top of page

Coral Island Nasıl Bebek Sahibi Olunur?

Coral island'da kendi ailenizi kurduktan sonra çocuk sahibi olarak ailenizi daha da genişletebilirsiniz; İşte ebeveynlik yolculuğunuza nasıl başlayacağınız.Coral island'da bir çiftlik kurmak, bir ailenin büyümesiyle el ele gider. Tecrübeli oyuncular, romantizmin bu rahat çiftçilik simülatörünün anlatımının merkezi bir unsuru olduğunun bilincindedir . Ancak bazılarının gözden kaçırdığı şey, sevdiği kişiyle evlendikten sonra bebek sahibi olma olasılığıdır. Bu kılavuzda Mercan Adası'nda ebeveyn olmanın her adımını ortaya çıkaracaksınız . Ek olarak, oyun evreninde ebeveynliğe dair içgörünün yanı sıra bebeğinize bakmayla ilgili ipuçları da kazanacaksınız.


Ebeveyn Olmanın Ön KoşullarıBebek sahibi olmayı seçmeden önce, bekar veya bekar biriyle evlenmeli , evinizi yükseltmeli ve eşinizle ekstra kalp puanı kazanmalısınız. Her aşamada nasıl başa çıkacağınız aşağıda açıklanmıştır:


  • Evlilik : Bekar veya bekar bir kişiye özel bir kolye hediye ederek romantik bir ilişki başlatın. Onlarla 10 Kardiyo Puanına ulaştığınızda, evlenme teklif edin veya tekliflerini kabul edin.

  • Ev Yükseltmesi : Çiftlik evinizin yükseltilmesi konusunda Dinda'ya danışın . Evlenmek ve bebek sahibi olmak istiyorsanız, evlilik için Ev Aşaması 3'e, bebekler için Ev Aşaması 4'e yükseltmeniz gerekir.

  • Kalp Noktaları : Eşinize hediyeler vererek yakınlığınızı güçlendirin . Kardiyo Puanı biriktirmek onları sizinle birlikte ebeveynliğe hazırlar.


Nasıl Bebek Sahibi Olunur?


Mercan Adası'nda evlendikten sonra çocuk sahibi olmak için eşinizle ek olarak beş kalp puanı daha kazanın. İlişkiniz 15 kalbe ulaştığında eşiniz ailenizi genişletmeyi ve çocuk sahibi olmayı teklif edecek. Diyalog seçeneklerinden “Evet”i seçerseniz ya siz ya da partneriniz on dört gün sonra bir bebek sahibi olacaksınız.


Bu diyalog tekrarlanan bir olaydır ve başlangıçta reddederseniz eşiniz daha sonra konuyu tekrar gündeme getirebilir.


Mercan Adası Bebekleri Hakkında Bilmeniz GerekenlerAilenizi Mercan Adası'na genişletmeden önce bunları aklınızda bulundurun :


  • Sadece iki bebeğiniz olabilir . Ancak Suki ile evlenirsen üç çocuk sahibi olabileceksin çünkü o tek çocuklu bir anne.

  • Çocuğunuza isim verdikten sonra onu yeniden adlandırma seçeneği yoktur . Ayrıca yeni doğan bebeğiniz için rastgele bir isim seçme seçeneği yoktur.

  • Çocuklarınızın yetişkin NPC'lere dönüşmesi gerekiyor . Ancak oyunun güncel versiyonunda bu durum söz konusu değil.

  • Eşiniz bebeğinizin birincil bakıcısı olacaktır . Bu size çiftliğe katılmanız ve görevleri her zamanki gibi tamamlamanız için yeterli zaman bırakır.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии