top of page

Coral Island Hızlı Para Kazanmanın En İyi Yolları

Oyuncular bu ipuçlarından bazılarını takip ederek Coral island'da nispeten kısa bir sürede küçük bir servet biriktirebilirler.  • Coral Island, oyuncuların tropik bir adada çiftçilik yapmasına ve bir petrol sızıntısının ardından temizlik yapmasına olanak tanıyan bir çiftçilik simülatörüdür.

  • Festival mini oyunlarını kazanmak ve jeodezleri işlemek, oyunda hızlı para kazanmanın karlı yolları olabilir.

  • Çiftçilik, para kazanmanın güvenilir bir yoludur; daha hızlı büyüyen mahsuller daha küçük bir kâr sunar, ancak hızlı altın potansiyeli sunarken, daha uzun büyüyen mahsuller daha fazla para karşılığında tekrarlanan hasatlar sağlar.


Coral Island nihayet yalnızca PC için değil aynı zamanda Xbox ve PlayStation için de piyasaya sürüldü. Çiftçilik simülatörü türü, Coral Island ile oyuncuların tropik bir adada çiftçilik yapmasıyla yeniden tasarlandı;oyuncular sadece mahsul yetiştirmek ve hayvanlara bakmakla kalmıyor, aynı zamanda güzel manzaranın yok olmasına neden olan yakın tarihli bir petrol sızıntısından bu yana adayı temizlemek için çaba gösteriyor. .


Doğal olarak oyuncunun çiftliğini genişletmesi için paraya ihtiyacı olacak. Sadece çiftçiliğe odaklanmak altın kazanmanın oldukça yavaş bir sürecidir ve bu nedenle bunlar Mercan Adası'nda hızlı para kazanmanın en iyi yollarıdır .


25 Şubat 2024'te Megan Smith tarafından güncellendi: Mercan Adası'nın büyük bir kısmı para kazanıyor. Oyuncuların yetiştirdikleri tohumları, baktıkları hayvanları ve daha fazla para kazanmak için gereken yükseltmeleri satın almak için paraya ihtiyaçları olacak. Coral Island, oyunculara birçok yoldan nasıl para kazanabileceklerini gösteriyor; bu sadece mahsul ekmek ve bunların daha kaliteli olmasını ummaktan ibaret değil. Bu yöntemleri bilmek, oyuncuların kazandığı karı artırmak için çok önemlidir. Bazı çiftçiler, oyunu ne kadar süredir oynadıklarına bağlı olarak Mercan Adası'nda istikrarlı bir kâr elde etmeye başlamış olsa da, tropik çiftliklerini işletmek için hâlâ ekstra yardım arayanlar için bunlar hâlâ para kazanmanın en iyi yolları. .


1

Okyanus Yatağı Hazinelerle Dolu

Oyuncunun Aldığı Her Şey Para Kazanmanın Bir YoludurOyuncunun daha önceki bir petrol sızıntısından bu yana Mercan Adası yerlilerinin okyanuslarını temizlemesine yardım etmek için okyanusa gönderilmesi muhtemel olsa da , oyuncuların toplanabilecek her türlü sarf malzemesiyle karşılaşması muhtemeldir.


Bir oyuncunun, okyanusu temizlerken ekstra enerji elde etmek için topladığı bu şeylerin her birini tüketmesi cazip gelse de, üzerinde bronz veya daha yüksek yıldız bulunanları tutmak önemlidir. Bunlar biraz ekstra altın karşılığında satılabilir, böylece oyuncular hem biraz para kazanabilir hem de kasabaya yardım edebilirler.


Kızıl Deniz Kestanesi - 60

Kalp Kestanesi - 55

Olympia İstiridye - 55


2

Zanaatkar Karları Daha Fazla Fiyata Satılıyor

Biraz Ekstra Zaman Alabilir Ama Buna DeğerOyuncular, olağan mahsulleri yetiştirmenin yanı sıra bu lezzetli meyve ve sebzeleri hemen satmamayı isteyebilirler. Bir oyuncunun biraz sabrı ve doğru seviyesi varsa, oyuncular satılan bir mahsulün onlara verebileceği para miktarını artırabilecek çeşitli Zanaatkar ekipmanı parçaları inşa edebilirler.


