top of page

Call of Duty: MW3 Oyuncuları Uzun Zamandır Kaybolan Silahlı Çatışma Özelliğinin Geri Dönmesini İstiyor

Call of Duty: Modern Warfare 3 çevrimiçi oyuncusu, en iyi unutulmuş Gunfight özelliklerinden birini geri getirmesi için Sledgehammer Games'e yalvarıyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3 hayranları , uzun zamandır kayıp olan Gunfight Tournaments modunun yeni oyunda geri dönmesi için çağrıda bulunuyor. Call of Duty: Modern Warfare 3, çeşitli sınırlı süreli modlarla denemeler yapmaya devam ediyor ve Gunfight Tournaments'ın geri dönüşü bazı oyuncuları son derece mutlu edecek.

Gunfight Turnuvaları ilk olarak Call of Duty: Modern Warfare'de (2019) eklenmiş ve Call of Duty: Black Ops Cold War'da geri dönüş yapmıştı . Mod, iki kişilik iki takımın diğerini sadece 40 saniyede ortadan kaldırmak için yarıştığı standart Silahlı Savaş kurallarını aldı ve bunları bir turnuva formatına yerleştirdi. Burada 16 takım, bir Ön Eleme Turu, bir Çeyrek Final Turu, bir Yarı Final Turu ve bir Final Turu dahil olmak üzere dört turluk bir gruba kaydolacak ve şampiyon olmak ve bazı özel ödüller kazanmak için mücadele edecek. Her oyuna ekstra rekabetçi bir hava kazandırdı ve bu da topluluğun bazı kesimleri için mükemmeldi. Ancak Call of Duty: Black Ops Cold War'a eklendiğinden beri görülmedi .

Gunfight Turnuvalarının geri dönüşü Redditor KombatKiller tarafından gündeme getirildi ve bu da oyun topluluğundaki birçok kişinin modla ilgili anılarını hatırlamasına yol açtı. Bu aynı zamanda başlıktaki diğer kişilerin de önceki iki Call of Duty: Modern Warfare oyunundan tüm haritaların eklenmesi gibi benzer özelliklerin Gunfight'a gelmesini istemesine yol açtı. Bir oyuncu, en azından şimdilik bu görüşe katılmadı ve Call of Duty: Modern Warfare 3'ün son zamanlardaki önemli teknik sorunlarına atıfta bulunarak "Önce oyunu tekrar çevrimiçi hale getirelim" iddiasında bulundu ve bu sorunlar artık çözülmüş gibi görünüyor.


Hayranlar Call of Duty: Modern Warfare 3'te Silahlı Çatışma Turnuvaları İstiyor

Gunfight , Call of Duty: Modern Warfare 3'e Sezon 1'in parçası olarak eklendi , ancak herhangi bir rekabetçi oyun türü için mevcut değil. Gunfight'a girmek kesinlikle eğlenceli olsa da, rekabet avantajını moda ekleme seçeneğinin olmaması, birçok oyuncunun aksiyona geri dönmesini engelleyecektir. Turnuva grupları geri gelmese bile, uğruna savaşılacak bir tür rütbe vermek çoğu kişi için yeterli olabilir.

Oyuna yönelik karışık tepkilere rağmen Sledgehammer Games, Call of Duty: Modern Warfare 3 için yeni çalma listeleri yayınlamaya devam ediyor ; bunlar arasında bazı oyuncuları tekrar oyuna dahil edebilecek "'09'un En İyisi" gerileme çalma listesi de yer alıyor. En yeni oyunda yer alan Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) haritalarının sayısından da anlaşılacağı üzere, oyuncuların istediği haritaları ve modları geri getirmenin geliştirici için bir öncelik olduğu açıktır . Bu nedenle, topluluğun talebinin yeterince yüksek olması durumunda Silahlı Dövüş Turnuvalarının geri dönme ihtimali kesinlikle yüksektir. Ancak şu anda bu konuda kesinleşmiş hiçbir şey yok.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии