top of page

Content Warning Yayıncının Olası PS5 ve Xbox Series X/S Sürümlerine İlişkin Yorumları

Sürpriz 1 Nisan Şakası Steam'e özel Content Warning oyununun arkasındaki yayıncı, PlayStation ve Xbox konsollarına yönelik olası bağlantı noktaları hakkında yorum yapıyor.

Lanfall Publishing, yakın zamanda yayınlanan Content Warning PlayStation ve Xbox konsollarına taşınma olasılığı hakkında yorum yaparak bunun mümkün olduğunu ancak gerçekleşmesinin biraz zaman alabileceğini söyledi. Content Warning, 1 Nisan Şaka Günü'nde çok sınırlı bir süre için ücretsiz olarak yayınlandı ve oyuncuların, SpookyTube'da viral hale gelmek için dünyada meydana gelen ürkütücü şeyleri filme almak için arkadaşlarına katılmakla görevlendirildiği bir oyundur. Çok erken bir zamanda var olmayan fiyat noktası sayesinde oyun inanılmaz derecede popüler hale geldi ve kısa bir süre içinde altı milyondan fazla indirme topladı.

Popülaritedeki bu ani artış, oyun hakkında yayınlanan kliplerin sayısıyla görülebilir; bu kliplerde oyuncuların şakalaşmaları veya arkadaşlarıyla Content Warning oynarken yaptıkları komik maskaralıklar gösterilir . Sabit bir oyuncu tabanına sahip olan oyun, terk edilmiş binaları ve insan toplumunun diğer yapılarını kaydetme hedefine yardımcı olacak yeni özellikler eklemek için ücretsiz güncellemeler alıyor. Content Warning'nın PC'deki büyük başarısı nedeniyle , bazı hayranlar oyunun bir portunun diğer konsollara da gelip gelmeyeceğini merak ediyor olabilir; topluluk başkanı Hanna Fogelberg de bu konuda yorum yaptı. The Loadout ile yapılan bir röportajda Fogelberg'e, çok oyunculu ortak korku oyununun büyük başarının ardından PS5 ve Xbox Serisi konsollarında kendine yer bulup bulamayacağı soruldu . Fogelberg, böyle büyük bir karar vermek için henüz biraz erken olduğunu söylüyor ancak Landfall Publishing'in gelecekte Content Warning konsollara getirmekten mutluluk duyacağını da ekliyor.

Content Warning PlayStation ve Xbox'a Gelecek mi?

Fogelberg'e göre şu anda oyunun konsollara taşınmasını engelleyen şey Content Warning'nın nasıl ayarlandığıyla ilgili "teknik sınırlamalar". Şimdilik Landfall'ın ana odak noktası yeni içerik eklemek ve yeni çıkan oyundaki hataları veya aksaklıkları düzeltmek. Fogelberg, Content Warning'in çıkış dönemi sakinleştikten sonra oyunun PlayStation ve Xbox konsollarına nasıl getirileceğini araştıracaklarını belirtiyor. Content Warning şu anda aksaklıkları gidermeye ve hataları düzeltmeye odaklanmış olsa da , gelecekteki içerikler üzerinde çalışılıyor. Geliştiriciler ayrıca olası bir VR modu hakkında da yorum yaptı. Bunlardan biri henüz üzerinde çalışılmamış olsa da gelecekte bir olasılık geliştirilebilir ve bu da Content Warning'in oynanış döngüsüne ve tarzına uygun olacaktır . Content Warning PS5'e gelmeyi başarır ve VR modunu alırsa oyun aynı zamanda PS VR 2 çevre birimini kullanmanın da iyi bir yolu olacaktır . Ancak bunların hepsi sadece spekülasyon, dolayısıyla hayranların Landfall'ın Content Warning diğer sistemlere taşıma planlarını resmi olarak duyurmasını beklemesi gerekecek .9 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page