top of page

Crunchyroll, 7. Sezon İlk Gösteriminden Önce My Hero Academia Serisinin Özetini Yayınlayacak

Yeni sezona hâlâ bir ay var ama tazelemeye ihtiyaç duyanlar için Crunchyroll'da büyük bir sezon çok yakında geliyor.  • My Hero Academia: Crunchyroll'daki Memories, her hafta bu ay saat 2:30'da (PT) serinin tam bir özetini sunuyor.

  • Anılar, Deku'nun tuhaf bir acemilikten yeni sezon başlamadan en büyük düşmanı Shigaraki ile yüzleşmeye kadar olan yolculuğunu anlatıyor.

  • My Hero Academia'nın 7. Sezonu, yeni yönetmen Naomi Nakayama ile Memories'in sona ermesinin ardından 4 Mayıs'ta saat 02:30'da başlıyor.


İlkbahar 2024 anime sezonu sonunda geldi ve heyecanlanacak çok şey olsa da shōnen animenin en başarılı iki ismi My Hero Academia ve Demon Slayer Mayıs ayına kadar başlamayacak. Demon Slayer başka bir hikaye ama Crunchyroll, MHA hayranlarını yeni sezon başlayana kadar her hafta dört bölümlük yeni özel bölüm My Hero Academia: Memories ile meşgul etmeyi planlıyor .


Kohei Horikoshi'nin mangasından uyarlanan My Hero Academia , dünyanın %80'inden fazlasının süper güce sahip olduğu bir dünyada, hiçbir süper güce sahip olmayan genç bir adam olan Izuku Midoriya'yı konu alıyor. En azından, hayatını sonsuza dek değiştiren ve onu dünyanın en büyük kahramanı olma yoluna sokan çocukluk kahramanıyla karşılaşmadan önce durum böyleydi, eğer yeni gücünü kontrol edebilirse. yani.


My Hero Academia nedir: Anılar?Memories , 6 Nisan Cumartesi günü başlayıp yeni sezonun galasına kadar her hafta saat 2:30 PT'de Crunchyroll'da eş zamanlı olarak yayınlanacak olan serinin tam bir özetidir . Deku'nun tuhaf bir acemi olarak mütevazı başlangıcından, en büyük düşmanı Tomura Shigaraki'nin elindeki toplumsal çöküş karşısında yaşadığı en karanlık anlara kadar altı sezonun tamamını kapsayacak.


Izuku Midoriya'nın mütevazi başlangıcı ya da son sezonda Japonya'yı saran artan kaos hakkında bilgi edinmek isteyen herkes, ilk çıkışında Memories'e göz atmayı kendine borçlu. Per Crunchyroll, hem özel hem de yedinci sezon İngilizce, Latin Amerika İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi, Fransızca, Almanca ve İtalyanca olarak seslendirilecek. Bu dublajların ilk eş zamanlı yayından sonra ne zaman yayınlanacağına gelince, bu tarihler daha sonraki bir tarihte duyurulacak.


7.Sezona BakışMemories bittiğinde , Sezon 7, 4 Mayıs 02:30'dan itibaren eş zamanlı olarak yayınlanmaya başlayacak . Önceki sezon, kötü adam Shigaraki'nin sadece üç gün içinde tam gücüne ulaşacağı ve kahramanlara hazırlanmaları için fazla zaman tanımayacağı uyarısıyla sona erdi. Seyircilerde küçük bir umut ışığı kaldı; Amerika'nın 1 numaralı kahramanı Star and Stripe yardım etmek için Japonya'ya uçuyor.


7. Sezonun Arkasındaki Ekip


Dizi ciddi anlamda geri döndüğünde, dizinin 2016'da ilk gösteriminin üzerinden sekiz yıldan biraz fazla zaman geçmiş olacak. Dizi, Fullmetal Alchemist , Mob Psycho 100 , Bungo Stray Dogs ve çok daha fazlasının arkasındaki stüdyo BONES'tan geliyor. Çeyrek asırlık bir çalışmanın bu yıl yıldönümünü kutluyoruz.


My Hero Academia'nın animesi başladığında , önceki çalışmaları arasında 2011'in No. 6 ve 2013'ün Gundam Build Fighters'ı da bulunan Kenji Nagasaki tarafından yönetildi . 3. Sezonun tamamlanmasının ardından Nagasaki ana yönetmenlik koltuğundan çekildi, ancak sonraki sezonlarda Baş Yönetmen olarak geri döndü. Onun yerini dördüncü, beşinci ve altıncı sezonlarda Masahiro Mukai aldı ve şimdi de 2016'daki bilim kurgu draması Orange'ın yardımcı yönetmeni Naomi Nakayama geçti.


7. Sezon , My Hero Academia için gerçek anlamda sonun başlangıcı olacak ve umarız My Hero Academia: Memories, beklemeyi çok daha katlanılabilir hale getirecektir. Bones , yeni sezonun yanı sıra, 2 Ağustos'ta Japonya'da gösterime girecek olan You're Next adlı yeni bir uzun metrajlı film setinin de yapımcılığını üstleniyor . Bu, sırasıyla Two Heroes , Heroes Rising ve World Heroes Mission'dan sonra serinin dördüncü animasyon filmi olacak .


My Hero Academia 4 Mayıs'ta Crunchyroll'da yayınlanarak geri dönüyor


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments