top of page

Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Yeni Tabancasında Bazı Saçma Animasyonlar Var

Call of Duty: Modern Warfare 2 Sezon 5 Reloaded'ın yeni tabancasında bazı absürt animasyonlar var ve oyuncular birkaç dikkate değer referansa dikkat çekiyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Sezon 5 Reloaded'ın yeni 9 mm Daemon tabancası, oyundaki şu ana kadarki en ayrıntılı ve absürt animasyonlardan bazılarına sahip. Oyuncular, tıpkı Call of Duty: Modern Warfare 2'nin önceki sezonlarındaki silahlarda olduğu gibi, belirli bir mücadeleyi tamamlayarak yeni tabancayı alabilecekler.


Sezon 5 Reloaded güncellemesi, 30 Ağustos'ta Modern Warfare 2'ye önemli miktarda yeni içerik getirdi. Bu yeni güncelleme, DRC - Zone 1 çok oyunculu haritasını, üç yeni silahı ve birden fazla yeni operatörü tanıttı. Yeni operatörlerden biri, uzun süredir devam eden Tomb Raider serisinin ikonik kahramanı Lara Croft ve 9 Eylül'de satın alınabilecek. Ayrıca oyuncular, Gunfight modunun özel bir çeşidi olan Gunfight Snipers'ta da yarışabilecek. sadece keskin nişancı ve nişancı tüfeklerini kullanabilir.


Modern Warfare 2 hayranları, 9 mm'lik Daemon tabancasının çevrimiçi inanılmaz animasyonlarına dikkat çekmeye başladı ve bazıları geçmiş Call of Duty oyunlarına yapılan göndermeleri de fark etti. Reddit kullanıcısı cireland32600, 9mm Daemon tabancasını özel bir maçta test etti ve silahı cephanesiz olarak inceledi. Asker, boş şarjörü alıp 2009'daki Modern Warfare 2'deki taktik bıçak gibi tutmadan önce yeni tabancaya her yönden bakacak . Tabancalar için taktik bıçak ataşmanı olmamasına rağmen hayranlar, geliştiricilerin detaylara gösterdiği ilgi ve özenden memnun.Reddit kullanıcısı MrEpicFerret, 9mm Daemon'un akimbo versiyonunu inceledikten sonra, yeni tabancanın Modern Warfare 2'deki en iyi inceleme animasyonlarına sahip olduğuna inanıyor . Asker, ikili tabancaları incelerken silahları hızla döndürecek ve şarjörleri kontrol edecek. Birçok Modern Warfare 2 oyuncusu , ana karakterin genellikle 9 mm'lik tabancalar kullanması nedeniyle animasyonun popüler John Wick film serisine gönderme yaptığına inanıyor.9mm Daemon'un etkileyici animasyonları, son güncellemeyle birlikte piyasaya sürüldüğünde silahı kullanmayı düşünmeyen Modern Warfare 2 oyuncularının dikkatini hemen çekti. Animasyonlar abartılı olsa da 9mm Daemon, Modern Warfare 2 geliştiricilerinin oyuncu tabanı için heyecan verici yeni silahlar yaratma konusunda tutkulu olduğunu gösteriyor.


9 mm Daemon, Modern Warfare 2 Sezon 5 Reloaded'da tabancalarla 15 operatör kafasından vurularak öldürüldükten sonra elde edilebilir . Call of Duty: Warzone'da silahın kilidi DMZ'den çıkarılarak açılabilir. Üstelik silah planları genellikle oyun içi mağazada paketler halinde sunulur. Gelecekteki silahlar muhtemelen Call of Duty: Modern Warfare 3'te de benzer bir kilit açma yapısını takip edecek ve Modern Warfare 2'nin Carry-Forward sistemi , oyuncuların en sevdikleri silahları yeni oyuna getirmelerine olanak tanıyor.


Call of Duty: Modern Warfare 2 artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için mevcut.


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page