top of page

Content Warning: Nasıl İyileştirilir (& Takım Arkadaşları Diriltilir)

Content Warningda SpookTube için canavarları çekerken ölen takım arkadaşlarınızı nasıl iyileştirebileceğinizi ve canlandırabileceğinizi burada bulabilirsiniz.

Content Warning, sizin ve arkadaşlarınızın tüyler ürpertici videolar çeken ve bunları özel bir platform olan SpookTube'a yükleyen korku içeriği yaratıcıları olarak oynadığınız, oldukça karanlık, ortak bir korku oyunudurEski Dünya'nın derinliklerinde yeni içerik çekerken, nedenleri bilinmeyen korkunç yaratıklar sizi takip ediyor ve saldırmak için doğru anı sabırla bekliyor. Bir canavarın elinden kurtulmak her zaman kolay değildir ve siz ya da takım arkadaşlarınız yaralanabilir, hatta ölebilirsiniz. Kaos, yıkım ve ölüm kesinlikle daha fazla izlenmeye yol açsa da tüm ekip ölürse viral olamazsınız. Neyse ki İçerik Uyarısı , ölen takım arkadaşlarınızı iyileştirmenize ve hatta canlandırmanıza olanak tanır.

Content Warning Nasıl İyileşilir?

İçerik Uyarısı, çoğu oyunda bulabileceğiniz geleneksel sağlık kitleri veya iyileştirme öğelerini içermese de , iyileşmenize yardımcı olabilecek, Hugger adı verilen benzersiz bir öğe vardır. Hugger , HP'lerini yenilemek için arkadaşlarınıza sarılmanıza olanak tanıyan benzersiz bir tıbbi öğedir . İçerik Uyarısı'nda takım arkadaşlarınızı iyileştirmenin tek yolu budur .

Hugger'ın maliyeti 100$' dır ve Sipariş Terminalindeki Tıbbi sekmesinden satın alınabilir . Satın aldığınızda Hugger kılavuzuna erişebileceksiniz . Bu kılavuzu donatarak, sol fare düğmesini kullanarak oyunculara sarılabilirsiniz . İyileşme yavaş olduğundan takım arkadaşlarınızı iyileştirmek için güvenli bir nokta bulmanız gerekecek.

Hugger kendini iyileştiremez ve başka birinin onu alıp iyileştirebilmesi için Q'ya basarak kılavuzu bırakması gerekecektir.


Content Warning Takım Arkadaşları Nasıl Canlandırılır

İçerik çekerken takım arkadaşınız bir canavar tarafından öldürülürse Defibrilatör kullanarak onu hayata döndürebilirsiniz . Defibrilatör , eğer cesetlerini bulmayı başarırsanız, düşmüş takım arkadaşlarınızı canlandırmanıza olanak tanıyan başka bir tıbbi öğedir .

Defibrilatör, Hugger'a kıyasla biraz pahalıdır ve maliyeti 300 dolardır . Bu nedenle, özellikle oyunun ilk birkaç gününde Defibrilatör almaya çalışıyorsanız, para biriktirmeniz gerekebilir. Bununla birlikte, Eski Dünya'da tüyler ürpertici içerik çekerken Defibrilatör kesinlikle sahip olmanız gereken bir şeydir.

Birisinin sizi Defibrilatör'ü düşmüş bir takım arkadaşınız üzerinde kullanırken filme alması ve onu hayata döndürmesi durumunda tonlarca ekstra görüntü yakalayabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.
5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page