alicization, Aria of a Starless Night ) yeni karakter tasarımlarını yaratırken Yusa Ito ( Mashle: Magic and Muscles ) sanat yönetmenliğini üstlendi. Aria ve orijinal SAO TV dizisi için de besteler yapan Yuki Kaijura, filmin müziklerini de yarattı.


Sword Art Online hayranlarının sabırsızlıkla bekleyecekleri başka bir büyük anime oyunu daha var. Geçtiğimiz Temmuz ayında Studio 3hz, Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online'ın 2. Sezonuna üretim için yeşil ışık yakıldığını duyurdu . Keiichi Sigsawa'nın aynı adlı hafif roman serisine dayanan Gun Gale Online , aynı evrendeki başka bir sanal oyunda geçen bir SAO yan ürünüdür. Bu dizi, stresi ve güvensizlikleriyle başa çıkmak için Gun Gale Online dünyasına giren, alışılmadık derecede uzun boylu bir üniversite öğrencisi olan Karen Kouhiruimaru'yu konu alıyor. Bir gün, o ve arkadaşı Pitohui, "Squad Jam" adlı yoğun bir battle royale'a girerler. Gun Gale Sezon 2 için resmi yayın penceresi henüz açıklanmadı.

Sword Art Online (2012) , Sword Art Online: Alicization ve Sword Art Online Alternative de Crunchyroll'da izlenebilir.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios