top of page

Call of Duty: MW3 Güncellemesi Oynatma Listelerini Sarsıyor

Call of Duty: Modern Warfare 3, hayranlara Hordepoint oynamanın yeni bir yolunu, keskin nişancılığın tadını çıkarmanın yeni bir yolunu ve daha fazlasını sunan yeni haftalık çalma listelerini yayınlıyor.  • Modern Warfare 3'ün en yeni çalma listeleri Departures 24/7, Snipers Only ve Hordepoint: Hellhound Pound'dur.

  • En yeni Call of Duty: Modern Warfare 3 çalma listeleri, oyunculara farklı oyun deneyimleri sunuyor.

  • Yalnızca Keskin Nişancı modu, keskin nişancı hayranları için mükemmeldir çünkü tek silah seçeneği olarak keskin nişancı tüfekleriyle Takım Ölüm Maçı ve Hakimiyet'i içerir ve diğer tüm ölümcül ve taktiksel ekipmanları ortadan kaldırır.


Call of Duty: Modern Warfare 3, kullanıcıların keyif alabileceği üç yeni oynatma listesi yayınladı. Bu , Call of Duty: Modern Warfare 3'ün 2. Sezon güncellemesindenbu yana ikinci yeni çalma listesi setidir


Modern Warfare 3'ün 2. Sezon güncellemesi bir hafta önce yayınlandı ve yeni 6v6 haritalar, oyun modları ve daha fazlası gibi birçok yeni özelliği tanıttı. Güncelleme ayrıca Stash House 24/7, Team Gun Game ve Hordepoint: Armored Apocalypse gibi yeni haftalık oynatma listelerini de ekledi. Hordepoint modu Modern Warfare 3 için bir ilkti, çünkü oyuncuların ölümsüz ordularını savuşturmasını ve aynı zamanda bir Hardpoint'in kontrolü için düşman ekibiyle savaşmasını sağlayarak oyunun Çok Oyunculu moduna zombileri tanıttı. Görünen o ki Modern Warfare 3, zombi temalı bir Multiplayer modu daha ekleyerek bu trendi sürdürmüş.


Modern Warfare 3'ün yeni çalma listeleri arasında Departures 24/7, Snipers Only ve Hordepoint: Hellhound Pound yer alıyor. Call of Duty'nin Hordepoint'inin yeni sürümü , Zombie modunun Hellhounds'unu da karışıma ekliyor ve bu da işleri daha da çılgına çevirecek. Yeni modda normal zombilerin hala ortaya çıktığını belirtmekte fayda var. Keskin Nişancılar Yalnızca keskin nişancı tüfekleriyle sınırlı olan oyuncuları görür ve 7/24 Gidiş, kullanıcıların Sezon 2'nin yeni Gidiş haritasının keyfini çıkarmasına olanak tanır. Departures, uluslararası bir havaalanında geçen daha büyük bir 6v6 haritasıdır ve sanat tarzı, hayranlarına bazı yönlerden Terminal'i hatırlatabilir. Bununla birlikte, harita tamamen benzersizdir ve 2009 haritasında olduğu gibi birçok uzun görüş hattına sahip olmasına rağmen, Terminal'den çok farklı bir şekilde oynanır.


Yeni Modern Warfare 3 Oynatma Listeleri


Hordepoint: Cehennem Köpeği Pound'u

Yalnızca Keskin Nişancılar

7/24 Kalkışlar


Modern Warfare 3'ün yakın zamanda keskin nişancı tüfeklerinin Dereceli Oyun'dan kaldırılmasının ardından , Snipers Only, keskin nişancı hayranlarına en sevdikleri silah sınıfının keyfini çıkarmaları için eğlenceli bir yol sunmak için mükemmel bir zamanda gelmiş gibi görünüyor. Yeni mod, Takım Ölüm Maçı ve Hakimiyet'i içeriyor ve çeşitli haritalarda gerçekleşiyor. Keskin nişancı tüfekleri dışındaki tüm silahların kaldırılmasının yanı sıra, öldürücü ve taktiksel tüm ekipmanlar da kaldırılıyor.7/24 Gidiş özelliğinin uygulamaya konması, Stash House'un 7/24 görevden alınmasına yol açtı. Call of Duty'nin en küçük haritalarının çoğu gibi Modern Warfare 3'ün yeni Stash House haritası da oldukça popüler olduğunu kanıtladı, ancak kullanıcıların da şikayetleri var. Haritanın küçük boyutu, bazı şüpheli ortaya çıkmaların oldukça düzenli olmasına neden oluyor ve evin benzersiz düzeni, alışılması biraz zaman alan pek çok tuhaf açı yaratıyor. Ancak Shipment gibi diğer küçük Call of Duty haritalarının hayranlarının çoğu, muhtemelen 7/24 çalma listesi kaldırılmadan önce Stash House'un tadını çıkarıyordu.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Komentarze