top of page

Content Warning: Şok Çubuğu Nasıl Alınır ve Kullanılır

Content Warning kendinizi ve takım arkadaşlarınızı korumak için bir çeşit silah almanız gerekecek ve Şok Çubuğu da bu amaca mükemmel bir şekilde uyuyor.

Content Warning , eski dünyayı ziyaret etmeden önce, hayatta kalma şansını artırmak için iyi ekipman stoklamanız önerilir. El fenerleri temel bir ekipmandır ve her seyahatin olmazsa olmazıdır. Faydalıdırlar çünkü yolunuzu aydınlatabilirler ama ne yazık ki sizi koruyamazlar.

Kendinizi ve takım arkadaşlarınızı korumak için bir çeşit silah almanız gerekecek ve Şok Çubuğu bu amaca mükemmel şekilde uyuyor. Bu kılavuzla Content Warning Şok Çubuğunu nasıl edineceğinizi, kullanacağınızı ve bununla izlenme sayınızı nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz .

Content Warning Şok Çubuğu Nasıl Alınır?

Diğer tüm ekipman öğeleri veya ifadeler gibi , Şok Çubuğu'nu da mağazadan satın alarak alabilirsiniz . Bu ürünün fiyatı 400$ , ki bu oldukça fazla ve bu tutarı kazanmak için SpookTube'a en az iki video yayınlamanız gerekecek . Bu tutarı zaten biriktirdiyseniz Şok Çubuğu satın almak için uygulamanız gereken adımlar şunlardır:

  • Yeni dünyaya gidin.

  • Evden çıkıp dümdüz ilerleyin ve sonra sola dönün. Sadece birkaç metre ötede " Buradan Sipariş Verin " yazan bir terminal göreceksiniz .

  • Ona gidin ve ekranın sol tarafında yazıtlı farklı düğmelerin olduğunu göreceksiniz. Bunlar satın alabileceğiniz ürün kategorileridir.

  • Listelenen kategoriler arasından Gadget'lar'ı seçin .

  • Bunu yaptıktan sonra, toplamda altı tane olan mevcut tüm gadget'ları göreceksiniz.

  • Şok Çubuğu listelenen ürünler arasında sonuncusudur; sağ alt köşede bulunur.

  • Bu ürünü sepetinize eklemek için Şok Çubuğu ikonuna tıklayın.

  • Bunu yaptıktan sonra terminalin sağ alt kısmında bulunan sarı renkli "Sipariş Ver" butonuna tıklayın.

  • Ürün siparişiniz sonrasında arkanızdaki meydan/yeşil alana drone ile teslim edilecektir.

  • Drone ürünü teslim ettiğinde, meydana doğru yürüyüp onu almanız yeterli.

Bunu yapmak Şok Çubuğuna erişmenizi sağlayacaktır. Artık elinizde olduğuna göre, nihayet kullanabilirsiniz.

Content Warning Şok Çubuğu Nasıl Kullanılır

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Şok Çubuğu canavarlara karşı kullanabileceğiniz bir silahtır . Ne yazık ki canavarları öldürerek onlardan kalıcı olarak kurtulamazsınız, ancak Şok Çubuğu onları birkaç saniyeliğine sersemleterek size kaçmanız veya ilginç çekimler yapmanız için zaman tanır. Şok Çubuğu sonsuz değildir; yaklaşık dört şoka izin verecek belli bir yüke sahiptir . Bu durumda dikkatli olmanız ve bu silahı yalnızca gerekli durumlarda kullanmanız gerekir.

Ek olarak, takım arkadaşlarınızı şok etmek için Şok Çubuğunu da kullanabilirsiniz , bu da onları birkaç saniye boyunca tamamen hareketsiz hale getirecektir. Pille çalışan diğer öğelere benzer şekilde, Şok Çubuğunu yeni dünyada bir şarj istasyonunun yanında durarak yeniden şarj edebilirsiniz .

21 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page