top of page

Coral Island: Bambu Ormanının Kilidini Açma (Panda Koruma Alanı)

Pandazen tarafından korunan Bambu Ormanı, bambu meraklıları için Mercan Adası'nda olağanüstü bir yerdir; kilidi nasıl açacağınız aşağıda açıklanmıştır.Bambu Ormanı, Mercan Adası haritasının kuzey kısmındaki en uzak bölgelerden biri olarak duruyor ve en kuzeydeki iki alan arasında bir bağlantı görevi görüyor. Ancak bu bölge gizemli bir panda tarafından korunuyor ve bu da ona resmi olmayan Panda Barınağı adını kazandırıyor. Bu Mercan Adası rehberinde, bu büyüleyici bölgenin derinliklerine inecek ve Bambu Ormanı'na giden yolu açmanın en hızlı yöntemlerini ortaya çıkaracaksınız.


Bambu Ormanı KonumuPanda Tapınağı olarak da bilinen Bambu Ormanı, Hamam Evi'nin kuzeyinde yer almaktadır . Oyuncular onu haritanın en kuzey noktasında, Starlet İlköğretim Okulu'nun ötesinde bulabilirler. Ancak oyunun erken safhalarında giriş kilitlenecektir ve bu bölgenin kilidini açmak için bir hedefin tamamlanması gerekmektedir .


Ormanın girişine yakın bir yerde Pandazen adında konuşan bir Pandayla karşılaşacaksınız . Flütünü çalarak kutsal alanda dolaşırken sizinle iletişim kurmaya çalışıyor. Ancak dilini anlayamazsınız. Gelecekteki güncellemelerin Pandazen'in dilini çevirecek bir öğe getirebileceği tahmin ediliyor.


Pandazen Tapınağına Nasıl ErişilirBambu Ormanı'nın kilidini açmak için Göl Tapınağı'nda on adet sunuyu tamamlamanız gerekir . Paket hedeflerinin tamamlanmasını takip eden gece Pandazen Tapınağı'na giden yolun kilidi açılacak ve kısa bir ara sahneyle bilgilendirileceksiniz. Ertesi gün, Hamam Evi'nin bitişiğindeki patikayı geçerek haritanın kuzeyine doğru ilerleyerek bu yeni konuma ulaşabilirsiniz.


Mercan Adası'nın şu anki versiyonunda , Bambu Ormanı'nın yiyecek maddeleri sağlamanın ötesinde özel bir amacı yoktur . Bu alanın birincil kullanımı bambu filizi yetiştiriciliğidir . Hamam Evi bölgesinde olduğu gibi, Panda Koruma Alanı da bu bitkiyle doludur ve yeniden doğduktan sonra daha fazlasını geri almanıza olanak tanır.


Merak ediyorsanız, bambu turşusu ve popiah yapımında bambu filizlerinden yararlanılıyor. Ancak bunları dayanıklılık artırıcı yenilebilir yiyecekler olarak da tüketebilirsiniz.


Bambu Tapınağında Neler Beklenmeli?Bambu Tapınağında bulunan en yaygın öğeler bambu filizleri ve böceklerdir . Pitoresk bir ortamda yiyecek aramak ve böcek yakalamakla ilgilenenler için Pandazen'in evini ziyaret etmek şarttır. Bu bölgede ateşböcekleri, kelebekler ve odun gibi diğer yaygın kaynaklarla karşılaşmayı bekleyin.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント