top of page

Counter-Strike 2 Yeni Güncellemesini Yayınladı

Counter-Strike 2, son Major'ın oyuncu sayısını artırmaya yardımcı olmasının ardından bir dizi kullanıcı arayüzü iyileştirmesi ve hata düzeltmesi sunan yeni bir güncelleme alıyor.

Counter-Strike 2, bir dizi hata düzeltmesi ve kullanıcı arayüzü iyileştirmesi uygulayan bir güncelleme aldı. Yeni bir güncelleme neredeyse her zaman hoş karşılanan bir eklenti olsa da Counter-Strike 2 hayranları, oyunun bazı önemli sorunlarına çözüm getirecek büyük bir güncellemeyi beklemeye devam ediyor. Counter-Strike 2 geçen yılın Eylül ayında piyasaya sürüldü ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde tonlarca oyuncunun ilgisini çekti. Her ne kadar oyunun oyuncu tabanı son 30 günde ortalama 900.000'den fazla eşzamanlı Steam kullanıcısıyla son derece sağlıklı olsa da, Valve'ın en yeni FPS'sinde stabilite sorunları, topluluk sunucuları için yetersiz destek ve resmi gündelik modların eksikliği gibi hala bazı dezavantajlar var. serinin önceki başlığında. Valve muhtemelen gelecekteki güncellemelerde bu sorunlardan en azından bazılarını ele almayı planlarken, CS2'nin en yeni yaması diğer sorunları da çözüyor. Counter-Strike 2'nin 16 Nisan güncellemesi iki hatayı düzeltiyor; bunlardan biri bombanın bazen radardan kaybolmasına neden oluyor, diğeri ise haritaları derlerken Atölye araçlarının çökmesine neden oluyor. Kullanıcı arayüzü iyileştirmelerine gelince, ilki kullanıcıların bir silahın altındaki çıkartma simgesini seçerek çıkartmaları kazımasına veya çıkarmasına olanak tanıyor, diğeri ise kullanıcıların atanmış bir etikete sahip boş depolama birimlerini silmesine olanak tanıyor. Küçük güncelleme 30 MB'ın biraz üzerinde geliyor. Counter-Strike topluluğundaki pek çok kişi yamaya, hayal kırıklığı yaratan klasik boş buzdolabı GIF'i ile yanıt verdi; çoğu kişi bunun yalnızca küçük bir güncelleme olmasına şaşırmadı.


Counter-Strike 2'nin büyük güncellemeleri şu ana kadar oldukça nadir ve tahmin edilmesi zor oldu; sonuncusu Şubat ayı sonlarında gelecek. Bu güncelleme, çeşitli haritalarda ortaya çıkma konumlarının çalışma şeklini ayarladı, birçok hatayı düzeltti ve başka küçük iyileştirmeler getirdi. Tüm zamanların en iyi FPS oyunlarından birinin varisi olarak CS2'nin gelecekte de büyük güncellemeler almaya devam edeceği kesindir ; bu sadece ne zaman ve ne sıklıkta olduğu meselesidir.

CS2'nin piyasaya sürülmesiyle ilgili ilk heyecan sona erdikten sonra , seri, büyük ölçüde CS2'nin CS:GO'nun yerini alması nedeniyle oyuncu sayısında bir düşüş yaşadı ve bu da eski oyunun sevilen özelliklerinden bazılarına erişimi imkansız hale getirdi. Ancak oyuncu sayıları istikrarlı bir şekilde arttı ve eşzamanlı kullanıcılar açısından oyun şu anda CS2'nin ilk piyasaya sürüldüğü Eylül 2023'ten bu yana en sağlıklı olanı . En son büyüme dalgası, kısmen Mart ayı sonlarında oyun etrafında büyük heyecan yaratan Kopenhag Binbaşı'na bağlanabilir.

Şubat ayında CS2'nin oyuncu sayısı o kadar düştü ki , Steam'in eş zamanlı kullanıcı sıralamasında oyun kısa süreliğine Helldivers 2'nin gerisinde kaldı. Ancak neyse ki Valve'ın ikonik FPS'si Steam listelerindeki yerini geri aldı ve geçen ay 1,5 milyondan fazla kullanıcıyla günlük zirveye ulaştı.


16 Nisan Güncellemesi için Counter-Strike 2 Yama Notları

  • Bombanın bazen radardan kaybolabilmesine neden olan bir hata düzeltildi

  • Silahın altındaki çıkartma simgelerini seçerek çıkartmaların kazınmasına veya çıkarılmasına izin verin

  • Atanmış bir etiketi olan boş depolama birimlerinin silinmesine izin ver

  • Örnekler içeren haritalar derlenirken Atölye araçlarının çökmesi düzeltildi
0 görüntüleme0 yorum

Комментарии


bottom of page