top of page

Coral Island Okyanus Mağaraları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Coral island!ın Okyanus Mağaraları, eğer onları doğru şekilde yetiştirmeyi bilirseniz, size sonsuz sayıda kaynak sağlayabilir.Coral island'ın esrarengiz Okyanus Mağaraları, bazı oyuncuların bu su altı bölgelerinin değerli hazinelere sahip olup olmadığını ve bunları keşfetmeye değer olup olmadığını merak etmelerine neden oldu. Bu kapsamlı kılavuzda Okyanus Mağaraları hakkındaki her ayrıntıyı ortaya çıkaracak ve keşif deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak değerli ipuçları alacaksınız.


Okyanus Mağaraları AçıklandıOkyanus Mağaraları, Çöp ve diğer benzer kaynaklarla dolu odaların su altındaki ızgaralarıdır . Madenlerden farklı olarak Okyanus Mağaraları herhangi bir düşman veya yaratık üretmez, bu da tamamen güvenli bir keşif sağlar. Bu lokasyonlar öncelikle dalgıçlara ortak kaynaklara sınırsız erişim sağlamak için tasarlanmıştır .


Okyanus Mağaraları acil bir tehlike oluşturmasa da, onları etkili bir şekilde keşfetmek için yüksek dayanıklılığa ve yükseltilmiş araçlara sahip olmak önemlidir .


Okyanus Mağaralarının Kilidini AçmaMerfolk Krallığı bölgesinin kilidini açtığınızda , bir sonraki hedefiniz Kral ve Kraliçe ile buluşmak ve “Okyanusu Keşfet” görevini tamamlamaktır. Bunu takiben Cho Oyu ile buluşmanız ve İstenmeyen Misafir Görevini başlatmanız gerekecek. Bu görevi tamamladığınızda Okyanus Mağaralarına giriş hakkı kazanacaksınız.


Okyanus Mağaralarında Nasıl Gezinilir?İlk odaya girdikten sonra, bir sonraki yolun kilidi açılana kadar alanı temizlemeye devam edin . Madenlerden farklı olarak Mağaralar her seviyede rehberlik sağlamaz ve bir sonraki ızgara kapısının konumunu belirlemenizi gerektirir.


Okyanus Mağaralarından çıkmak için her odanın köşesinde bulunan ışınlanma tapınağıyla etkileşime geçin . Ek olarak, Okyanus Mağaraları kapıları kilitlemediğinden daha önce temizlenmiş bir odaya geri dönebilirsiniz.


Okyanus Mağaralarının YerleriDört Okyanus Mağarası farklı bölgelerde bulunmaktadır: Se Pulu, Dua Pulu, Empat Pulu ve Lima Pulu . Se Pulu, Okyanusun güneybatı bölgesinde bulunurken Dua Pulu, Okyanusun güneyinde, Se Pulu'nun sağında yer alır . Empat ve Lima Pulu bu bölgelerin kuzeyinde yer almaktadır.


Okyanus Mağaralarında Nelere Bakmalı?Mercan Adası , Çöp, Sandık, Yosun ve Fosil Düğümleri için sınırsız tarım bölümleri olarak Okyanus Mağaraları sunar . Her mağara odasında, rastgele ortaya çıkan çeşitli malzemelerle karşılaşacaksınız; Çöp en bol olanıdır ve Kelp en zor olanıdır. Mağaraların derinliklerine doğru ilerledikçe Süslü, Parıldayan, Gizemli, Mermer ve Korsan gibi çeşitli Sandık türleriyle karşılaşacaksınız. Son ikisi tipik olarak 40 ila 50 metre arasında değişen derinliklerde bulunur.

9 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page