top of page

Clash Of Clans: Baskın Madalyaları Nasıl Alınır?

Clash of Clans, Supercell tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen popüler bir mobil strateji oyunudur. On yıldan fazla bir süre sonra bile birçok oyuncunun kalbini fethetmeye devam ediyor. Geliştiriciler, Clan Capital ve Raid Weekends gibi yeni içerikler sunarak oyunu taze tutuyor.Klan Başkenti, tüm klan üyelerinin katkılarıyla inşa edilen ve çeşitli bölgelerden oluşan, her klanın karargahıdır. Baskın Hafta Sonları, Clash of Clans'ta klanların , düşman klanın başkentini yok etmek amacıyla birbirleriyle karşı karşıya geldiği haftalık etkinliklerdir . Bu baskınlar her Cuma günü başlıyor ve Pazar gecesi sona ererek oyuncuları Baskın Madalyaları ve Sermaye Altını şeklinde ödüllendiriyor . Bu kılavuz size Clash of Clans'da Baskın Madalyalarını nasıl alacağınızı anlatacaktır .


Clash Of Clans'da Baskın Madalyaları Nasıl Alınır?


Baskın Madalyaları, Clash of Clans'ta Raid Weekends etkinliğine özel yeni bir oyun içi kaynaktır . Baskın Madalyası kazanmanın en kolay yolu düşman bölgelerine saldırmaktır . Saldırılar aracılığıyla kazanılan Baskın Madalyalarının sayısı , yok edilen düşman bölgelerinin sayısına ve her oyuncunun yaptığı saldırıların sayısına bağlıdır.


Her oyuncu başlangıçta yalnızca beş saldırı alır, ancak maksimum hasar vererek bir bölgeye 3 yıldız eklemeyi başarırsanız ek bir saldırı almak mümkündür; bu nedenle saldırılarınızın stratejisini oluşturduğunuzdan emin olun. Bu, etkinlikteki ödüllerinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca klanınız tüm düşman bölgelerini yok ederse her üye bonus Baskın Madalyası alacaktır.


Doğru şekilde düzenlenirse Klan Başkentinizin savunması da birçok Baskın Madalyası sunabilir. Savunma ödülleri, düşman baskınları sırasında yok ettikleri konut alanına göre verilir. Genellikle her 25 konut alanını yok edenlere bir Baskın Madalyası verilir. Başkent savunmaları yalnızca lider veya yardımcı liderler tarafından düzenlense de savunma ödülleri tüm klan üyeleri arasında eşit olarak paylaştırılır.


Baskın Madalyalarının yalnızca etkinlik tamamlandıktan sonra verildiğini unutmamak önemlidir. Klandan ayrılsa veya çıkarılsa bile her katılımcı bu ödülleri alır. Oyuncular aynı anda 5.000'e kadar Baskın Madalyasını saklayabilirler . Ekstra Madalyalar, her 100 Baskın Madalyası için bir mücevher oranında mücevherlere dönüştürülür.


Clash Of Clans'ta Baskın Madalyaları Nasıl Kullanılır?


Yalnızca Klan Başkentinde harcanabilen Sermaye Altınından farklı olarak Baskın Madalyaları farklı şekillerde kullanılabilir:


Bunları Trader's Shop'tan İksir, Altın, Duvar Yüzüğü ve çeşitli İksirler gibi birçok şeyi satın almak için kullanabilirsiniz .

Birliklerinizi güçlendirmek için de kullanılabilirler.

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page