top of page

CD Projekt'in Kreatif Direktörü Daha Fazla Cyberpunk 2077'yi Anlatıyor Olabilir

CD Projekt Red'in yaklaşmakta olan Cyberpunk 2077 devam filminin kreatif direktörü, görünüşe göre seriyle ilgili bir tanıtımdan vazgeçmiş. Hayranlar stüdyonun bir sonraki oyunuyla ilgili resmi haberleri sabırsızlıkla bekliyor.

CD Projekt Grubu, 2024 yılının ilk çeyreği kazanç raporunda, 30 Nisan itibarıyla Cyberpunk 2077 üzerinde çalışan sıfır geliştiricinin bulunduğunu açıkladı . Şirketin geliştirme kolu olan CD Projekt Red, odağını popüler RPG'nin devamı olan Project Orion kod adlı Cyberpunk 2077'ye kaydırdı . Oyun Direktörü Gabe Amatangelo, Mart ayında yayınlanan bir röportajda şunları söyledi. Geliştirme sürecinin ilk aşamalarında olması dışında yaklaşan oyun hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak CD Projekt Red görünüşe göre insanların oyunun hayranları için daha fazla Cyberpunk içeriğine sahip olduğunu unutmasını istemiyor.Project Orion Kreatif Direktörü Igor Sarzynski yakın tarihli bir Twitter gönderisinde "Cyberpunk ölmedi" dedi. Sarzynski, daha önce Cyberpunk 2077'nin yanı sıra , tüm zamanların en çok satan video oyunlarından biri haline gelen 2015 yapımı The Witcher 3: Wild Hunt üzerinde de çalışmıştı . Şu anda CD Projekt Red'in Boston stüdyosunun bir parçası ve Amatangelo ve eski Blizzard Entertainment Baş Ürün Müdürü Dan Hernberg ve eski IO Interactive Oyun Yönetmeni Ryan Barnard gibi diğer sektör duayenleriyle birlikte çalışıyor.

Sarzynski'nin tweet'ine çok sayıda olumlu tepki geldi; bir Twitter kullanıcısı, Siberpunk ulusunun hâlâ hayatta olduğu yorumunu yaptı. Bu arada başka bir kullanıcı, CD Project Red'in bir sonraki projesinin konsept görsellerinin açıklanmasını istedi. Ocak ayında Sarzynski, Cyberpunk 2077'nin sadece bir ısınma olduğunu cesurca iddia ettikten sonra Project Orion için heyecan trenini körükledi .


Cyberpunk 2077'nin Kurtuluş Yolu

Cyberpunk 2077, 2020 sonlarında her türlü teknik sorunu içeren zorlu bir lansmandan geçmesine rağmen olgun anlatımı, sürükleyici ortamı ve etkileyici görselleriyle tanındı. Oyun, çok sayıda güncelleme sayesinde çok daha stabil hale geldi ve hatta 25 milyondan fazla kopya sattı. Bu arada, Cyberpunk 2077'nin Phantom Liberty DLC'si şu ana kadar piyasaya sürülen en iyi tek oyunculu RPG genişletmelerinden biri olarak kabul ediliyor . Temel oyun aynı zamanda birçok video oyunu ödülü adaylığı da aldı ve en son İngiliz Akademi Oyunları Ödülleri'nde de galibiyet elde etmeyi başardı.

Hayranlar yalnızca CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077'yi pahalı bir şekilde onarmasının , geliştiriciye daha iyi bir devam oyununa yol açacak yeni fikirler ve önemli bilgiler sağladığını umabilirler . Project Orion, selefinin işçilik sistemi gibi tartışmalı unsurlarından bazılarını değiştirebilir veya duvarda koşma gibi Cyberpunk 2077'den kesilen özellikleri tanıtabilir .


2 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page