Acı biber turşusundan buğdayın değirmende un haline getirilmesine kadar. Bu sade, eski ekili ürünleri daha büyük bir şeye dönüştürmek, oyuncuların mümkün olan en fazla parayı kazanmasını sağlayacaktır. Bir kez daha, kullanılan mahsul ne kadar kaliteli olursa, sonuç da o kadar kaliteli olacaktır.


Kaktüs Çayı - 5.470

Titan Arum Siyah Balı - 2.500

Büyük Gesha Kahvesi - 1.430


3

Kazanan Festival Mini Oyunları

Festivalde Hızlı Para Ama Önce Birini Beklemek GerekiyorFestivaller her sezon yalnızca bir veya iki kez yapılsa da mevcut etkinlikler, oyuncunun kazanabildiği sürece hızlı bir şekilde para kazanmasına olanak sağlama potansiyeline sahiptir. Örneğin, Kiraz Çiçeği Potluck sırasında, oyuncunun diğer ada köylüleriyle bir çuval içinde yarıştığı bir yarışmaya katılabilirsiniz.


Oyuncu birinci sırayı alarak kendisine bin altın kazanacak. Hem ikinci hem de üçüncü sıralarda para miktarı azalırken, diğer yerleştirmeler altın alamaz. Oyuncuların katılabileceği başka birçok mini oyun da var .


Hayvan Festivali

Plaj Temizleme Günü

Kış Fuarı


4

Kasa İşlemenin Kâr Etme Şansı Var

Tekrar Bulunursa Para Kazanma PotansiyeliMağaralarda madencilik yaparken veya okyanusu keşfederken, oyuncu farklı türde Sandıklar bulma şansına sahip olur. Bu Kasaların içinde farklı şeyler bulunabilir. Bir madencilik gezisindeyken, özellikle de oyuncunun enerjisini başka bir şeye harcamasının pek mümkün olmadığı yağmurlu bir günde, eğer oyuncu şanslıysa, daha sonra demirciye götürüp kırarak açabilecekleri birden fazla kasa bulacaklarından emin olabilirler.


Bu kasaların içinde müzeye bağışlanması gereken bir eser olabilir. Bu eşyalar aynı zamanda büyük miktarlarda paralara da satılabilir. Bir oyuncu kasasının değeriyle kumar oynamak istemezse, bu sandığı adil bir taban fiyata bile satabilirsiniz.


Gümüş Çatal - 1.100

Gümüş Kaşık - 1.100

Seramik Vazo - 1.050


5

Çiftçilik Hala Para Kazanmanın Harika Bir Yolu

Tohumların Büyümesi Kadar SürerBahsedildiği gibi, çiftçiliğin oyuncuya kar getirmesi birkaç gün sürebilir, çünkü önce tohumun tam bir ürüne dönüşmesini beklemeleri gerekir. Ancak biraz özveriyle oyuncu oldukça hızlı bir şekilde çok para kazanma potansiyeline sahiptir.


Yalnızca dört gün süren bir şey gibi hızlı büyüyen tohumlar, oyuncuya yalnızca küçük bir kazanç sağlayabilir ancak yine de hızlı bir şekilde çok fazla altın kazanmaya yardımcı olabilir. Bu arada, büyümesi daha uzun süren diğer mahsuller, oyuncunun hasat edebileceği ürünler sunabilir ve dolayısıyla onlara daha fazla para kazandırabilir.


Karpuz - 105

Acı Biber - 36

Soya Fasulyesi - 19


6

Kasaba halkının ayak işlerini tamamlıyoruz

Acil İşler Anında YapılabilirBazen Sam's Market'in yanındaki ahşap panonun üzerinde bir ünlem işareti bulunur. Burada oyuncular gelecekteki tüm etkinliklerin takvimini görüntüleyebilir. Bunun dışında ada halkının bir şeye ihtiyacı olup olmadığını bile görebiliyorlar; buna Errand denir.


