top of page

CD Projekt Red, Yeni Stüdyonun Cyberpunk 2077 Devam Filminin Daha Otantik Hissettireceğini Söyledi

CD Projekt Red'in podcast'inin yeni bir bölümünde, Project Orion geliştiricileri hayranlarına Cyberpunk 2077 devam oyununun, özellikle serinin gerçekliği söz konusu olduğunda, selefinin başarısız olduğu yerde başarılı olacağına dair güvence verdi. Örneğin, Yardımcı Oyun Yönetmeni Paweł Sasko, Reddit'in oyundaki yanlış yorumlanan rögar kapakları konusunda çılgına dönmesi nedeniyle oyunun ortamında bir tutarsızlığa dikkat çekti. Cyberpunk 2077'nin bir Amerikan şehrinde, özellikle Kaliforniya'daki kurgusal Night City'de geçmesine rağmen, sokakları kaplayan rögar kapakları Amerikan sokaklarında bulunan rögar kapaklarıyla değil, Avrupa tasarımlarıyla tutarlıydı. CD Projekt Red, Boston'daki yeni bir stüdyo sayesinde bu kusurları düzeltmeyi amaçlıyor.

Mayıs ayında, CD Projekt Red, esas olarak Project Orion'u geliştirmeye odaklanan yeni bir Boston, Massachusetts merkezi başlattı . Bu, CD Projekt Red'in görevleri belirli departmanlara devretmesine ve Cyberpunk 2077'nin benzersiz ve gerçekçi sanat stilini korumak için daha hızlı ve daha verimli bir süreç için iş yükünü daha eşit bir şekilde dağıtmasına olanak sağladı. Şu anda, Boston stüdyosu hala geliştirilme aşamasında ve CD Projekt Red web sitesi, tam adres dahil olmak üzere yeni konum hakkında henüz bilgi doldurmadı. Başlangıçta, CD Projekt Red, Vancouver, Kanada'da ve şimdi Boston'da yeni bir şube açmadan önce yalnızca Polonya'da bulunuyordu.AnsweRED podcast'inin yeni bir bölümünde , Project Orion'daki baş geliştiriciler devam filminin geleceği, özellikle Cyberpunk 2077'de yapılan hataların nasıl ele alınacağı hakkında bir sohbet için bir araya geldi . Geçici Yönetici Yapımcı Dan Hernberg, "Bence Cyberpunk açıkça benzersiz bir Amerikan hikayesi. Çok fazla punk enerjisi var ve bir Amerikalı tarafından yazıldı, bu yüzden bunu Amerika'da yapmak doğru görünüyor." dedi. Sasko, Amerikan ve Polonya kültürleri arasındaki birçok farklılığı yinelemek için araya girdi ve açıkladı: "Amerika'ya gittiğinizde, yangın muslukları, bunların nereye yerleştirildiği ve nasıl göründüğü gibi şeyler var. Sokak lambaları, bunların konumları, çöp kutuları, değil mi? Evin önünde, sokağın hemen yanında. Polonya'da, Avrupa'da, bunları neredeyse hiçbir yerde göremezsiniz."


CD Projekt Red, Yeni Boston Lokasyonunun Cyberpunk Serisini Daha İnandırıcı Hale Getireceğini Umuyor

CD Projekt Red'in Boston'da bir lokasyon açmasının birçok avantajının yanı sıra en büyük teşvik Kuzey Amerikalı yeteneklerin eklenmesi olacak. Bu tasarımcılar, animatörler, sanatçılar ve yazarlar, devam filminin Cyberpunk 2077'de olduğu gibi topu düşürmemesini sağlamak için Project Orion'daki Vancouver lokasyonuyla iş birliği yapacaklar . Oyunun gerçekçiliği onu daha sürükleyici hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda Cyberpunk 2077'nin lokasyonları ve simge yapılarına gösterilen özen ortamı çok daha inandırıcı hale getirecek.

Ancak tutarlılıklar Cyberpunk 2077 oyuncularının bulduğu tek sorun değildi , çünkü PC sürümü sorunsuz bir deneyim vaat ederken konsol sürümleri PS5 ve yeni Xbox sistemleri gibi güncel nesil konsollarda sık sık çöküyordu. Daha da kötüsü, oyun PS4 ve Xbox One gibi eski nesil konsollarda neredeyse hiç çalışmıyordu. Cyberpunk 2077'nin sorunlu bir geçmişi vardı, ancak umut CD Projekt Red'in yeni Boston ekibinin Project Orion için tam doğruluğu sağlama yükünü üstleneceği yönünde .

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, karanlık bir gelecekte güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir.

Platform(lar)

PC , Xbox One , Stadia , PS4 , PS5 , Xbox Series S , Xbox Series X

Piyasaya sürülmüş 10 Aralık 2020

Geliştirici(ler) CD Projekt Kırmızı

Tür(ler) RPG , Aksiyon


0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page