top of page

Content Warning: Şapka Nasıl Alınır?

Landfall tarafından yayınlanan Content Warning , sizin ve en fazla üç arkadaşınızın ürkütücü içerik yaratıcıları olarak oynadığı çok oyunculu bir korku oyunudur. Bu oyunda oyuncuların canavarlar ve eserler gibi tüyler ürpertici şeyleri filme almak için karanlık, terk edilmiş bir kasabayı keşfetmeleri ve Spooktube adlı bir platformda viral olmaya çalışmaları gerekiyor . Videolarınız, kaç izleyicinin ilgisini çektiğine göre puanlanır ve daha fazla izleyici, daha fazla para anlamına gelir.


İçerik Uyarısı'nda para kazandıkça , bunu ekipmanınızı yükseltmek ve farklı öğeler satın almak için harcayabilirsiniz . Son güncelleme oyuna birçok yeni öğe ekledi ve şapkalar da bunlardan biri. Bu kılavuzda, İçerik Uyarısında şapkaları nasıl alacağınızı ve değiştireceğinizi göstereceğiz .


İçerik Uyarısında Şapka Nasıl Alınır?

Oyunda 30'un üzerinde farklı şapka seçeneği mevcut. En iyi yanı, iade etmeniz gerekebilecek diğer oyun içi öğelerin aksine, bir tur bittikten sonra bile şapkalarınızı saklayabilmenizdir.

Şapka satın almak ifade , ürün veya yükseltme satın almaktan farklıdır . Şapkalar ayrı bir mağazada satılır ve farklı bir para birimi gerektirir. Öte yandan oyuncular video kazançlarını gadget'lar, ifadeler ve diğer öğeleri satın almak için kullanabilirler.

Normal ürünleri satın almak için evinizin yanındaki Dive Bell'in karşısındaki kiosku ziyaret etmeniz gerekmektedir. Şapkalar için ise biraz daha ileri gitmeniz gerekiyor. Sky Island'da bulunan Phil's Hat Shop'ta satılıyorlar.

Kiosk mağazasını ziyaret ettiyseniz bir açıklığa ulaşana kadar yanından geçmeye devam edin. Orada, bölgenin en ucundaki yüzen şapka dükkanına giden uzun, dar bir köprü bulacaksınız.

Phil'in dükkanında aynı anda kullanılabilen beş şapka vardır ve her biri Meta Coin cinsinden farklı değere sahiptir. Envanter her turda değişir, bu nedenle daha fazla seçenek elde etmek için geri gelmeye devam edin. Yeterli Meta Coin'iniz yoksa turları ve sponsorluk anlaşmalarını tamamlayarak bunları kazanabilirsiniz. Video gelirinin aksine, bu paraların süresi bir turdan sonra sona ermez. Ada yükseltmeleri için şapkaların yanı sıra Meta Paralara da ihtiyacınız olacak.

Şapka satın aldıktan sonra şapkalarınız arasında geçiş yapmak için oyuncuların Ada Evlerinin en üst katında bulunan yüz değiştirme ekranına gitmeleri gerekecek . Bir şapka satın aldığınızda oyununuzun kalıcı bir parçası haline gelir ve başka birinin barındırdığı bir sunucuda oynarken bile ona erişebilirsiniz.


9 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page