Bu görevlerden bazıları, oyunculara karakterin ihtiyaç duyduğu bir mahsulü yetiştirmeleri için birkaç gün verecek. Diğer durumlarda, Acil İş olarak kabul edilir ve bu nedenle daha da hızlı tamamlanması gerekir. Bir işi bitirdikten sonra oyuncu, karakterle ilişki puanlarının yanı sıra görevi tamamlamak için bir miktar altın alacak .


7

Madenleri Keşfetmek İyi Ganimetler Bulabilir

Ekstra Kaynaklar Kolayca SatılabilirOyuncular, Maden olarak da bilinen Mağaranın içinde bulunabilen Sandıkların yanı sıra, diğer kaynakların yanı sıra jeotlar da bulabilir ve ölümcül düşmanlarla savaşabilirler. Oyuncu Madenlerin derinliklerine indikçe bu düşmanların sayısı artacak ve zorluk artacaktır.


Bu düşmanların düşürdüğü ganimetlerin bir kısmı çeşitli işçilik tariflerinde kullanılabilirken, diğer şeyler kolaylıkla kâr amacıyla satılabilir. Jeodezler bir demircide işlendiğinde oyunculara yedek mücevherlerin yanı sıra hemen ihtiyaç duymayabilecekleri diğer kaynakları da sağlayabilir. Bu nedenle bu eşyalar da satış kutusuna atılabilir.


Pembe Elmas - 653

Kırmızı Beril - 527

Yakut - 486


8

Gülümseme Grubu İçin Görevleri Tamamlamak

Hızlı Bitirmek Genellikle KolaydırBand of Smiles, Mağaraları ve çevredeki bölgeleri, orada gizlenen canavarları yenerek güvende tutmayı uman bir organizasyondur . Oyuncu bu grupla tanışacak ve Dünya Mağarasının derinliklerine ilerleyerek bu grubun bir üyesi olacak. Marketin yanında bulunan ayak işleri panosu gibi, BOS üyeleri bile çiftçinin yardımına ihtiyaç duyuyor.

Genellikle bu görevler oyuncuya madenlerden çeşitli öğeler toplama görevi verir. Buna canavarlardan düşmeler ve belirli yerlerde madencilik yaparak öz elde etme de dahildir. Ortalama bir işi tamamlamaktan bile daha hızlıdırlar.


9

Orman Etrafında Toplayıcılık

Her Zaman ve Her Gün YapılabilirOyuncu madenlerde hayatını riske atmak istemiyorsa veya gününü çiftlikte geçirmek istemiyorsa, para kazanmanın bir başka hızlı ve kolay yolu da doğanın Mercan Adası halkına armağan ettiği şeyleri toplamaktır . Her mevsimde, adayı keşfederek bulabileceğiniz çeşitli çiçekler, mantarlar ve diğer yiyecek türleri bulunur.


Birkaç ekstra para karşılığında kolayca satılabilecek çok şey var. Adalılara çiçek hediye etmek veya oyuncunun enerjisini yüksek tutmak için yiyecek hediye etmek gibi bu eşyaların bir kısmını elinizde tutmak harika bir fikir olsa da, hala satmaya yetecek kadar eşya var.


Rafflesia - 420

Hindistan Cevizi De Mer - 150

Ginseng - 90


10

Balık Tutmak ve Böcekleri Yakalamak Hızlı ve Kolaydır

En Hızlı ve Kolay Para KazandırırŞu ana kadar Mercan Adası'nda para kazanmanın en harika ve en hızlı yollarından biri, çeşitli çiftçilik simülatörlerindeki en güvenilir yöntemlerden biri olmuştur. Buna balık tutmak veya böcek yakalamak da dahildir . Tropikal bir adada yaşadıklarından beri oyuncuların maceraya atılırken her türden yaratığı bulmaları muhtemeldir.


Yakalanan ilk balığın her zaman müzeye bağışlanması ve muhtemelen ikincisinin tanrıçaya sunulması gerekirken, yakalanan balıkların ve böceklerin geri kalanı memnuniyetle satılabilir. Daha nadir bulunan bazı buluntular oyuncuya diğerlerinden daha fazla para kazandırır ve yağmurlu günler, tüm zamanını gerçek anlamda altın arayarak geçirmek için her zaman harika bir zamandır.


Dev Levrek - 845

Dev Vatoz - 845

Mavi Morfo Kelebeği - 625


6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page