top of page

Coral Island Kümes ve Ahır Rehberi

Coral island'daki çiftliğinizi gelişen bir çiftlik evine dönüştürmek için hem Kümes hem de Ahır'a ihtiyacınız olacak; işte bunları nasıl oluşturacağınıza dair bir rehber.Coral island çiftliğiniz Kümes ve Ahır olmadan tamamlanmış sayılmaz. Bu iki temel yapı, inek, koyun ve tavuk gibi temel çiftlik hayvanlarının barınması için gereklidir; onlar olmadan bir çiftçilik simülatörü oyunu oynamak tam bir kabusa dönüşebilir. Bu kılavuzda Ahırlar ve Kümesler hakkında her şeyi ve çiftliğinizdeki bu binaların potansiyelini nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı öğreneceksiniz .


Kümes Nasıl İnşa EdilirBir Küme inşa etmek için, plan için Marangoz'a 2.000 Para ödemeniz gerekir . Plan aşağıdaki malzemeleri gerektirir:


  • 100 Tahta Kalas

  • 50 Taş

  • 5 Bronz Çubuk

  • 10 Lif


Bir Kümenin inşası iki oyun içi gün gerektirir. Tamamlandığında, içine dört adede kadar tavuk veya ördek barındırabilirsiniz . Kümenin bıldırcın ve tavus kuşu gibi diğer hayvanları da barındırabileceğini unutmamak önemlidir, ancak bunları satın alabilmeniz için onu Seviye İki'ye yükseltmeniz gerekir.


Ahır Nasıl İnşa EdilirBaşlangıçtan itibaren Kasaba Rütbesi F, Ahır planını Marangoz'dan 3.000 Para karşılığında alabilirsiniz . Planı aldıktan sonra inşaatı başlatmak için aşağıdaki öğeleri toplayın:


  • 200 tahta kalas

  • 100 taş

  • 5 bronz çubuk

  • 10 lif


Birinci Seviyedeki bir Ahır, dört inek ve koyunu barındırabilir . Çiftlik evinizi daha da genişletmek için Ahırın seviyesini yükseltmeniz gerekecek. İlk yükseltmeden sonra domuzları, lamaları ve luwakları da barındırma yeteneğini kazanacaksınız .


Kümes ve Ahır için Hayvanlar Nasıl Alınır?Çiftliğinizde bir Ahır veya Kümes inşa ettikten sonra Çiftliği ziyaret edin ve Jack veya Kenny ile konuşun . Kasaba Sıralamanıza bağlı olarak çeşitli hayvanları satışa sunuyorlar. B Seviyesine ulaştığınızda , inekler, koyunlar, keçiler, domuzlar, lamalar, luwakslar, tavuklar, ördekler, bıldırcınlar ve tavus kuşları dahil tüm Kümes ve Ahır hayvanlarını satın alma erişimine sahip olacaksınız.


İlk başta yalnızca dört başlangıç ​​hayvanını satın alabilirsiniz: Kümes için tavuk ve ördek, Ahır için ise inek ve koyun.


Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Nasıl Yapılır?Hayvanlarınızı günlük olarak beslediğinizden ve onları severek onlara ilgi gösterdiğinizden emin olun . Çiftlik hayvanlarının temel gıdası samandır. İlerledikçe, hayvanlarınızın bakım sürecini kolaylaştırmak için otomatik besleyiciler, evcil hayvanlar ve toplayıcılar satın almayı düşünün. Ancak çiftlik hayvanlarınızın mutluluğunu korumanın çok önemli olduğunu unutmamak gerekir. Aksi halde kaliteli ürün üretemeyebilirler.


Kümenizi ve Ahırınızı Nasıl Yükseltebilirsiniz?Kasaba Rütbenizi E'ye yükselttikten sonra , Ahırı yükseltme yeteneğini kazanacaksınız. Yenileme süreci 40 sert ağaç, 100 taş ve 10 elyafın yanı sıra 6.500 Sikke harcamayı gerektiriyor. Öte yandan, Kümeyi yükseltmek için Kasaba C Seviyesine ulaşmanız ve Marangoz'a 4.500 Para ödemeniz gerekir. Bu yenileme için 20 sert ağaç, 50 taş ve 10 lif gerekiyor.


Kümes ve Barn için En İyi HayvanlarKârlılık açısından tavus kuşları bakımı en kazançlı hayvanlardır . Bu hayvanın temel kalite tüyünü 1.085 Coin'e veya büyükse 1.475 Coin'e satabilirsiniz. Bununla birlikte domuzlar, lamalar ve luwaklar da nadir ve pahalı zanaatkarlık ürünlerinin üretilmesine yardımcı olabildikleri için karlı hayvanlardır .


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page