top of page

Cities: Skylines 2 DLC İçin Geri Ödeme Yapıyor

Hayranların son derece olumsuz tepkisine yanıt olarak yayıncı Paradox Interactive, yeni Cities: Skylines 2 DLC'si için geri ödeme yapıyor.

Cities: Skylines 2, oyunun merakla beklenen DLC'si için oyunculara para iadesi yapıyor. İddialı simülasyon oyunu, 2023 Oyun Ödülleri'nde En İyi Sim / Strateji Oyunu ödülüne aday gösterildi ve oyuncular, Cities: Skylines 2'nin ölçek ve sunum açısından önceki sürüme göre geliştiğini görmekten heyecan duydu. Her ne kadar bazı oyuncular, Ekim 2023'te piyasaya sürülmesinden bu yana oyunun genel deneyiminden keyif alsa da, oyun olumlu karşılamayı sürdürmekte zorlandı.

Beach Properties ve Deluxe Relax Station DLC'nin çıkış günü olan 25 Mart, Cities: Skylines 2 oyuncuları için büyük bir gün olacaktı . Hayranlar, oyunun ilk varlık paketiyle birlikte nihayet mod desteği alması konusunda heyecanlıydı. Hayranlar, bu özelliklerin her ikisinin de oyunu daha oynanabilir hale getirmenin özellikle heyecan verici yolları olacağına inanıyordu. Buna ek olarak, daha fazla güncellemeye yönelik bir yol haritası, Cities: Skylines 2 için heyecan verici bir yıl öngörülüyordu ; çünkü oyuncular daha fazla içerik oluşturucu paketi ve genişleme paketi alacaklardı. Cities: Skylines 2 yayıncısı Paradox Interactive, oyunun en yeni DLC'si için geri ödeme yapıyor. Ayrıca Paradox ve geliştirici Colossal Order, hayranlarını hayal kırıklığına uğrattıkları için özür diledi. Oyuncular yeni Cities: Skylines 2 DLC'sinden memnun değildi ve vaat edilen değeri yerine getirememesinden duydukları hoşnutsuzluğu dile getirdiler. Oyunun maliyetinin beşte biri kadar olan oyuncular, bu fiyatlandırmayı ve kapsamı yansıtacak kadar önemli bir ekleme almaları gerektiğini düşünüyorlar.


Cities: Skylines 2 DLC İade Ayrıntıları

  • Steam Beach Properties'i ayrı olarak veya bir Steam Paketi (Genişletme Kartı Paketi veya Beach Properties Paketi) aracılığıyla satın aldıysanız, Beach Properties'in maliyetine eşdeğer miktar doğrudan Steam Cüzdanınıza otomatik olarak iade edilecektir.

  • Microsoft Beach Properties'i ayrı olarak veya bir Paket (Genişletme Geçiş Paketi veya Beach Properties Paketi) aracılığıyla satın aldıysanız, Beach Properties'in maliyetine eşdeğer miktar size iade edilecektir. Geri ödemelerin nasıl yapılacağına dair detayları kısa süre içinde paylaşacağız.

  • Paradox Mağazası Paradox Mağazasından Beach Properties, Beach Properties paketi veya Genişletme bileti satın aldıysanız, otomatik olarak paranız iade edilecektir. Genişletme Biletini satın aldıysanız, Anında Kilit Açma ve Deluxe Rahatlama istasyonuna erişiminiz devam edecek ancak gelecek içerikler için yeni bir satın alma işlemi yapmanız gerekecektir.

  • Anahtar Bayi Beach Properties veya Beach Properties Bundle'ı onaylı bir 3. taraf anahtar satıcısı aracılığıyla satın aldıysanız para iadesi alma hakkına sahip olacaksınız. Satıcılar arasında farklılık gösterebileceğinden, bunun nasıl yapılacağı hakkında bilgi almak için lütfen satıcınıza başvurun.

  • Fiziksel (Premium Edition) Bunun için Ultimate Edition ile aynı koşullar geçerlidir. Beach Properties, fiziksel kutu olarak ayrı olarak satılmamaktadır ancak Premium Sürüm'e dahildir. Kodlarınızı kullananlarınız, ek içeriği yayınlandıktan sonra otomatik olarak alacaksınız.

Paradox Interactive ve Colossal Order, oyuncularının eleştirilerini çok ciddiye alıyor gibi görünüyor. Paradox Interactive'in isteği üzerine Steam, Beach Properties DLC'yi listeden çıkardı ve şimdilik aramalarda görünmeyecek. Oyun ve DLC'si merakla beklenmesine rağmen, hayranlar geçmişte hayal kırıklıklarını dile getirmişlerdi ve Cities: Skylines 2'nin geliştiricileri oyunu geliştirmeye kararlılardı . Geri ödemeler yapıldıktan sonra oyunun bir sonraki yaması Beach Properties'i ücretsiz hale getirecek.

Colossal Order , Cities: Skylines 2'nin ücretsiz güncellemelerini ve genel kalitesini iyileştirmeye odaklanırken , Köprüler ve Limanlar Genişletmesi'nin yayınlanma aralığı 2025'in ilk çeyreğine kaydırıldı. Topluluk, daha fazla zamanın geleceği umuduyla bu haberi sıcak bir şekilde karşıladı. Oyunun hem hayranlar hem de geliştiricilerin olması gerektiğine inandığı kadar gösterişli olmasına izin verin. Her ne kadar bazı hayranlar Cities: Skylines 2'ye alternatifler düşünse de , hâlâ burada kalıp nasıl sonuçlanacağını görmek isteyen çok sayıda oyuncu var.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page